Mrazák

• USA Freezer

Robert je spořádaný člověk a zrovna v restauraci oslavuje své narozeniny. Najednou ho někdo srazí k zemi. Probere se v uzavřeném chladícím boxu. Vůbec netuší, kde je a dojde mu, že tady došlo ke krutému omylu.
 Robert Saunders si naposledy pamatuje svou narozeninovou oslavu v restauraci. Teď se probudil v uzamčeném chladícím boxu. Ledová kráska ho obviní z krádeže 8 miliónů dolarů a Robertovi dojde, že došlo ke krutému omylu. Po chvilce zjistí, že není v prostorném mrazáku sám. Společnost mu dělá špatně spoutaný policajt, který snad doplní chybějící článek hádanky. Teplota klesá. Napětí a strach sílí. Zdá se, že mezi zlověstnými zločinci a ledovou smrtí brzy dojde k jednomu z nejchladnokrevnějších zvratů vůbec. (Cinemax)

Hanys_

Fakt špatné. Ta podobnost se saw atd je tady hlavně v úvodu, pak to ale opilý scénárista rozjede naplno a končí všechna sranda. ()

Prochy38

Slabé hodnocení mě neodradilo a jsem za to rád. D. McDermott má od American horror story moje sympatie a musím říct, že tuto thrillerovou jednohubku si dává celkem solidně. Hláškuje a jeho charisma čiší všude kolem... Kráska J. Snigir to hraje taky moc a doufám, že tuto kočku zase někdy někde uvidím. Děj je jednoduchý, přímočarý a jak je u těchto filmů známo, přijde zvrat. Tak nějak jsem na to už čekal. A i tato verze mě napadla. Ale líbilo se mi to. Dobré, moc dobré! ()

lucijelucije

Na to že, se odehrává tento děj pouze v jedné místnosti má Freezer skvělý koncept. Od začátku tento snímek graduje, a nezmění se to ani v průběhu příběhu, ba naopak, konec je sakramensky dobrej. Netušíte vůbec nic, nevíte, kdo je kdo, a netušíte kdo z nich lže, a kdo má pravdu. Točíte se to v bludném kruhu a ke všemu děsně zajímavě. 7/10 ()

Hapretor

Nic naplat - McDermott se snaží, hláškuje o stošest, jde mu to, fandím mu, ale když nejde lidem "v mrazáku" od huby pára, a přitom nám technicky oznámí, že je tam minus 37, je něco špatně, něco tvůrci hodně nedomysleli. Když není platné jedno zásadní pravidlo, které v tomto případě je nutné k uvěřitelnosti situace, a tím podpoření celkové atmosféry filmu, není platného nic a nic mě tedy nezaujalo a nepřesvědčilo. Konec je pak spíš parodií na podobné žánry. Nápad dobrý, provedení dost špatné, nedomyšlené. ()

netWoor

Filmy se maj točit i pro hlupáky, jako jsem já. Já význam toho všeho totiž absolutně nepochopil. Zvlášť vzhledem k tomu konci. Až na hlavního hrdinu, kterej nešetří ve svém postavení hláškama, se žádná z postav nechová moc logicky a to úplně pominu to, že se to určitě netočilo v mrazáku, protože tam by to při té údajné teplotě vypadalo jinak (navíc, TENHLE mrazák by jinak vypadal i fyzicky). Shrnuto: asi vás to chvíli zaujme, ale jak se to začne různě lámat, z toho nadšení rychle vychladnete a na konci vám z těch blbin zmrzne úsměv na rtech ... ()

Clark_Kent

Celej film v mrazáku. Chvílema jsem se nudil chvílema to bylo napínavý ale jinak celkově nuda. Kromě ty holky s tím hezkým zadkem co ve filmu padne. ()

Scraffy

Film, ktorý má celkom slušné obsadenie na čele s Dylanom McDermottom. Celkom vtipný a miestami premyslený scenár. Atmosféra sa niekedy vydarila a niekedy nie. Ale ja som sa celkom bavil aj keď byť som bez premýšľania tomu dal úplne iný koniec. ()

elanista1

Typ filmu, v ktorom sa kazdych 10 minut stane nejaky dejovy zvrat; typ filmu v ktorom kazda postava je nakoniec uplne ina ako sa cely cas javila; typ filmu v ktorom sa hlavny hrdina sprava a rozprava ucelovo pozersky a "coolovo", robi a rozprava veci, ktore by nikto na jeho mieste nerobil a nerozpraval. Aby bolo jasne, mne to nevadilo, film som si uzival...bavia ma jednoduche pribehy, minimum postav a chudobnejsia zapletka, AK to ma nejaky spad, napatie, a nesklzne to do nerealnych vod. Navyse k tomu muzske oko pohladi Julia Snigir, ktora uz minuly rok predviedla fascinujuci vykon v Smrtonosnej pasci. Prijemny nadhladovy film, ktory sa neberie az tak vazne, jednorazovo pobavi, a v buducnosti ak nan niekedy narazim, tak nim nepohrdnem. ()

martin5504

Už z traileru sa sa mi to veľmi páčilo a tešil som sa na tento film, no po prezretí to vôbec nebolo zlé. Myšlienka bola určite skvelá aj prekvapujúce zakončenie. Na nízkorozpočtový film bol skvelý a určite stojí za pozretie. ()

