Fergie - Clumsy

Hudba:

will.i.am

Fergie

kingik

Ženy a dívky by si neměly brát příklad z Fergie. Láska ji dohnala až k roztržitosti když vidí svého idola, tak zakopává, padá a já nevím co ještě. Ještě štěstí, že zpěvačka si může dovolit zpívat text určený spíše náctieté interpretce, protože přece jen v té době už to byla žena po třicítce ke které tyhle texty zrovna dvakrát nejdou. Celý song vypadal hodně rutině. Z alba už ty nejlepší písničky dostali svoji vizuální podobu a už se tahalo z druhého hudebního sledu. Podle mě písnička docela vtipná a rozverná přesto s velkým náběhem do fádnosti. Marc Webb si poradil s vizuální podobou písničky poměrně dobře. Zpěvačka se proměnila ve vamp-blondýnu, ale současně i jakousi "blbku", která omdlí, jakmile kolem ní projde její muž snů. Ono se jí to dalo věřit, je to také jeden z klipů, kdy je Fergie sympatická a její sexappeal byl o něco méně "samičí". S videem jsem tedy spokojený, protože se podařilo jeho nápaditostí překonat určitou nanicovatost písničky, kterou si v nějakém podroušeném stavu při klátivé chůzi z noční diskotéky lze s úspěchem pobrukovat. Situace s omdlíváním by se však mohla i klidně obrátit a to v tom případě, kdyby proti vám náhle kráčela Fergie osobně. Mé hodnocení: 60% ()

corpsy

Po stránke vizuálnej sa tvorcovia snažili o nejakú tú originalitu a myslím si, že sa im to svojím spôsobom aj podarilo. To, že obsahová stránka je trápna, to je už iný príbeh. ()

MikO_NR_1909

Preštylizovaný, preafektovaný a prekombinovaný servisný videoklip pre niekoho iného ako som ja. A hlavne - vyobrazenie "lásky" v tomto sladkom raji je ako pre mutantov. IQ 20. ()