Tajemství smrti slečny Neznámé

• Veľká Británia The Autopsy of Jane Doe (viac)

Otec a syn, oba koroneři, jsou vtaženi do komplexní záhady, v níž mají za úkol identifikovat mrtvolu mladé ženy, která měla očividně hodně temné tajemství. (Filmbox)

Sergejevicz

Hodnotit horory je velice těžké, ale tento takzvaný horor je opak. Děj předvídatelný a koncept čarodějnice z 17. století nereálný. Jednu hvězdu dávám za hlášku "Vaginální trauma" a za kontury pitvané děvy, jinak film silně nedoporučuji pro milovní hororů nebo lekaček, protože film je na úrovni 11 letých dětí které si schovávají svůj obličej u Ordinace v růžové zahradě. Vážně velice podprůměrný film. ()

kotrlak

Oscar pro Olwen Catherine Kelly za tu dobu bez hnutí na pitevním stole...;-)..jo, a závěr mě nezklamal, prostě další zářez na pažbě a jede se dál.. ()

Ayax

1*, že ma ani záverečné titule nezobudili... Tak niečo nudné som už dávno nevidel... Fakt, čo tu má hodnotenie 10%, radšej pozrieť... Keď už Living dal 3*, tak to čumím... ()

RavenSpector

Výborný horůrek s originální myšlenkou a slušnou gore atmosférou. Při večeři jsem musel produkci přerušit, alébrž bych asi dlabanec nepozřel. ()

jizvoun

Ač mě horory nudí, na tento jsem se těšil. Už kvůli a zajímavému tématu a hereckému obsazení. Začátek mě opravdu navnadil, neznámá mrtvola, pitevna. Brian Cox v roli ostříleného soudního lékaře, opravdu jsem si to užíval. Pak mě trochu zklamalo, jakým směrem se film začal ubírat, a to ke klasické duchařině, kterých jsem viděl už spousty. Tak trochu jsem si představoval průběh a především závěr trochu jinak. Nicméně i tak jde o jeden ze zdařilejších filmů tohoto žánru a směle ho doporučuji všem. ()

Mesmeric

No vida, vida, pak že s malým pérem se nedají dělat velké divy. Všehovšudy 2 herci plus jedna dost dobrá figurína na stole a máme psycho nářez, jak se sluší a patří. Za mě dobrý ()

Yamatosan

Část s pitvou skoro až pětihvězdičková, pak to jde hrozně dolu, to už jsme viděli tolikrát, a lépe... a hlavně se nějak zapomněl dostavit u horroru dost podstatný pocit hrůzy 😁 ()

mirodevil

Málokdy dávám hororu 5 hvězd. ...zvláště, když v polovině filmu víte, o co jde. Možná to bylo tím fernetem, ale sorry, byl sem hotový. ....a nebyl jsem sám. Doporučuji dívat se v noci...za mě silných 90% ()

Paja1215

Prostředí pitevny mi nahánělo hrůzu i když se tam nic nedělo. Docela se mi líbila ztvárněná anatomie těla,i když pohled na krev a vnitřnosti zrovna moc nemusím. 60 %. ()

Mark1983

Dle mého úhlu pohledu se jedná o jeden z mála povedenějších hororů tohoto minulého roku. Imponovalo mě to od začátku do konce, a jak se děj s postupem času stupňoval, bylo to lepší a lepší. I jaká nápad nemá tento film chybu. ()

Wez

Tak po dlouhé době film,který mě svojí opravdu brilantní atmosférou dostal již hned od prvních záběrů a po celou dobu nepustil!!!Tento film se mi fakt hodně líbil!!Ať už za to mohl neotřelý scénář a děj,fakt hutná atmosféra nebo herecké výkony,mě to prostě připadlo naprosto parádní,stejně jako reřisérův předešlý počin Trollhunters.A opravdový respekt si zaslouží herečka,která ztvárnila Jane Doe,její výkon byl brilantní-ta tu mrtvolu hrála naprosto dokonale,ani jednou jsem si nevšiml,že by se pohla a to zasluhuje uznání!!!P.S- v americkém Salemu,pokud vím,církev oběsila asi 25 žen a dívek,je to jediný a nejhorší případ inkvizičního šílenství na území USA-jak by takový děj asi uspěl na území Evropy,kde římskokatolická církev,společně s tou protestantskou vyvraždila celé oblasti(novodobé zkoumání zaplacené církvemi hovoří o 0,00%,ale ty nestranější až o 1500 000 obětech a při tehdejším osídlení je to fakt šílený číslo)-dokonce tak,že samotná církev z některých území musela odtáhnout pryč,protože nezbyl nikdo,kdo by je živil.... ()

Al90

Zhruba do 50 minuty filmu to melo velmi dobre naslapnuto,budovane napeti se dalo krajet,atmosferu to melo taky,jenze...ten konec se moc nevyvedl...skoda,film mel velky potencial byt v top horrorech roku 2016.. ()

Jessica_Biel

Od začátku do konce výborný, víceméně jsem zvrhle hltal každou anomálii, kterou koroneři našli. Bohužel na to abych dal pět hvězd tomu "Něco" chybělo. ()

Andy.222

V závěru filmu mě napadlo, jak asi vypadal rozhovor manažera s hlavní herečkou... "Hele holka, mám pro tebe fajnovou roli. Naprosto skvělý, moc se nenadřeš - jen budeš celej film ležet nahá na pitevním stole..." No neber to. Každopádně... první půlka skvělá, záhadná, napínavá, ale samotné rozuzlení... nebylo vysloveně špatné, ale mě osobně by sedlo něco jiného. Každopádně (za sice slabší) 4* ()

versus

Toto bolo velmi prijemne prekvapenie. Velmi velmi slusna atmosfera, dobre zvoleni herci, a ak sa vam nedviha zaludok z pitiev, tak je vyhrane. Viac takychto komornych, ale ucinnych filmov. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Streamovací služba Netflix v roce 2018 nabídla divákům svůj první interaktivní zážitek pomocí epizody Black Mirror s názvem Bandersnatch. V té si lidé mohli na obrazovce sami vybírat, jak má hlavní… (viac)

Režisér Lovce trolů se vrací

Režisér Lovce trolů se vrací

29.03.2015

Norský filmař André Øvredal před pěti lety sklidil velký úspěch svým debutem – populární formou found footage natočeným Lovcem trolů. Již více než rok se pokouší rozjet svůj další projekt, tentokrát… (viac)