Film na motívy svetového bestselleru autora Nicholasa Sparksa, ktorý vás presvedčí o tom, že skutočná láska existuje. Mladý Luke Collins (Scott Eastwood) je bývalý jazdec rodea, ktorý sa pokúša o veľkolepý návrat na scénu. Sophia Danková (Britt Robertsonová) je vysokoškoláčka, ktorá sa pripravuje na svoju vysnívanú prácu v New Yorku. Keď medzi nimi vznikne neobyčajné a veľmi silné puto, obaja sa spoločne vydajú na neistú, ale prekrásnu a romantickú cestu životm. Ak odlišné životné ciele preveria odolnosť ich vzťahu, osudové stretnutie s Irom Levinsonom a jeho dojemné spomienky na vlastné manželstvo im navždy zmenia život. (TV JOJ)

lucijelucije

Opět můj Sparks. Některé slaďárny, co píše, jsou opravdu jak z červené knihovny, a většinou se jeho tvorby zpracované filmovou režií rovnají průměru, ale The Longest Ride je jiný. Nezaujal mě ani tolik příběh dvou mladých a odlišných osob, jako příběh dvou vzpomínkových lidí, kteří svou lásku prožili opravdu a naplno. Má to srdce a velikou hloubku a já jsem opravdu ráda, že tahle věc vznikla. ()

Randyz

Ač to začíná jako naprosto béčkovej romanťák, tak se z toho překvapivě, po chvíli, vyklube dost zdařilý filmek. Velmi se mi líbily dvě časové linky. Film je možná až moc "pohádkový", ale to k tomuto žánru asi patří. ()

Magika82

Velmi se omlouvám tvůrcům filmu, zvláště scénáristovi Craigu Bolotinovi. Rozhodně nepatřím mezi osoby, které film soudí již po pár minutách. Vždy se jej snažím objektivně shlédnout celý a subjektivně následně hodnotit. Ovšem, pokud nastane situace, jako v tomto případě, tedy, že mi za lehkou polovicí snímku zhruba okolo půl deváté večer spadne hlava a vzbudím se rozlámaná v křesle o půl druhé ráno, mi rozhodně napovídá, že kdesi byla ve snímku učiněna kardinální chyba a snímek přestal dávat smysl. Tudíž se vědomí o své vůli rozhodlo, že spánek má přednost. Z tohoto důvodu nemohu jinak, než-li udělit obligátních 25% za snahu, a 10% za děj. Tedy dvě hvězdy... Tím neříkám, že pro jiného diváka může být snímek naopak velmi zajímavý... ()

lareinna

Scott Eastwood sa mi veľmi páčil. Otcovi akoby z oka vypadol - odporúčam pozrieť si fotky Clinta, keď bol mladý, tam je tá podoba evidentná. Zdedil po ňom nielen charizmu (čiastočne aj talent), ale aj tú netuctovú mužskú krásu, čo znamená, že je to proste krásny chlap a má ďaleko od tých dnešných moderných nagelovaných slečiniek v mrkvových nohaviciach. Na Scotta bol určite každý zvedavý, čo sa týka jeho hereckého výkonu, a tak má tú smolu bohužiaľ, že existujú tendencie porovnávať ho s otcom. Film hodnotím pozitívne, nevadilo mi, že mal vyše dvoch hodín, naopak konečne ma potešil aspoň mini pohľad do filmového kovbojského sveta. ()

suzanne1997

Film o lásce, která překoná všechny překážky světa. Podle mě tohle rozhodně nebyl přeslazený film z řady od Nikolase Sparkse, ale především film o tom, že láska si najde vždycky cestu. Nemám nic, co bych mu vytkla, myslím si, že se tvůrcům dokonale povedlo spojit dvě životní linie do jednoho příběhu. A kdybych měla vyzdvihnout moment, který se mi líbil ze všech nejvíce, byl by to asi ten, když se Luke objeví na aukci a vrátí se tak za Sophii, láskou jeho života. Někdo si možná říká, že je to přeslazená romantika, podle mě však tenhle film předběhl dlouhou řadu favoritů na vítěze. Rozhodně jej proto doporučuji, podle mě není žádný jiný, řekla bych lepší, způsob strávení volného času než, že si pustíte opravdu dobrý film. ()

Hepy13

To byla zase pro jednou medovina, a tentokrát dokonce dvojnásobná. Na mě moc dlouhé, klišovité, předvídatelné, ale i přes tyto překážky se mi to stejně líbilo. Takže ten kdo si ujíždí na romantických filmech, vydrží nejen těch 8 sekund, ale i více jak dvě hodiny nejdelší jízdy. ''Upřímně, je tu víc volovin než v mojí práci''. ()

nikoletkaa

Jediné, co stálo za pozornost, byl ten příběh v pozadí - příběh Ira a Ruth. Hlavní hrdinové, tedy Luke a Sophia, mě nezaujali vůbec - trapné dialogy, tragické herecké výkony (především tedy Britt Robertson). Asi nejlslabší filmové zpracování Nicholase Sparkse. ()

nonick1

Skvěle natočený romantický snímek se zajímavým námětem prolínání dvou osudů, vynikající retro atmosférou v příběhu Levinsonových a nečekaně překvapivým závěrem. Klobouk dolů nejen před výkony Alana Aldy, ale i všech dalších herců (profíky z býčích arén nevyjímaje). Mimochodem: závěrečná scéna rodea s Rangem by se zfleku mohla stát součástí výuky na filmových akademiích... Tam, odkud jsem, to takhle vidíme :-) ()

readan

Samozrejme, Nicolas Sparks. Tento príbeh však aspoň nebol taký nezáživný vďaka milým hercom, ale zase ma o nič zvlášť ani neobohatil. Tak ako už iní predo mnou spomenuli, aj mne sa lepšie pozeralo na starší pár. Škoda tej predvídateľnosti a toľkého klišé. ()

adriane9

A to je proboha kdo ta Britt Robertson? Neskutečně protivná herečka co přehrávala, nevěřila jsem jí jediné gesto natož slovo, film jsem protrpěla a krom scén s Alanem Aldou to bylo otřesné. Vztah mezi hlavními hrdiny se mi nelíbil necítila jsem ani tu sílu mezi nima prostě nic. Ani ten Scott se Eastwoodovi moc nepoved :) ()

jasanka

Prvních třicet minut neuvěřitelně nudných a o ničem, měla jsem pokušení film vypnout. Pak se to ale rozjelo. Dokonce se bez mučení přiznám, že jsem slzela. Třikrát. Nekecám. I tak měl film ale na začátku moc hluchých míst, proto 3*. ()

Monisek

Jsem unešená :-) Už jsem si u filmu dlouho nepobrečela, tak jsem si to teď vynahradila. Jo a ještě musím dodat, že jsem přesně takový konec čekala, přesně jako bych to už někde viděla, ale přitom celkem fakt originální.. Hlavnímu páru to navíc tak hrozně moc slušelo.. až jsem jim záviděla :-) ()

Matli

Romantika na dvou frontách, takže pocitu dojetí se člověk neubrání, ale že by z očí tekly proudy, to zase ne, každopádně velmi dobře natočené s kvalitním scénářem a ten závěr, to je spíš jen třešnička:-) A ta herecká sqadra stojí určitě za zmínku, konečně vylezla z nory pravnučka Charlesa Chaplina a syn Clinta Eastwooda. 83% ()