Česká verze slovenské úspěšné soutěže, ve které 4 hvězdní hádači hadají povolání 3 soutěžících a nakonec hádají hvězdného hosta. Divák, který pošle svůj návrh na profesi, může získat odměnu pět tisíc korun, pokud bude jeho tip na profesi použitý v pořadu. Pořad se vysílal v létě 2006 a bylo odvysíláno pouze 7 dílů, protože se Prima nedomluvila na licenci s televizí Joj. Následně udělala svůj pořad Hádej, kdo jsem, který měl totožná pravidla jako Inkognito. (tsatsiki)

cheyene

Krátkou dobu to byl fajn pořad, na který navázalo Hádej, kdo jsem. Nyní (2021) se Inkognito vrací s novým moderátorem a  novými hadači. ()

fabecc1222

Původní pořad, na který následně navázala série dalších, vesměs stejných pořadů. U Inkognita byla výhodou to, že bylo jako první, a tím pádem přineslo něco nové, a také představilo výborně sehranou čtveřici hádačů. ()

tsatsiki

Předchůdce Hádej, kdo jsem a opravdu to bavilo, protože bylo nové. U Hádej, kdo jsem tento pořad už omrzel, ale Inkognito bavilo, mělo jen 7 dílů, tak nestačilo zevšednět a nestačilo se okoukat. A hlavně Morávková ta vždycky jela. :) ()