Gordon sa ďalej snaží očistiť svoje meno, s čím mu pomáha Bullock. Potom, čo sa dostane k nahrávke, na ktorej ho niekto udáva zo zabitia Galavana, sa vydáva za Nygmom, aby mu pomohol zistiť identitu tohto udavača. To však netuší, že práve Nygma je tým, koho celú tú dobu hľadá. Tučniak je zdrvený smrťou svojho otca, ale naďalej zostáva v rodinnom dome, kde sa stáva terčom posmechu. Onedlho zistí, že jeho otec bol zavraždený, a rozhodne sa preto jeho smrť pomstiť. Bruce si užíva život sa Selinou, žiadna radosť však netrvá večne... (TV Dajto)

KukulienkaHO

Znova tu máme finále jednej dejovej linky. Som veľmi rád, že to tvorcovia zbytočne nepreťahovali, ako v prípade predošlej s Galavanom, a ukončili to v najlepšom možnom vygradovanom momente. Into the Woods síce nepovažujem za jednu z najlepších epizód celkovo (a to vďaka množstvu menších múch), ale zato obsahuje niekoľko sekvencií, ktoré sa určite u mňa zaraďujú medzi najlepšie momenty celého seriálu. P.S.: Nedokážem slovami dostatočne opísať, aký som šťastný z návratu Penguina. A to ešte nehovorím o tom, aké to bolo fenomenálne.😝 ()

Necrotongue

Po předchozí epizodě jsem měl silné obavy, ale naštěstí byly neopodstatněné. Tvůrci se vrátili k osvědčenému stavění příběhu, vrátili do něj i atmosféru, Edward Nygma krásně sehrál svůj part a Oswald se změnil zpět v Tučňáka, takže mám radost a bavil jsem se. ()

mourek10100

Riddler konečně zasahuje! Tučňák mě teď moc nebaví (proto ty 4*), ale už se opět dostává k sobě, tak uvidíme..Překvapivě mě i zajímá Barbara, takže třeba mě bude i po návratu z Arkhamu bavit. Teď ale do příchodu Mr. Freeze bude nejvíc zamíchávat kartami právě E-nygma. ()

• Na značce auta Edwarda Nygmy (Cory Michael Smith) jen nápis „Riddlver“, což je odkaz na původní jméno Hádankáře "The Ridder". (Varan)