Hovorí sa: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick (Keanu Reeves) je zabijak na odpočinku, presne ten typ chlapíka, ktorému je lepšie sa vyhnúť. Vlámať sa mu do domu, ukradnúť auto a zabiť milovaného psa, to sa proste nemalo stať. Priemerní zlodejíčkovia to nevedeli, ich bossovia v podsvetí ale áno. A musia konať. Takže zatiaľ čo sa John Wick vydáva na svoju drsnú vendetu, stáva sa zároveň terčom svojich bývalých kolegov - nájomných zabijakov. (TV Markíza)

baner

John Wick - pre mňa veľmi slabý film. Muž kráčajúci v dave ničí no desiatky nepriateľov a oni sa nie a nie trafiť a pritom Vám do uší hučí šialená hudba.. Naopak pomalé tempo filmu a nevýrazný Keanu Reeves, ktorému to ani náhodou neverím v tomto filme. Dávam 30% naozaj som nečakal, že budem mať problém, neutiecť pred koncom filmu. ()

(fun)tomas

Prvé, čo mi utkvelo v pamäti po dopozeraní filmu bolo, že toľko prestrelených hláv v jednom filme som už dávno nevidel. Keanu Reeves so svojou charizmou pekelne dobre zvláda postavy zaťažené určitou tragickou udalosťou. Možno je to spôsobené jeho neľahkými životnými skúsenosťami alebo jednoducho tým, že sa pre podobné role narodil. Avšak ani on nedokáže vytiahnuť film s absenciou kvalitného príbehu nad bežný priemer. Preto sa nemôžem zbaviť pocitu, že ide o ďalší akčný film, ktorý sa stratí v záplave ostatných strielačiek posledných rokov. ()

corobis odpad!

Akči film pre 14ročních takto to vnímam ja, mi to skôr pripomínalo Akčnú PC hru a hudba 0 bodov som si myslel že som na metalovom koncerte Najviac čo ma zaujalo bol asi ten Mustang a ešte som si všimol že 2x do hrude streliť rusa nestačí treba ešte jednu guľku do hlavy. Kde to nahrabalo 73% ()

StanleyVanH

Až někdy zase budu mít chuť na lahodnou zabijačku, tak si pustím Pána z matrixu. Slušnej akčňák s docela velkou dávkou metalové hudby, až mě z toho hlava bolela. ()

marcoss91

Návrat Keana na špičku akčního žánru. Bčkový příběh, který ovšem stačí k pochopení jednání hlavního hrdiny. Největším kladem tohoto filmu je jeho přímočarost, kde se divák nemusí zabývat vedlejšími dějovými linkami a jde se rovnou k věci. Preciznost akčních scén jako jsou tady jsem již dlouho v americkém filmu neviděl a je pravda, že tu něco takového chybělo. Doufám že se dočkáme pokračování. 4/5 ()

framil

Dobrý akční scény,pokud by se nebral tak strašně smrtelně vážně,a sem tam byla dobrá hláška,tak bych i nějakej bodík přidal... ()

Akxsum

Po dlouhé době jsem narazil na akční film s nájemnými vrahy, kde odrovnat protivníka na jistotu je to hlavní,kde auta po nárazu buď okamžitě nebo po dramatické pauze nevybuchují. Pravda,kdyby Johna odrovnali při první příležitosti končíme asi po 40 min.,ale díky za to, že né všichni jsou profíci. O motivaci cool zabijáka na odpočinku se postará frackovitý Alfie Alen, který mu ukradne auto a zabije psa - poslední dar o zesnulé manželky. Pak už to jde ráz naráz a Johnovi nezbývá než si proklestit cestu zkrz moře tvrďáků ruské mafie,kteří jsou snad o dva levely níže. Díky choreografii akčních scén ale koukáte, moc o tom nepřemýšlíte a snadněji autorům odpustíte slabší konec, kde si nechali otevřené dveře pro pokračování. ()

