Přes veškerou ochranu a nově vydobytý respekt spoluvězenkyň si Patri nemůže dovolit zůstat za mřížemi dlouho. Další útok by už nemusela přežít a tak váhá nad nabídkou prokurátora Ruggieriho. Gennaro si je ovšem jistý, že šéfka Secondigliana nepromluví. Aby si její mlčení zajistil, vyhledá Genny pro nadcházející válku nového spojence. A není jediný – v čerstvém sporu o vládu nad městem se totiž snadno mění strany a utváří se nové aliance. Ani jedna z mocných neapolských rodin tak není v bezpečí. (Česká televize)

Caszidy

Dost možná doposavad nejsilnější finále ze všech čtyř sérií. Bravo. Aneb, jak Gennaro dával lekci Patrizii v jedné z předchozích epizod: "Boss nemůže věřit nikomu". A ukazuje se, že ta lekce bude až příliš krutá a bolestivá. ()

Necrotongue

Jak už jsem si zvykl, finále sezóny bylo opět skvěle propracované. Pokud jsem u předchozího dílu zmiňoval minimum akce, dvanáctá epizoda žádný podobný minimalismus neobsahovala. Dostal jsem znovu parádní příděl intrik, manipulace a "dohod", nechyběly ani pěkně ostré momenty a až mrazivý závěr. ()

Faustka

Don Pietro Savastano o klanu Levantových kdysi prohlásil „Že jsou jed, co otravuje tuhletu zem“ a nemýlil se. Enzo se musí skrývat, ani on však není ušetřen bolesti. Gennaro se vrací do hry se slovy k doně Patri: „Pamatuješ, jak jsem ti říkal, že nemáš nikomu věřit? Neřekl jsem ti, že nemáš věřit ani mně.“ Ale až takový návrat jsem nečekala. R. I. P. Patrizia. ()

italka63

Masakrální finále, ve kterém si potvrdíte, že věřit se nemá skutečně nikomu, až mi to přišlo tak trochu líto. Jednou do mafie vstoupíš a je to navždy konečná.Těším se na pátou řadu, bude hodně zajímavá. ()