warrenur

Tatik jemnocitneho a pomalsieho noveho muzicka nasej "tigrice" bol tiez iny "mumak" :) "ballerino" Telefonat chladnej svokry staremu krivakovi v zavere bol nadherny. Prekvapilo ma zmierenie sa "bozskeho" serifa s platbou u Sineater-a, potesila vsak zrejme chystana dohra s jeho tupym privilegovanym synkom. Tiez by ma zaujimalo kolki muzski a chlapcenski divaci si predstavuju pod formou vztahu ten opis uplakankovych splaskov, ktore pustal "golfista", a zaroven, kolke divacky suhlasia s nazorom, ze domacnost ma viest chlap pevnou rukou, tak ako si to "uziva" serifova zenuska lutujuca televizneho Trumpa. :) Mnoho zaujimavych myslienok a podnetov tuto epizodku. Pobavilo, hoci akcia tentokrat dostala pauzu a brutalitka bola akurat jedna. ()

Ivo

Konečně se to (kvalitou i ujetostí) přiblížilo nepřekonatelné první sérii. Jen mě trochu sére, že zase musím týden čekat na další díl! To to nemohli vyplivnout naráz? :) Pro mě seriál roku ... Ale samozřejmě s velikou hvězdičkou :) (pro nepamětníky = silně nevhodné pro děti :) Jen Jeff Russo už se nám tady nějak nepředvedl a proti jedinečné hudbě první série už je to ve všech dílech jen takový standardní odvárek, ale potěšilo když v prvním díle najednou zazněla vzdálená ozvěna toho geniálního původního motivu. Tak uvidíme jak se paní tygřici (která se v této epizodě vlastně vůbec neobjevila) bude dařit... A tchýně je opravdu super roztomilá:)) Tu bych chtěl mít doma. A středověký pan Kájínek samozřejmě taky. Tento díl byl o trochu méně akční, ale o to zajímavější a do hloubky jdoucí. A manžel paní policistky byl zralý na kop do (Mozartových) koulí :) ()