Top Ground Gear Force

všetky plagáty
Dokumentárny / Športový / Talk-show / Komédia
Veľká Británia, 2008, 60 min

HellFire

May, Clarkson a Hammond se pouští do zahradničení. Jak to asi mohlo dopadnout. Asi 10-15 minut zaberou reklamy na chudé děti v Africe a deprimované Angličany, takže to rychle uběhne. ()

filmmovier

Epizodka sice slabší, ale jinak mi tohle zahradničení po Top Gearovsku skvěle sedlo, jako všechno, na co hoši šáhnou. Jamesova budka, Jeremyho fontána a Richardův bagřík, jsou rozhodně skvělé momenty - a celé je to navíc tak uvěřitelné, takže se na to parádně kouká, jim prostě sedne všechno. Nicméně bez aut to přeci jen bylo trošku slabší, ale rozhodně ne špatné, naopak, bavil jsem se výtečně a ta půlhodina utekla jako nic. A to závěrečné hotové dílo je hodno nějakého ocenění. 85%. ()

IvcaSammet

Je sice pravda, že tento příspěvek do Comic Relief je o něco lepší a vtipnější než Top Gear of the Pops, ale ne za o tolik. Začíná to plánováním, pokračuje to realizováním a nakonec to skončí trapasem, ostatně to už z Top Gearu známe. Každopádně když jsem tohle viděla poprvé, válela jsem se na zemi smíchy a nemohla jsem přestat. Jedinou záchranou od naprostého vyčerpání smíchem byly vstupy Comic Reliefu, které mě pomohly se trochu uklidnit, než přišly další salvy smíchu. Opravdu vynikající kousek, který nám dokazuje, že i to, co se zdá, že nemůže skončit zas tak špatně, dopadne ještě hůř než by si člověk vůbec dokázal představit ... ()

char_t

Pánové z Top Gearu umí dělat skvělou show s auty. Ví o nich hodně, a umí ten zbytek našvindlovat tak dobře, že jim my diváci rádi sežereme i leckterou fingovanou nehodu, požár, bitku či jiné srandičky. Nejlepší bývají speciály, kde si všichni tři vlastnoručně upraví levná vozítka, vyrazí na cestu, a cestou si je vzájemně sabotují. Tak dneska rádoby vtipně a rádoby nechtěně sabotovali zahradu jednoho chudáka. Výsledkem je obyčejná fraška. V dobrém i špatném významu toho slova - občas jsem se zasmál nad tím, jak absurdní hovadiny se tam odehrávaly, ale s klasickým Top Gearem se to nedá ani vzdáleně srovnávat. Tedy vlastně dá, bohužel. Ale je to rozhodně lepší než minulý comic relief. Co mají oba díly společné je fakt, že tenhle typ humoru se k charitě nehodí ani trochu. ()

P.J.2

Naprostá dokonalost! Tady se prostě nejde neválet smíchy. Jen se divím že pokud by to nebylo aspoň trochu nahraný tak všichni tři by neleželi pod tím bagrem. ()

Eduardo

Síce to s autami nemalo absolutne nič spoločné, ale keď sa pri tom človek ujebáva až mu slzy tečú, tak je to akosi jedno :D ()

ElPajo

Hammond s bagříkem, Jeremy s turbo čerpadlem do zahradní fontánky, James a jeho zahradní budka s obrysy nářadí, aby se vždy vrátilo na svoje místo. Nebýt toho smutnýho prostřihu o příběhu africkýho chlapce a jeho táty, smál bych se, až by mě bolelo břicho. Sou to prostě paka! ()