Clint Eastwood

• USA The Eastwood Factor

Dokument o životě a díle Clinta Eastwooda, která zde vypráví o své kariéře herecké, režisérské i skladatelské... (oficiálny text distribútora)

ER

Jako přehlídka Clintovy tvorby dobrý. Pro ty, kdo ji znají však dokument postrádá větší přidanou hodnotu. ()

Myrddin

Z tohohle dokumentu se můžeme dozvědět, jak Clint Eastwood přemýšlí o svých filmech - a to je pro mě hodně zajímavý... navíc je vidět, že Eastwood je chytrý člověk, který do hloubky promýšlí psychologické motivace svých postav - a asi každý uzná, že mu to jde. ()

Delfador

Jen velmi skromně nahlédneme do jedné kapitoly života Clinta Eastwooda; filmy. Co jiného taky o herci? Je to spíš dokument o těch filmech. Něco málo povídání i o Clintovi. Povídání, co vykládá on sám, takže to není něco co o něm někdo někdy řekl a podobně. Nějaké převratné informace tam nejsou, je to jen takové krátké zavzpomínání na pár znamenitých filmů a co Clinta vedlo k jejich natočení. Proč dělá, co dělá. O jeho rodině takřka nic, takže se dokument zaměřuje výhradně na filmy, filmy a filmy. Někoho, kdo Clintovy filmy nezná, může tento dokument zaujmou a řekne si "Jo, tak na tohle bych se rád podíval," nebo naopak zjistí, že to není nic pro něj. Pro mě to bylo zavzpomínání na pár filmů co jsem viděl a trochu jsem se i dověděl o filmech co od něj ještě vidět chci. ()

Diego75

Jednu hvězdičku ubírám v podstatě za to, že mi chybělo jen trochu o soukromém životě Clinta Eastwooda. Jinak je to ale skvělý dokument o filmových klasikách této legendy. Práce tohoto muže je neuvěřitelná a právě tohle je důkaz....Smekám klobouk. ()