Nevyhrožuj

• USA Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood (viac)

Paródia na filmy afroamerických režisérov z 90. rokov, ktorí opisovali príbehy farebných a iných menšín žijúcich v štvrtiach amerických veľkomiest, o každodennom násilí a kriminalite. Všetko sa točí okolo gangsterského života v gete, predsudkov voči farebným, prostitúcii, korupcii polície a sexisme. Ashtray (Shawn Wayans) - čo po ang. znamená popolník - žil po svojom narodení u jeho matky. Ale teraz sa z neho musí stať "pravý muž", ktorého z neho dokáže spraviť iba jeho otec. Preto sa nasťahuje do jeho domu. Znovu stretáva svojich starých príbuzných; jeho bratranca Loc Doga (Marlon Wayans), blaznivú starkú, kamarátov Loc Doga a mnoho ďalších obyvateľov štvrte. Jeho život sa mu zmení, až keď spozná mnohodetnú mamičku Dashiki (Tracey Cherelle Jones)... (demonikus)

Junglista

Kam se hrabe Scary Movie, větší smršť džouků za sekundu se objeví jedině tady. A nebejvá to pravidlem, ale ty opravdu vtipný těžce převažujou ty trapný. Na tohle asi musíte mít buňky, abyste to ocenili, ale já se většinu filmu řehtal jak smyslů zbavenej. Ding ding... niii ggaaa... ()

1860

Hodně ujetá a nesmyslná komedie.. Po celou dobu jsem se zasmál tak dvakrát, jinak byly fóry spíše trapné než vtipné.. Tento snímek určitě NEDOPORUČUJI, ani na zahnání nudy, protože se budete nudit ještě víc.. ()

Hanys_ odpad!

Nemůžu jinak. Jednou za čas se prostě vynoří klenot, který si o ten odpad přímo žádá a Nevyhrožuj jím je. Jeden z nejhorších filmů, který jsem letos viděl a Wayansovy omlouvá jen ten rok výroby a fakt, že už to pak nikdy horší nebylo... ()

Jayem

Asi najhorší film od bratov Wayansovcov. Celý film mi pripadal ako jeden velký zlý vtip. Len sa snažili aby to bolo vtipné ale neuspešne. ()

Angie91

Nápad dobrý- zpracování špatné! Je to tak hloupé a stupidní, že se mi z toho chce brečet, ale bavila jsem se, aspoň někdy opravdu jo. ()

Imrwere

Občas vtipné, ale ve většině případů až trapné. Postupem čase mě to začalo nudit, ale dokoukat jsem to chtěl snad s šancí, že se to ještě ke konci rozjede, ale opak byl pravdou. Film až moc kypěl trapností, ale za pár scének, kterým jsem se zasmál, dávám 40 %. ()

majec4

Tu ma percenta dobre oklamali. Cakal som funny cernossku komediu plnu hulenia a pod. Ujete to bolo poriadne, miestami som sa fakt hanbil, ze som si to pustil. Bolo tam aj par super vtipov, takze nejdem to pochovat, chapem ze to chceli co najtrapnejsie, ale nikomu by sa neublizilo ak by sa na to tak netlacilo. ()

Honza dAve

Krutopřísná komedie z afroamerického prostředí chudých předměstí a šarvátek mezi gangy, kde realita rozhodně nebude tak veselá, jako tenhle film. Bratři Wayansové pod taktovkou Parise Barclaye vytvořili dobrou zábavu, která je pro některé diváky jistě kultovní. Pro mě je to spíš malinko nadprůměrná komedie s pořádnou dávkou "černého" humoru. ()

crha

Nejlepší negerská komedie od bratří Wayansů. Fakt hypervtipná parodie, která byla asi spíš známá v mém okolí a kdo jí neviděl byl mimo. Hrubý humor a co postava to magor. Nejlepší je Toothpick Fakt si tu nevybavuju nikoho "normálního". Hlavně když si dělaj prdel negři sami ze sebe, tak to musím ocenit. "Kámo nechceš nějáký cheesburgery?" ()

roxy_ellen

Nechápu, co je na to vtipného, ten humormi příjde vážně tragický a primitivní. Klasická ukázka filmu, kde se režisér snaží trumfnout počet "vtipných" scén za minutu. Chápu, že je to parodie, ale co je moc, to je moc a přece jen někdy méně znamená více. ()

Vakomlok

Já vím, je to hloupost, až to bolí, ale pár gagů je opravdu povedených a nebýt takřka neexistující dějové linie a pár hluchých míst, mohla to být docela povedená parodie. Ale jako oddechovka to poslouží svému účelu. ()

J. T. Kirk

Ja ty Wayansovy zrovna 2x nemusím. Některé vtipy byly vydařené, některé už zas tolik ne a ten zbytek byla naprostá hrůza. No nevím co víc k tomu napsat, ty 3* jsou jenom tak, tak.. Na tohle se snad musíte dívat mírně opilí, pak vám to možná bude připadat opravdu směšné. ()

Hermez

Komedie, která vytahuje veškerá černošská/huličská a ghetto klišé a navzájem je násobí. Na nic si to nehraje a nesnaží se tvářit "vyvoněně". Vezmu-li tohle vše v potaz, je to prostě skvělý. Ve svý době jsem u toho uchc*val smíchy a opravdu nic víc nepotřeboval řešit. Přesně proto v rámci žánru a doby dávám asi tak 4,5* ()

drankeryth odpad!

Milujem parodie, ked maju co to ponuknut divakovi, aby ho zabavili svojimi absurdnostami. V tomto pripade sa jedna o prepadak, kde humor je absolutne trapny a nic mi to nehovorilo. Este aj obsadenie kde najviac prevladaju cernosi fakt nemusim. Cernosske filmy nechapem a preto u mna prehravaju na plnej ciare. Pre mna jednoznacne je to zbytocny film. ()