Andrew Neiman je devätnásťročný jazzový bubeník, ktorý sníva o sláve a je rozhodnutý dostať sa až na vrchol. Jeho odhodlanie ešte prehĺbi náhodné stretnutie s dirigentom Terencom Fletcherom, uznávaným, ale aj obávaným kvôli svojmu nemilosrdnému prístupu ku študentom. Fletcher ho vezme pod svoje krídla a to mladému hudobníkovi navždy zmení život... (STV)

Zerathus

J.K. Simmons inspiruje Milese Tellera k lepším výkonům skrz nadávky, křik a násilí. Jejich společná cesta za svými vlastními cíli a sny je pro mně jeden z nejlepších filmů loňského roku. Simmons hraje perfektního hajzla. Věříte však jeho důvodům a skrytá malinká tmavá část vašeho já si přeje aby jste na Tellerově místě byly a aby jste Simmonsovi dokázali svoji hodnotu. Film který nejde od černé k bílé ale mísí se s šedou a ukazuje něco jiného. Film má ale jednu nevýhodu. Celý den si po shlédnutí budete bubnovat s prsty. ()

Martin D

Veľmi dobre. Zaslúžene oscarové nominácie. Dúfam že aj nejakého Oscara dostane. J.K Simmons podáva životný výkon, hra ako diabol. Klobúk dole pred režisérom. Je obdivuhodne že tento film napísal a zrežíroval 30 ročný a zatiaľ malo známy Damien Chazelle. Myslím že sa môžeme tešiť na jeho budúce filmy. Je to režisérsky talent a verím že v dalších filmoch ukáže ešte viac zo svojich schopnosti. ()

stuj

Juhůůů, pěknej film. Sice jsem očekával trochu víc (když všichni mleli o oscarech), ale dobrý to bylo. Arogantní psychouš učitel versus týpek, co udělá pro svou vášeň všechno. A děj se vyvíjí docela zajímavě. Doporučuju. Zejména pro muzikanty. / Po týdnu: zvedám hodnocení ze 4 hvězdiček na pět, protože mi to prostě zůstalo v hlavě:) ()

jeklik12

Celý film je vystavěný na vztahu mladého a ambiciózního bubeníka a jeho puntičkářského dirigenta. Andrew chce být nejlepším bubeníkem současnosti a dirigent Fletcher musí za každou cenu slyšet dokonalost. Celý film tápete, jestli jsou tito dva blázni na stejné lodi, nebo svádějí souboj proti sobě. ()

Wasper

Toto je opravdu podařené dílo. Silný příběh o tom, že přestože nás všichni od něčeho odrazují, tak se nemáme vzdávat, ba naopak snaha a píle přinášejí ovoce. Děj má svižné tempo, kamera a střih jsou mistrovským způsobem využity. Do toho všeho úžasné herecké výkony hlavního představitele Milese Tellera a především J. K. Simmonse, kterému jestli unikne Oscar za vedlejší mužskou roli, tak mne akademie velice zklame! And jazz not dead... ()

hotentot

Aj to je cesta, tvrdo dopredu. Dobrý film, ktorým som sa nechal uniesť. Vôbec som nečakal, že ma nejako zaujme hudobný žáner. Zaujal, potešil a zdvihol mi náladu. ()

saintravis

Kladné stránky: 1. Spaľujúci fanatizmus dvoch hlavných postáv (a la Zúriaci býk, Čierna labuť, Wrestler atď.), 2. Skvelé vygradovanie deja, 3. Azda najlepší happy-end, aký som kedy videl, 4. Výborná muzika, 5. Strih a kamera na veľmi dobre úrovni, 6. Skvelý J. K. simmons. Záporné stránky: 1. Herecký (nie hudobný) výkon M. Tellera, 2. Zopár nevybrúsených scén. ()

