Toto je 3. část (první najdeme v SupergirlCrisis on Earth-X, Part 1, druhou v Arrowovi Crisis on Earth-X, Part 2, čtvrtou a poslední v Legends of Tomorrow – Crisis on Earth-X, Part 4). Barry, Oliver, Alex, Sara, Jefferson a Stein skončili na Zemi-X v jednom z nacistických táborů. Tam se objeví kapitán Lancem (jeho nacistická verze ze Země-X) a podle jeho rozkazů mají být popraveni. V útěku jim brání elektrické obojky. Na poslední chvíli jsou nečekaným spojencem zachráněni. Na naší Zemi vězní Karu Thawne / Reverse-Flash, Karu a Olivera (všichni tři ze Země-X). Potřebují sílu naší Kary k posilnění Kary-X (ze Země-X). Naštěstí tu jsou Iris a Felicity, kterým se podařilo utéct vojákům. Vydají se překazit padouchům plány. (Varan)

SNCIS

Obsahuje spoilery: Tentokrát přímý pohled na Zemi X... Liga v koncentráku, Supergirl na operačním stolku, Felicity jako McClane. Třetí část crossoveru - Krize na Zemi - X. Nelíbila se mi přítomnost gay páru! Alex Danversová: "To mě mrzí. Nevěděla jsem to." Sara Lanceová: "Jak bys taky mohla? Jediný, co o sobě víme, je to... Jak vypadáme nahý. Mimochodem nádherně." Lesbičky mi nevadí, ba naopak mi přijdou roztomilé a vzrušující. No, ale gay Snart - na mně byl moc. - 70%. ()

Caszidy

O chlup lepší epizoda, než předchozí dvě části crossoveru. Potěší hlavně návrat Leonarda Snarta aka Captain Colda, stejně jako malý odkaz v podobě Red Rocket. Bohužel na mne všechny části crossoveru působí tak, že snad až na Paula Blackthorna, nedokázali herci pořádně vytěžit z možnosti zahrát si své zlé alter ego.Určitě mohly jednotlivé epizody být ještě lepší. ()

micle21

Čekal jsem od crossoverů více, ale hodně mě bavil Leo a Eobard..i když teda někdy bych chtěl vidět původního Wellse, o tom vlastně nevíme vůbec nic a jediný důvod, proč mu zůstal tenhle obličej je aby nemuseli shánět dalšího herce, co hrál Eobarda. ()

Mr.Ward

***** Neskutečný! Opravdu obří crossover, který má děj, zábavu, akci a emoce. I když některé seriály v různých svých sériích a dílech pokulhávají, takhle pospolu jsou bezkonkurenční. Herci si to evidentně užívají a myslím, že tohle bude hodně těžké někdy překonat. Hlavně vše vypadá jako hromadné finále všech seriálů a skvěle by se to i hodilo. Ale pojedeme dál, a snad ještě někdy tuhle celou partu uvidíme. (Otázkou zůstává jak to bude vypadat když nějaká tv seriál koupí a bude ho vysílat. Většinou je nevysílají takhle spolu, takže tam se celá pointa vytrácí a diváci budou zmateni. Na druhou stranu, v dnešní době není problém si celý 4 hodinový event dodatečně sehnat a pustit.) ()