V roku 1984 boli Amanda (Michelle Monaghanová) a Dawson (James Marsden) spolužiakmi na strednej škole. Pochádzali z odlišných sociálnych pomerov, no aj napriek tomu medzi nimi vznikla osudová láska. Meštiacka spoločnosť im ju však nedopriala. Sklamaná Amanda odišla študovať na vysokú školu a Dawsona zavreli do väzenia. Nevideli sa celé štvrťstoročie, až kým sa nestretli na pohrebe spoločného priateľa Tucka. Dawson žije sám, pracuje na ropných plošinách v mori a tajne podporuje rodinu, ktorú nechtiac pripravil o otca. Amanda je vydatá, matka dvoch detí, ale jej vzťah s manželom alkoholikom, poznačený smrťou malej dcérky, stroskotal. Príležitosť zmeniť doterajší život je na dosah ruky... Ale je to ešte možné? Dá sa prepísať minulosť? A je láska naozaj to najcennejšie, čo môže človek darovať? (TV JOJ)

tennis.rules

Po vzhliadnuti s mojou polovickou ma napadlo, ci Nicholas Sparks nie je pseudonymom nejakej pomatenej zienky trpiacej navyse ADHD, lebo aby chlap dal dokopy takyto pribeh - to sa prieci vsetkej logike.. Teraz aspon viem, ze Sparks je v podstate Danielle Steelova s vajcami a dam si na neho do buducnosti pozor, jeho diela by mali obsahovat upozornenie For Women & Gay Men Only. Ked film skoncil som bol taky nasraty, ze som ani nevedel zaspat a to sme to dopozerali pomaly o 3 rano, a ked som zaspal, rano som sa zobudil znova nasraty, takze tak.. ()

Bblondie

Film se mi líbil hodně, pořád jsem uvažovala nad 5 hvězdami, krásný romantický film, posledních 10 minut mě však hodně zklamalo, čekala jsem doják, kterého se mi sice dostalo, ale dále nechci spoilerovat. Za to hvězda dolů, i když ani život nemá vždy happy end. Navíc mám slabost pro Jamese Marsdena, Michelle se mi v roli příliš nelíbila. Mladší já byly o dost lepší! ()

Suzzie

Nicholase Sparkse opravdu nedavam. Mam romantiku rada, ale na urovni a tohle je Rosamunde Pilcher v podani Hollywoodu... Nebudu ani komentovat, ze mlady Dawson vypada starsi nez jeho starsi verze. Opravdu nevydarene... ()

Amphicyoni

Jednoho večera tak nějak přišla řada na tenhle film, představa o filmu a očekávání veskrze žádné. Ale spokojenost ve výsledku veliká, nádherná hudba, prostředí, na obě Amandy se dobře dívá a upřímně... už dlouho se mnou nějaký film takhle nezamával. P.S. vážně bylo třeba na konci "o rok později"?! ()

walsidal

Co se mi v tomhle filmu líbilo? Líbila se mi Michelle Monaghan i James Marsden, a konec konců i Liana Liberato. Luke Bracey mi tam už tolik nepasoval, mimo jiné proto, že byl viditelně starší než jeho filmová postava. Co se mi nelíbilo? Nelíbil se mi konec, tedy vyumělkovaná pointa transplantovaného srdce. Ne že by se v životě nemohly dít náhody, ale tady ta náhoda byla až příliš prvoplánová a tudíž nevěrohodná. I když mám filmy s Michelle Monaghan rád, na víc než tři hvězdy to tentokrát nebylo. Mimochodem: Je s podivem, jak často vkládají tuzemští distributoři do názvu filmu slovo láska, přestože v originále není. „To nejlepší ze mě“ by byl určitě výstižnější název. ()

Annette312

Shit shit shit. Tak nablblou preslazenou romantarnu uz jsem dlouho nevidela a dlouho videt nechci. Jedno velky klise, vubec nechapu to celkem vysoke hodnoceni. Postavy a charaktery, ktere jednaji naprosto nerealisticky. Jediny duvod, proc jsem nedala odpad je celkem simpaticky James Marsden. ()

ValioN

V celku příjemný romaňťák, dobré obsazení dospělé dvojice, ke kterým byli podle mého špatně zvolené mladší já, která se jim až tak moc nepodobají. Celý film je hodně na zaláskovanou notu s příměsí vypjatějších scén a většinu filmu to i pěkně vycházelo a fungovalo, ale ten konec... Hrůza děs a hrůza ještě jednou. Už jsem tedy viděl hodně romantických filmů různých kvalit, ale konec tohoto bych zařadil do hodně slabého béčka. Ukončení života hlavní postavy, aby Amandě něco zbylo do života... Opravdu špatný vtip. Hodnotil bych film podle 3 části, minulost, přítomnost a konec filmu. Minulost byla OK, neurazí, určitě měla kopu dobrých scén, hodně sladké ikdyz s plno klišé. Přítomnost bylo dle mého vcelku povedená, vzpomínání co bylo apod., té bych s klidným srdcem dal 4*. Celému filmu, ale bohužel sráží těžce hodnocení zpackaný závěr. Podruhé už se na to asi nekouknu, ale pokud hledáte film na jeden večer, tak to špatná volba určitě není. ()

Sejkorka

I za tu jednu* skřípu zubama. U mne totál propadák, neskutečná kravina. Úroveň telenovely podle předlohy červené knihovny. A ten román napsal chlap ? No, údajně v něm hlavní hrdina nezastřelil bratrance, ale přejel autem doktora. Co na tom, když vše vyžehlil tím, že se nechal zastřelit a daroval srdce synovi své lásky. Vždycky jsem tě měl rád, pořád tě miluju. Over and over. A k tomu naprosto tragický český dabing. Možná v originále by to bylo krapet lepší, ale pochybuju, že na víc, než tu 1* Tu si zaslouží pouze kráska jménem Michelle Monaghan. ()