WikingVik

Tento film měl být asi komedii, ale autor si to na poslední chvilku rozmyslel a udělal akčňák akčňáků. Tím by se alespoň dalo vysvětlit, proč se hlavní hrdina rozhodl povraždit hromady záporňáků kvůli štěňátku, jak sám ve filmu řekne. No a když jsem nakousl tu hromadu, zajímalo by mě, zda je průměrný počet mrtvých víc, či míň než jeden kus za minutu. Zkrátka docela přepísknuté ;-( ()

m.cone

každej zná přece Johna Wicka, jenom syn místního bosse ne, co na to říct..... Původně jsem myslel, že si to napsal a natočil Kyjánu sám, jako takové pohonění svého ega, ale ono ne. Na druhou stranu je pravda , že revege za mrtvýho psa, to tu ještě nebylo. Ale jinak u mě slabý jak 2x vyluhovanej pytlík čaje. ()

mire.k

Akční jednohubka u které není důvod dívat se na ni podruhé a možná ani poprvé. Možná pocta, možná vykradačka klasických filmů nenabízejícího nic nového. Jen akce pro akci se slaboduchým scénářem. Zabili jste mi psa, tak vás postupně všechny zlikviduju a na konci pošpásuju s hlavním padouchem a poté, co ránu nožem do brřicha secvaknu sešívačkou, s novým psem odcházím v dál. Kdo se nudí a potřebuje propláchnout mozek, nechť si poslouží. Ale na ten humbuk slabota. ()

Ruslan

Jo mělo to koule, atmosféru a spoustu neonů. Určitě na jedno podívání vynikající, ale k dlouhodobé zapamatelnosti tomu něco chybí. 80%. ()

terordemon

Do detailov vypiplaná, krištáľovo čistá akcia bez trasľavej kamery, nasnímaná tak, aby ste si mohli užiť kazdý výstrel, úder a pohyb. Jednoduchý ale pritom chytľavý príbeh. Krásna vizuálna stránka plná dažďa a neónov veľkomesta. Skvelé postavy podporené dobrými hereckými výkonmi. Presne takto má vyzerať dobrý akčný film. Keanu Reeves je opäť v perfektnej forme a konečne sa vracia medzi akčnú hereckú elitu. 90% ()

nudlis

Já z toho zas tak odvázanej nejsem, jako někteří místní komentátoři. Přijde mi to jako průměrnej "akční" film, s občas dost toporným Reevesem. Ten mi do takhle akčních filmů nějak nesedí. V Matrixu byl fajn, ale v tomhle ne. A ostatní osazenstvo taky nebylo nic extra. Je to celý takový občas nějak zabržděný nebo co. Drhne to. ()

Margeline

Tak tento filmík mi spravil náladu. Na prvý pohľad to vyzerá ako stokrát obohraná premisa ale je to oveľa, oveľa viac. Veta "Je to osobné." nikdy nesadla tak ako v tomto filme. A to vo viacerých smeroch. Vo fachu, kde sa dlhšie udržia len tí nadpriemerní, sa preživší navzájom poznajú. Tí, čo majú trošku rozumu sa aj rešpektujú a vedia, kde sú hranice. Keanu Reeves je skvelý a dokzauje, že fyzicky aj herecky mu to stále ide. Viac-menej sviežim motívom je tu fakt, že osoby, s ktorými Wick interaguje nie sú neznáme bábky bez tváre, ktoré môže ľubovoľne kopať/strieľať/lámať atď.Sú to jeho bývalí kolegovia, známosti, či ľudia, ktorí vedia, kto je a čo dokáže. Akcia je tu na nezaplatenie. Chladná efektivita sa mixuje s dychberúcim štýlom do neodolateľnej zmesi. Veľmi vydarený kúsok. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch

06.02.2024

Pátý John Wick je v přípravě

Pátý John Wick je v přípravě

26.05.2023

Šéf studia Lionsgate Joe Drake potvrdil, že první debaty ohledně pátého Johna Wicka již proběhly a snímek tak v budoucnu nejspíš opravdu vznikne. Víceméně tak ujistil především akcionáře, kteří by… (viac)

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář