Kukátko

(relácia)
  • Česko Kukátko (festivalový názov) (viac)

Dve sociálne odlišné „rodiny" bývajú na tom istom poschodí jedného domu. Sociálne slabšia rodina Kurejovcov (Lukáš Latinák a Petra Polnišová) a ich „single" sused (Juraj Kemka). Práve u neho, aby nebol tak sám vo veľkom dizajnovom byte, bývajú podnájomníci Marián (Robo Jakab) a Šeron (Agi Kubíková). Každá rodina má síce svoje vlastné radosti a starosti, ale práve bývaním na jednom poschodí sa ich životy spájajú. Nemalou mierou k tomu prispieva domovník Ščibrány (Majo Miezga). Napriek tomu, že ide o sitkom, herci nemajú konkrétne texty a musia na mieste improvizovať. Aj keď sa im to darí, Dano Dangl im to s radosťou komplikuje nečakanými pokynmi priamo cez vysielačku do ucha. To spôsobuje veľa nečakaných komických situácií, ktoré sú nadstavbou na improvizovaný dej sitcomu. V neposlednom rade ovplyvňujú dej aj diváci v hľadisku svojím hlasovaním. V neposlednom rade ovplyvňujú dej aj diváci v hľadisku svojím hlasovaním. (oficiálny text distribútora)

chiara odpad!

Fuj hnusny odpad, cakam kedy to zrusia, nechce sa mi verit ze to ludia pozeraju. Tyto herci to je daco strasne - Polnisova, Jakab, Miezga, Kemka, uz ja Latinak - nemozem ich uz vidiet. Jebo Dangl si mysli, ze ked nalepi "hercom" smiesne fuzy, tak to staci na komedialny serial. ()

pellicova

perfektné! Ďuro Kemka je hviezda. Chýba mi slovenská Partička a toto je celkom slušná náhrada. Kto má zmysel pre inteligentný humor a nehľadá len prvoplánové lacné sprosté vtípky, ten sa dobre zabaví. ()

alfonzik odpad!

Toto, že sú herci alebo improvizátori? Sú to všetko absolútne nuly. Polnišová zo seba robí kravu takých rozmerov ako má sama, a Dangl sa tam násilne smeje rovnako ako v parpičke. ()

Venceslao90

Obě dvě hvězdičky dávám jenom za Juraje Kemku, který celý tento program táhne. Ostatní mu jenom sekundují a jsou pro mě víceméně neviditelní. V některých případech by snad bylo lepší, kdyby tam ani nebyli - narážím na tu zrzku. Námět vcelku zajímavý, lákalo mě "oživení" slovenské Partičky, ale ve výsledku bohužel nic moc. ()

unclejack

Další pokus Dana Dangla sa teda nevydaril. Po úspešnej Partičke prišlo podpriemerné Kukátko, kde herci prehrávali a v konečnom dôsledku sa strapňovali. Samotná východisková zápletka nebola ktoviečo a vôľa divákov ju posunula v rámci cáklých možností do sfér absurdity. Každopádne zasmiať sa na tom nedalo. Spočiatku u mňa ešte bodoval domovník, ale ten sa stal vyťažovanejším stále viac a viac. Paradoxne samotná relácia sa z obrazoviek strácala rýchlosťou vody v horskej bystrine. ()

Moredogs odpad!

Minule som v nejakom komentari napisal že odpad nebudem davat ale nemožem si pomoct jednoducho si niektore serialy zaslužia. Kukatko by mohlo byt v poriadku keby tie veci pre ktore hlasuju divaci neboli uplne odveci. ()

Jard

Nápad pokračovať v tradícii Partičky a niečo tam ešte extra pridať bol celkom dobrý, len ma to dosť sklamalo, keď som si pozrel zopár dielov. Na mňa príliš nudné. 35% ()

Pokri odpad!

To je hrozné. Dangl sa tam celý čas smeje ako retardovaný, partička kamarátov je nudná ako vždy, Polnišovej zábavné časy sa skončili a Latinák sám na hviezdičku nestačí. ()

tinedzer

Zaujímavý pokus od Dangla oživiť starú partičku,dojem nemastný neslaný, je pravda že to má vyložene zlé chvíle, ale aj svetlé chvíle. Každopádne dobrý pokus. ()

Bassko

Začiatok bol taký pomalý, ale ako náhle sa na scéne objavil Kemka, dobre som sa bavil. On a Marián Miezga ťahali celý diel. Dúfam, že budú pokračovať a taktiež dúfam, že sa do zábavy zapoja aj ostatné postavy, pretože všetci na to majú (možno až na Ági Gubíkovú, nesadla mi) P.S: Samozrejme viem, že to nemá na 5 hviezdičiek, ale jednoducho sa nemôžem dívať na tak nízke hodnotenie originálneho programu s celkom dobrým potenciálom (Dúfam, že mi to odpustíte priatelia)..... Po ďalšej časti sa už ale fakt nedokážem pozerať na tých 5 hviezd čo som udelil, ak to tak pôjde ďalej, budem strhávať a strhávať, až pokým nebudem musieť zmeniť celý komentár a hodnotenie na odpad! ()

mlcojana

Je to hodně o chuti lidí. 100 lidí, 100 chutí. Možná bohužel, možná bohudíky patřím k těm lidem, kterého improvizace fascinuje a jednoduše ji zbožňuji. Slováci mají trošičku jiný humor než my a je to přesně můj šálek kávy..... Peťu Polnišovou obdivuji za její ústní projev, protože ze 70% co vypustí z úst, to perla :D :D :D...... A když se k tomu přidá Juraj Kemka jako Dušan Číž...... No tito dva po hromadě, to je jednoduše perfektní. A chtěla bych také napsat, že kritizovat a nadávat do vypleštěných hipíkov, nechutne vyžratých a trotlov může jenom primitiv. Nikdo nikomu nenakazuje, aby se na to díval. Vkus lidí je různý a já nikoho neodsuzuju, ale mohli bychom si uvědomit, jak je těžké zavděčit se všem a jednoduše každý kus v televizi nemusí vyhrávat cenu Alfreda Radhoka....... Lidé, kteří se snaží vytvářet humor mají můj obdiv. Je to zase něco nového a to by se v dnešní době mělo ocenit. ()

sigiq

Výborná zálžitosť a konečne humor.Samozrejme ,že to chce ešte trochu doladiť a bude to super.Partička tiež nemala zo začiatku úspech a dneska je to mega hit ,ktorý dokonca funguje aj v čechách vďaka Danovi Danglovi.Samozrejme ,že súčasným televíziam sa to moc nehodí,pretože bohužiaľ na svete je asi viac dementov ,ktorý žerú relácie typu farma ,farmár hľadá ,ženu ,zámena manželiek a podobný realitný grc,kde sa hnus pláca na hnus.To je dnešný obraz a realita čo sa sleduje. Inak by tie reklamné agentúry nazývané TV tento grc nedávali.Preto cez tento prales chujovín ,ktoré vládnu svetom sa ťažko dostáva na svetlo niečo normálne a za to hodnotím vysoko. ()

Laslo

Čakal som lepšiu tv reláciu ale každým pozeraním ma to nudí a nemám odvahu to ísť pozerať ďalej... Tie hviezdičky som dal za hercov. ()