bignothing

V podstatě definice dokonalé epizody ve dvaceti minutách. Jak můžete do tak krátkého úseku narvat úvahy o korupci, rasové diskriminaci, politice, jednotvárnosti života, neschopnosti školství a omezení svobody? Já osobně nevím, ale podle téhle epizody to zjevně jde. A navíc je to ještě vtipné... ()

matolos1

Všetky tie psychologické odyseje sa môžu schovať pekne do kúta. Vytvoriť za 22 minút kompletne nový svet, jeho pravidlá a zmýšlanie ľudí a uviesť do dramatického záveru tak to si zaslúži jedine potlesk. Všetci scenáristi z Hollywoodu by si mali brať príklad. ()

IZFNP

Určite jedna z TOP epizód celej série, a dosť určite aj celého seriálu. Prosím vás, ako je možné do 20 minút narvať toľko odkazov, motívov, nápadov, narážok, kritiky, paródie, hĺbky i vtipu? Masterpiece. ()

muti

Mafiánsky príbeh vzostupu citadely, kde sa odohrávajú klasické filmové mafianske príbehy. Buď je to Mortys killing Mortys alebo Ricks killing Mortys. Nobody cares. It's Chinatown. Vzostup nového prezidenta a vzopretie sa skorumpovanému systému môže mať rôzne konce. Alebo len ten jediný možný. Postaviť celý príbeh len na dvoch postavách seriálu je úplná dokonalosť, týmto tvorcovia dosiahli ďalšiu métu svojho metaseriálu. ()

BrMikes

Rozhodně jedna z nejsilnějších epizod celého seriálu. Mám rád tenhle typ příběhů alá povídky z jednoho města. A tady to funguje skvěle, jak je u tvůrců zvykem. Ty pointy, zvraty, samotná myšlenka toho, že ani společnost založená na nejrůznějších variantách dvou lidí nemůže fungovat úplně uspokojivě. A do toho to celé zvládá být i vtipný. ()