Najbláznivejší učiteľ všetkých čias nielenže nemá maturitu, ale nedokončil ani základnú školu. A pod budovou gymnázia, kde učí problematických tínedžerov, hĺbi tunel ku skrýši s ukradnutými peniazmi, ktoré tam po lúpeži uložila jeho priateľka.
Zekiho Müllera (Elyas M´Barek) práve prepustili z väzenia. Vedľa Götheho gymnázia, kam jeho priateľka, striptérka Charlie (Jana Pallaskeová), zakopala ukradnuté peniaze, medzitým vyrástla nová telocvičňa. Aby sa Zeki dostal k svojmu lupu, nastúpi na školu ako falošný učiteľ. Zatiaľ čo vo dne bojuje s problematickými adolescentami svojrázne drsným spôsobom, v noci tajne hĺbi pod telocvičňou tunel. Jeho kolegyňa, novopečená idealistická profesorka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), s prekvapením zisťuje, že na tínedžerov platia Zekiho neortodoxné metódy – napríklad kolektívne sprejovanie vlakovej súpravy. Študenti z obávanej triedy začínajú chápať, že na nového kantora jednoducho nemajú a na povinnom vzdelaní tiež niečo bude. Pod Lisiným vplyvom sa zároveň mení aj drsňák Zeki. Keď konečne vyhrabe zakopané peniaze a poplatí dlhy, zmení svoj pôvodný plán a neodíde do Južnej Ameriky za svojou láskou. Naopak, zvyšok peňazí minie na zasypanie tunela a chystá sa na vysokú školu. K tomu však potrebuje svoje maturitné vysvedčenie, ktoré nemá, keďže nedokončil ani základnú školu Pomôže mu riaditeľka školy, pani Gersterová (Katja Riemannová)? (TV JOJ)

ferda12

Škoda toho filmu! Čekal jsem trošku jiný kafe. Už ten název: Fakjů pane učiteli je děs. Na druhou stranu musím uznat, že je to lepší než 10% německé produkce z žánru komedie. Tenhle pubertální megafilm si zaslouží 2 hvězdy za to, že film je svižný. O tom, že je to komedie se nebudu ani bavit. Pokud Vás do tohohle filmu nikdo netlačí, tak když se na něj nepodíváte o nic nepřijdete. ()

cllarissa

Skvělá oddechová komedie, která určitě stojí za to vidět. Nejedná se o film, kde byste měli hledat logiku. Přestože zápletka není nijak obzvlášť nápaditá nebo naprosto unikátní, nejedná se o nic nudného a stokrát ohraného. Film je nabitý vtipy a nikoho určitě neurazí sexy hlavní hrdina. Zbytek hereckého osazenstva sice není žádný zázrak, přesto se jedná o jeden z lepší filmíků, které můžete momentálně v kině vidět. Silně doporučuju každému, kdo už má plné zuby nechutných hollywoodských slaďáků. Konečně něco pojatého taky trošku z jiného úhlu pohledu, i když milostná zápletka zde samozřejmě nechybí, není ve filmu nijak zásadní. Film je napěchovaný pozitivní atmosférou a patří mezi ty, které vás nutí se celou dobu přblble usmívat. Dojde Vám to ovšem až na konci. ;-) ()

Redyx1

Naprosto pohodová deutsche komedie,která mile překvapí každého,kdo není puritán a nečeká nějaké rádoby přemýšlivé téma a dialogy...A také doplním,co by za tak vysoké hodnocení přispěvatelů daly takové Kameňáky,Babovřesky a podobné české zoufalé počiny,které jako komedie snaží tvářit. ()

J-A-S-A

Po dlouhé době jsem se zas u filmu pobavila a nejen já, ale i celá má rodina. Příjemně mě tahle komedie překvapila a musím dát tzv. palec nahoru. ()

Final

Němci dokázali po dlouhé době vytvořit komedii, která je ne jen vtipná, ale i koukatelná. Takže ano, podobnost s Modrým bleskem a jinými americkými komediemi je nezpochybnitelná, ale ve výsledku to celkem funguje. Nejde sice říct, že by němci byli géniové za kopírování osvědčeného komediálního žánru, který dobře fungoval už v minulosti, ale pořád je důležité zdůraznit, že tohle vzešlo na půdě Evropy. Takže Fakjů Hollywoode! ()