Kusic

ono by to bylo hodně dobrý, kdyby... kdyby byly věci ve filmu trochu reálný. Být v mrazáku v -37, to je na zhebnutí, ještě v jarní kožence. Dylan tam takhle údajně vydrží skoro čtyři hodiny, mně je v zimním oblečení zima jak hovado už v -20. To, že nikomu v mrazáku nejde téměř pára od pusy je asi zcela normální. Ani to, že bosýmu se okamžitě přilepuje kůže k podlaze, ale šplhat po ocelových regálech je ok. Dobře, to asi k nesmyslům... Na 91min dlouhý snímek poměrně dost zvratů, možná až příliš. Jeden dva sem čekal, další byly asi zbytečně navíc. I když sem vypsal tolik záporů, pořád to celkem bavilo a zajímalo mě, jak to skončí. Každopádně taková večerní pohodička nikdy neurazí. ()

Easykill

"Máte špatnýho chlapa!" Tak jsem náhodou narazil na tenhle nejspíš zapomenutý kousek a musím říct, že mě příjemně potěšil. Celý film je excelentní divadelní představení! Parádní hra s divákem, kde máloco jde prokouknout a vlastně až do úplného konce vás okolnosti a dění nechávají na pochybách snad o všem. Věřit, nevěřit, dedukovat? Navíc Dylan McDermott je tady fajn týpek, kterej solí jednu hlášku za druhou. A paradoxně i když je celý film zavřený v mrazáku si udržuje "chladnou hlavu"! Mrazák je hodně specifický a extrémně komorní snímek, kdo má rád humor, drama a nějaký ten survival, tak se zaručeně pobaví. Já se bavil víc než skvěle a je to opravdu zamotaný! ()

Allein4

Nic extra, pokus o další psychologický thriller na malém prostoru, ovšem vyšlo to tak maximálně ze 30 %. Několik twistů v závěru je menší plus. ()

Snakefinger

Mrazivá telefonní budka, kde na ohraničeném ledovém prostoru se rozehrává zajímavá šachová partie. Myslím, že ani sám mistr dramatu Joel Schumacher by to nezrežíroval lépe. Nejvíce mě dostal poslední šach mat, protože i když u jiných filmů bych přesně TOTO předvídal, tak tady by mě to ani ve snu během filmu nenapadlo - prostě perfektní odvedení pozornosti - takže výborné překvapení, a to jenom proto, že film vůbec nenudil a nápady tady jenom sršely. Hlavní hrdina byl fakt borec a myslím, že by to klidně vydalo i na druhý díl někde v Karibiku pro změnu. ()

wojtekp

Nenudí, neurazí, přiměřená délka. Celý film se odehrává na jednom místě, v mrazáku. Mohlo by se zdát, že to bude nuda, ale není tomu tak. Nevím co, ale něco na tomhle filmu upoutalo mojí pozornost. Možná to byly rychle změny nálad a charakterů postav, které film dělají nepředvídatelný. Tento snímek bude rozhodně z těch rozporuplnějších, někteří do toho půjdou s očekáváním velkolepého akčňáku, nebo kopie Telefonní Budky a film se jim asi nebude líbit. Nevědí o co přicházejí. Tohle je něco jiného, a jsem rád, že jsem o viděl. ()

goauld

není -37 jako mínus 37 :-) pán amíček je asi už tak zblblý tím převodem z °F na °C , že poněkud přehodil znaménka :-) Ono, kdyby bylo fakticky -37 stupnů (a amíci "nejedou" v cesliích ;-) , tak by v mrazáku muselo být krásných téměř -70stC .... No co.... znaménko sem, znaménko tam... hlavně, že je zima :-)) Film celý stojí na "vratkých nohou" ;-) Rusáci jsou nějak příliž měkcí, Dylan zase hláškuje, jako by to měl být mejdan, Jůlia zase neví jestli ho má vojet v mrazáku, nebo v kabině nákladáku a polomrtvý detektiv nééé a nééé umřít. Vše pak vyplnují dialogy (překladatel se musel upsat...těch řádek - to nebylo za hodinu ;-) nicméně smekám před podobným výkonem ;-)) abychom se nakonec dozvěděli, že všichni do jednoho by se krásně domluvili po pýccki :-)) No... na jedno víkendové odpoledne je to použitelné, ale do kina??? a proč??? ()