Česká verze slovenské úspěšné soutěže, ve které 4 hvězdní hádači hadají povolání 3 soutěžících a nakonec hádají hvězdného hosta. Divák, který pošle svůj návrh na profesi, může získat odměnu pět tisíc korun, pokud bude jeho tip na profesi použitý v pořadu. Pořad se vysílal v létě 2006 a bylo odvysíláno pouze 7 dílů, protože se Prima nedomluvila na licenci s televizí Joj. Následně udělala svůj pořad Hádej, kdo jsem, který měl totožná pravidla jako Inkognito. (tsatsiki)

tsatsiki

Předchůdce Hádej, kdo jsem a opravdu to bavilo, protože bylo nové. U Hádej, kdo jsem tento pořad už omrzel, ale Inkognito bavilo, mělo jen 7 dílů, tak nestačilo zevšednět a nestačilo se okoukat. A hlavně Morávková ta vždycky jela. :) ()

cheyene

Krátkou dobu to byl fajn pořad, na který navázalo Hádej, kdo jsem. Nyní (2021) se Inkognito vrací s novým moderátorem a  novými hadači. ()

fabecc1222

Původní pořad, na který následně navázala série dalších, vesměs stejných pořadů. U Inkognita byla výhodou to, že bylo jako první, a tím pádem přineslo něco nové, a také představilo výborně sehranou čtveřici hádačů. ()