Velká soutěž o nejlepší scénku. Uvádějí Tereza Bebarová a Lumír Olšovský.

Scénky na scénu - finále Velká zábavná show s nahlédnutím do kuchyně televizní zábavy a vyhlášením vítězné scénky. Večer plný humoru a překvapení uvádějí Tereza Bebarová a Lumír Olšovský. Účinkují J. A. Náhlovský, J. Boušková, J. Mladý, H. Zagorová, P. Novotný, P. Rychlý, A. Háma, K. Hrachovcová, O. Brousek ml., V. Vydra, M. Balogová, P. Kolář, S. Issa, Čtyřtet a další. (oficiálny text distribútora)

007.

Konečně můžu někam dát první komentář. Pořad, kterému úroveň držely právě dobře vybrané scénky a za ně 63% ()

SOLOM.

Souhlasím, že některé scénky byly vskutku povedené. V hodně z nich se objevil i Vašík Vydra a některé z nich jdou dodnes shlédnout na youtube. Samozřejmě i hodně dalších – to byla ještě doba, kdy tu převládal humor nad trapností, ne jak dnes ve většině rádoby zábavných pořadů. I z toho důvodu dávám průměrné ohodnocení. ()

curil

Vybrané scénky jsou dobré, škoda, že jenom z jedné televize. Některé mohu vidět několikrát (gigolo Šíp). Dojem mi kazí dvojice moderátorů a jejich průpovídky. Oba zvlášť jsou mi sympatičtí, ale ten kdo psal průvodní slovo, je ničema. ()

Mark1983

Dávám tři hvězdičky,jelikož některé scénky byly o dost slabší, avšak i tak se to dá brát jako oddechový pořad pro odpočinkový sobotní večer. ()