Parta z penzionu je improvizační show před živým publikem s hvězdným obsazením! Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný jako zaměstnanci penzionu a Leoš Noha coby majitel zažívají neuvěřitelné situace přímo na jevišti pod dohledem režiséra Dana Dangla. Bavte se v nové show s Partou, kterou dobře znáte... Podnikání ve službách není nic jednoduchého. Přesvědčí se o tom Leoš Noha jako majitel penzionu. Protože si včas uvědomí, že tomuto druhu podnikání nerozumí, rozhodne se posílit personál o zkušeného provozního. Tímto krokem osvědčená posádka penzionu Michal Suchánek jako recepční, Richard Genzer jako kuchař a Igor Chmela jako číšník získávají posilu Michala Novotného, který by měl kurz penzionu nasměrovat k světlým zítřkům. Jestli to tak bude a jak to všechno dopadne poznáte v 8 dílech této improvizační show. (TV Prima)

dan4815

Z nějakého nepochopitelného důvodu se stalo to, že poměrně zábavná Partička zdegenerovala do tohoto pořadu. Partička sama o sobě přinášela vtip v improvizaci, penzion ale nepřináší, kromě nudy, vůbec nic nového a zajímavého. Formát je špatný, Dangl jim do toho pořád žvaní a i kdyby pro jednou držel hubu, tak by na tom tento počin nebyl o mnoho lépe. Ani nevím, kdy naposled jsem u něčeho tak rychle usnul a musel si to pořád pouštět od začátku. ()

filmmovier

Tenhle koncept mně baví. Zaprvé je to oživení toho, co bylo už několik let stále stejné (Geňa a Suchoš v každém díle v naprosto stejných úlohách) a zadruhé mají všichni mnohem větší příležitost ukázat, co v nich opravdu je (a Igor Chmela opět dokazuje, že je z celé Partičky nejlepší, akorát, že je tady ještě lepší). Tohle odsýpá a skutečně to vypadá jako pořádná improvizace, což se v klasické Partičce občas ztrácelo (a občas víc). Leoš Noha do party perfektně zapadl a to, jak si vychutnali Geňu v jeho dvojroli, bylo absolutně geniální! Samotné charaktery jsou nastavené taky docela dobře a fakt mně to baví, snad jen ten Dangl by do toho nemusel zasahovat tak často. 80%. ()

flyer.nick

Nápad mohl být fajn. Po letech společné improvizace mohli pánové z Partičky válet improvizační sitcom na výbornou. Bohužel to zabíjí samotný Dangl, který herce nenechá nic rozehrát, každých deset vteřin vstupuje do děje s poznámkou nebo násilným šroubováním her z Partičky. Pořad tak nemá kdy získat na tempu. Škoda. Kdyby šli novou cestou "pouhé" improvizace, kdy by Dangl jen nahazoval situace (asi jako bylo Zvoňte dvakrát) mohlo to být fajn. Takto je to zabité. ()

makuk1

Viděl jsem nejdříve třetí díl a pak jsem se vrátil k předchozím a za mě je to povedená zábava.Vůbec nechápu proč to tu srovnáváte s Partičkou, že tam učinkují stejní herci? Podle mě se to srovnat vůbec nedá je to ale lautr něco jiného, jako kdyby někdo srovnával hamburgr a pečenou kachnu s knedlíkem a zelím. Je naprosto super , že herci se pohybují jen v rámci svých postav a improvizují jako už konkrétní postava. Podle mě, to je přesně to co jim to udělá těžší a zábavnější, jak prostě vyřeší zadání. První tři díly mě potěšili,upřímně se těším na další. ()

ještěžiju

Uvidíme, jestli to Kukátko CZ vydrží dýl u nás, než u Slováků. Dano Dangl se po mém skouknutí prvního dílu nepoučil z chyb, co vedly k rychlému konci na SK scéně. To samé, jen ještě častěji zasahuje do děje .... žádné zajímavé nápady, že by třeba z půlky zkusil zaexperimentovat a předat režii divákům. Jestli mu naznačili na Primě, že Partička už je moc ohraná, tak si za to mohl taky stejně sám. Geňa - furt hádačky, Suchoš - furt překlad pro neslyšící, nebo režisér ... jako že to chtěli diváci? Ale no tak, to nebyl výběr, ale pokaždé poprava. ()