Den jako každý jiný. Flash se opět vydává zachránit Central City před blížící se hrozbou. Ve městě se objevil Captain Boomerang, který má spadeno na součástku nebezpečného přístroje. Při pokusu ho zastavit Flash zasáhne přístroj a Boomerang uteče. Ráno se Barry probouzí vedle Iris a dozvídá se o Captainovi Boomerganovi, který má spadeno na součástku nebezpečného přístroje... Počkat... nestalo se to už? (Varan)

Dave12345678

Poměrně fajn rozjezdová epizoda s Captainem Boomerangem jako záporákem a s příslibem Red Death pro další díly. Ovšem koncept časových smyček je už velmi ohraný v celém Arrowverse. I v samotném Flashovi tento styl epizody již byl. Přesto hodnotím kladně. 82% ()

66pepo66

Odhodlal som sa k finálnej sérii a začiatok veľmi slušný. No niektoré tie scenáristické prvky sú tak strašné. Dúfam, že James Gunn bude mať dohľad aj nad seriálmi a od DC už nikdy nevznikne nič tak detinské ako je Flash od tretej série či Arrow po pár sezónach. O Supergirl a ostatných hovnách ani nejdem písať. Flash ale slušný, no tie scény komparzu, kde stihli vopchať modliacu sa aziatku a gay pár? To je asi nejaký vtip. :D A ten ich výkon ani nehovorím. Krátka pasáž z časti, ale ako toto môže odrežírovať nejaký režisér a ešte to tam aj ponechať. A ešte v takejto forme. Nechápem. ()

tween3r

Jako start nový řady to nebylo špatný, ale ani žádná sláva. Po tolika letech je těžký přijít s něčím opravdu originálním, aby to oslovilo většinu diváků a nějakým způsobem uspokojilo skalní fanoušky. První díl byl hodně sladkej, o lásce, s menší dávkou akcí a přiblblýho humoru tak, jak to scénáristé umí. Jsem zvědavej na Caitlin/ Frost a vlastně i rád, že ji oživili.. Danielle Panabaker je zlatíčko. ()