Hansk75

V návaznosti na zdejší hodnocení jsem očekával opravdovou lahůdku, ale většinové nadšení nesdílím. Bubeníky obecně obdivuji, takže jsem se na snímek velice těšil. Umění držet rytmus, bubnovat každou rukou v jiném tempu, improvizovat - to jsou úctyhodné vlastnosti velkých drummerů, nicméně film mě ze sedačky nevystřelil tak, jak jsem očekával. Výkon Simmonse hodnotím jako skvělý, ale filmu jako takovému dávám 3*. ()

pouzivana

Stokrát viděné, ovšem po všech směrech k dokonalosti dovedené. Škoda jen, že se autoři neodvážili pustit do čehokoli originálního. Dočkáte se úplně všeho, co ve filmech tohoto typu bývá a jednoho opravdu dobrého hereckého výkonu. Perfektní režie a jazz. Pro fanoušky tohoto filmového a hudebního žánru povinnost a čtyři hvězdy. ()

Hurin

Asi nejlepší hudební drama jaké jsem kdy viděl. A abych nezůstal při zemi tak jeden z nejlepších filmů jaké jsem kdy viděl. Perfektně vygradované až do konce. Celý film jsem cítil napětí. Finále filmu, kde celá bitva mezi dirigentem a bubeníkem končí je tak famózní, že mi to až dech vyrazilo. Naprosto úžasné. ()

Az_tec

Nakolko k filmom s hudobným žánrom nie som naklonený chvilu mi trvalo sadnut k filmu. Výsledok bola absolútna bomba, Simmons už viac pre nomináciu urobiť nemohol. Jeho vizáž posobí už aj tak autoritatívne, a ked ešte pridá na plyn... Vela som si o filme dopredu nezisťoval, ale po celú dobu sledovania som mal pocit že je podla skutočného príbehu, a to už hovorí samé za seba. ()

MikEycek

Vynikající film s výborným Milesem Tellerem a J.K. Simmonsem, neuvěřítelný herecký výkony. Celý film by jen podtrhla proměněná nominace na Oscara za nejlepší film. ()

radek.896

Jak Miles Teller tak i J. K. Simmons hráli výborně, ale přeci jen Simmons byl určitě o hodně lepší. Je to dost neobvyklý film, který ukazuje, že za svým splněným snem musí daný jedinec hodně pracovat přes mez, dřít a dřít na hraně své kůže, ale nakonec se to povede. Závěr byl famozní! ()

danny79

Poutave natoceny film, kde ale neni komu fandit, protoze ani jedna z hlavnich postav nevzbuzuje sympatie. Ucitel zastava filozofii, ze je treba nedoprat zakum zadnou spokojenost nad sebou samymi, a tak je neustale atakuje, ponizuje, urazi a vytvari mezi nimi nenavistnou konkurenci, a kdo z nich to neunese, tomu nebyl uspech souzen. A na druhe strane je nadany bubenik Miles Teller, ktery je povyseny a ostatnimi pohrda, city druhych lidi ho nezajimaji, ublizuje jim a pro uspech by udelal cokoliv, doslova. Skutecnost, ze pokud se chce clovek dostat na vrchol, musi tomu obetovat vse (a ani to casto nestaci), je nezpochybnitelna, ale bylo by prijemnejsi fandit nekomu, kdo projevuje alespon nejake dobre vlastnosti, a stejne tak bych uvital, kdyby se vice pozornosti ve filmu venovalo psychologii Milese Tellera, namisto neustalych sarvatek mezi nim a ucitelem Fletcherem. Za povedeny zaver filmu davam hvezdicku navrch. ()

darazoda

velmi pekny film, kto ma rad hudbu a specialne jazz, nema nad cim vahat. film vykresluje hudobnu dusu mladého studenta konzervatoria, ktory pre splnenie svojho sna - stat sa svetovym bubenikom, zachadza za hranice nielen svojich sil, ale aj rozumu. ()

J. K. Simmons si zahraje komisaře Gordona

J. K. Simmons si zahraje komisaře Gordona

08.03.2016

"Sežeňte mi fotky Batmana!" Tuhle větu si v příštích dnech přečtete na kupě memů, nový komisař Gordon totiž bude mít stejnou tvář jako J. Jonah Jameson. Přesně tak, Batmanova spojence, který se… (viac)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz