Svatební zvony se odmlčely a Patri vstoupila do nové rodiny, navíc s úplnou kontrolou nad Secondiglianem. Bez Gennara za zády bude ovšem návrat k původní rovnováze mezi neapolskými klany složitější. Zvlášť, když se Capacciovi rozhodnou vypálit Forcelle všechny zásoby bílého zlata a Modrá krev váhá, jestli znovu vstoupit do otevřené války. Patri se nepřiklání ani k jedné straně v naději, že Secondigliana se problémy centra nedotknou, ale zákopy nové války vedou přes celou Neapoli a také mnohem hlouběji. (Česká televize)

Necrotongue

Devátá epizoda byla další lahůdkou, kterou mi tvůrci připravili. I tentokrát prostupovala celým dílem vynikající atmosféra, dostal jsem i slušnou dávku napětí, došlo i na další skvěle zvládnutou akci, ale hlavně se mocně intrikovalo a manipulovalo, připravovaly se pasti a protipasti, byl to zážitek. ()

Faustka

Odstranit tetování na hrudi a jizvu na tváři a tím ze sebe udělat slušňáka? Gennaro už u plastického chirurga ležel, ale rozmyslel si to a zůstal hrdým gangsterem. Bratři Capacciovi už zase škodí, tentokrát ve velkém. Enzovi pobili pár lidí a sebrali veškeré zásoby drog, teď si brousí zuby na celou Forcellu. Začala další válka a všichni hledají spojence kde se dá, i u klanu Levantových. Patrizia se dozvěděla, že její manžel je šťastný muž. Umírající Ferdinando jí totiž řekl: „Ojebal tě hned dvakrát. Jednou v posteli a pak i v kšeftech.“ Chudák Patri. A to se jako těhotná nemá rozčilovat. ()

Arkanoid

Príbeh epizódy zameraný na Forcellu je veru gradovaný nádherne, načrtnutie zápletky, jej rozvinutie, vyvrcholenie, obrat aj záver pôsobia vďaka akčným scénam, skvelej kamere, nekompromisnosti, autentickému herectvu a nadviazaniu na predošlé udalosti najlepším možným dojmom. Vo vedľajšej dejovej línii sa rieši určenie vlastnej identity, s ktorým budú spokojní všetci fanúšikovia. ()

EllienPM

Geniální díl. Ty detaily, to zamyšlení. Musíte fakt hodně znát, aby vám došly i ty drobnosti - např. Gennaro před zahajovacím titulkem Nebo ke konci - když ho kamera zabere z druhé strany při rozhovoru před školou. Když si do Gůglu zadáte Forcella a vyskočí na vás snímky domu s malbou Passengera, zamrazí vás, máte pocit, že TO ŽIJETE. Tohle je naprosto fenomenální tvorba!!! Nemám slov... ()