Gene se v Omaze vydává eliminovat místní hrozbu pomocí plánu, který zahrnuje imaginárního psa a skořicové pečivo. (Netflix)

Malyszs

Recast Jeffa to pro mě trošku zabil. Když jsem ho viděl naposled, měl jsem pocit, že je to ne moc chytrej zmrd. Tady je to ňouma, kterej všechno odkýve no. Ani trošku nebezpečně nevypadá. Z poslední černobílé scény jsem byl tzv. nahajpen, na epický závěr. Dostal jsem toto. Nebylo to špatné, ale očekával jsem opravdu hodně. *Update*: Na druhé shlédnutí to bylo fakt dobrý. Jeff recast mě pořád štve. Není vůbec hrozba. Jinak ale fakt bengr. Uvažuju i na 5. hvězdičkou. ()

Pavelkedar

CTKB ? Tomu se říká, sedlat mrtvého koně. Pro mě to skončilo odchodem Kim Wexler. Pak už jen jízda na mrtvém koni, jinak se tomu recyklátu nedá říci. ()

rumbakoule69

Děj seriálu potřeboval po třech naprosto bombastických epizodách uklidnit, aby se diváci mohli připravit na podobně skvělé finále seriálu a návrat Waltera a Jesseho a epizoda s názvem Nippy splnila přesně tuto roli. A i když nebyla dějově nabitá jako tři předchozí a ani jsme se v ději Saula vlastně výrazně neposunuli (jen v ději Genea – tedy Saulova post–Breaking Bad aliasu), tak jsem se u ní rozhodně nenudil a kvalitní byla i tak. 4 hvězdičky ()

jirikzaboj

Skvělá epizoda, která míří trochu jiným směrem za záměrem uklidnit se a vychladnout před tím, co nám přinesou 3 finálové epizody. Expozice kamery s černobílou a k tomu Nippy příběh velice lahodný a Gene Takovic je stejně zábavný, jako jeho dvě předchozí variace. It’s all good man. ()