LeaFF

musím říct, že na deutsch film je to so gute, dokonce mi nevadil ani original s titulkama - řekla bych, že dabing to tentokrát sprasil.. spousta hlášek tam zanikla. třeba scéna romeo a julie nebo kdy se Líza snaží mluvit anglicky. na to kolik máme sprostejch slov, je to až moc umírněný. Ale má to vtip a říz! Německýmu originálu dávám plnej, českej překlad jen 70% ()

lineker

Vážně nevidím jediný důvod, proč by to mělo být alespoň průměrně koukatelné. Přihlouplá německa taškařice, která využívá téměř každého klišé, které lze na půdě bláznivých romantických komedií uplatnit. Nebýt dvou, nebo tří podařených gagů, nebylo by to u mně ani na těch 25%. ()

Tom478

Pod spojením "německá komedie" se dají představit různé věci. Od nepovedeného fekálního porna po nacistickou propagandu. Fakt to moc dobře k sobě nejde, ale normálního člověka by to určitě nemělo odradit. Osobně jsem byl mile překvapen, že se našel opět film, kterému se dá smát (pozitivně myšleno). Dobré herecké výkony, hlavně M'Barka musim vyzdvihnout. Trapné forky se střídají s těmi lepšími. A ikdyž se tak může zdát, tak si nemyslim, že jde o film určený primárně pro teenagery. LEPŠÍ 3* ()

Mayacz

Německá odlehčená komedie, která má podle mého přesně ten směr, který má mít. Místy nechutnější scény,ale stejně jsem se smála jako pubertak, myslím, že pro odlehčený večer, kdy nechcete koukat na příliš propracovaný humor, tak dobrá volba ... A navíc na Elyase M´Bareka se pekně kouka, hlavně pro ženské obecenstvo. ()

+sfinx+

Zkažená úča byla přece jen o trochu lepší. Už jen tím, že tu byla první a hlavně Diazová zvládla být tou drsnou učitelkou. Zeki je stále jen drsňákem, ničím víc. Tedy alespoň první půlku filmu, která za něco stojí. Pak přijde zvrat a sladká německá romantická pitominka. ()

RenataD

Komedie mě mile překvapila. Název mě odrazoval. Také nechápu, že si je zde možné přečíst rasistické komentáře. Musím říci, že se mi naopak hodně líbili dva hlavní představitelé. Jde sice trochu o pohádku, ale to jsem filmu odpustila. (Snad není možné takto získat v Německu maturitu). ()

lahvi odpad!

Tak neskutecne krasnej arogantni namistrovanej týpek až se mi chce blejt. Do toho scénky, jak si dělaj "děti" srandu z učitelů na úrovni ani nechci řikat čeho. Fuj ať už to nikde nevidim ani omylem. ()

Jendix

Jedna z nejlepších komedíí tento rok. Jediný co nás trochu zklamalo byl český dabing, ale jinak taková přijemná víkendovka na zlepšení nálady ;-) ()

Péča

Ach jo, čekal jsem po několika letech od němců kvalitní filmovej Bratwürst a přitom jsem dostal jen rozmíchanej Obstsalat. Sem tam nějaká scénka k zasmání, ale většina scének byla jen předvídatelná a nabitá trapností. Škoda no, takovej menší americkej happy end po německu. Dvě hodiny jsou moc, ale na nedělní odpoledne po kalbě? Proč ne. ()

matko2351

Skvelá komédia, ktorá si zaslúži 5 hviezdičiek. Strašne sa mi ten film podoba na Zkaženú úču, ale musím uznat že nemecka verzia je omnoho lepšia. Super komedia. Herci su neskutočne dobry, chémia medzi hlavnými hrdnami funguje bezpochyby a ja im to vsetko verim. Najlepšie komédia tohto roku, Aspoň podľa môjho skromného názoru :-D ()

JerryPilsen

Až moc zacíleno na mladého diváka.Jednoduchý příběh,jednoznačný závěr a krkolomné náhody.Pár opravdu dobrých fóru nemůže nahradit nesmyslnost celé zápletky i následného učitelova angažování. ()