Nirvana Live and Loud

(koncert)
  • USA Nirvana MTV Live and Loud

Kompletní koncert Nirvana Live and Lound k příležitosti 20 výročí alba IN UTERO. Koncert obsahuje 17 skladeb.

1. Radio Friendly Unit Shifter

25. Drain You
26. Serve The Servants
27. Radio Friendly Unit Shifter
28. My Best Friend's Girl
29. Drain You (jurama525)

Pítrs85

I když Reading je jenom jeden, tak i tady si to kapela dává ve velkým, navíc je tu, což nebývá u emerickýho publika zvykem, i dobře pogující kotel (i na stage diving dojde, na konci i na popud Kurta). Ze zahraných skladeb mě nejvíc bavila Sliver a pak takové ty různé vyhrávky, koncert musel mít neskutečnou atmosféru, ti lidi si ani neuvědomovali, že čumí na něco za rok už nikdy neuskutečnitelného... No a závěrečné ničení hudebních instrumentů už je jen ta příslovečná čerešnička. ()

kobejn

Tak konečně jsem mohl vidět tendle koncert od začátku do konce bez reklam a zkrácení a je to jiný kafe než ten paskvil co byl dosud znám z mtv, po 20 letech, tak zřejmě poslední dluh splacen fanouškům týdle kapely, koncert je skvělý! ()

Martin741

Kurt Cobain /februar 1967 - april 1994/ bol frontman hudobnej tlupy zvanej Stav Najvyssej Blazenosti. okrem toho pozname este dalsie grunge tlupy - Zahradu zvukov, Alenku v Retaziach a Lekvarovu perlu. 100 % ()

Schuldiner

Geniální vystoupení!!! Je zde vidět Cobainova ´´nechuť´´ a hraná...nebo spíše neskrývaná.. přetvářka. Hlavně mezi jednotlivýma skladbama. Ale paradoxně o to víc to považuju za geniální vystoupení. Tak nějak na to koukám v širších souvislostech... A koukat tak na to chci! ()

NightPorter

Super koncert, i když moc nesouhlasím s jurama, viditelně tenhle koncert Kurta docela s..l, nicméně zahráli to výborně a je to jeden z nej koncertů v PRO kvalitě. Nej ale pro mě zůstává Unplugged, Rio a Paramount. ()

Hoonza

Teprve až když člověk shlédne celý koncert, tak si uvědomí, proč některé songy MTV vynechala (navíc to předtím probrali s kapelou) - prostě se moc nepovedly. Celkově je Live and Loud solidní koncert, jehož vrcholem pro mě vždycky bylo Scentless Apprentice, které zahráli úžasně, zbytek "jen" ujde na poměry jiných koncertů In Utero tour. 3.5 / 5 ... BTW poslouchat Cobaina, který snad po každém songu přelaďuje Ečko podle sluchu (a navíc to pak stejně zní blbě) je fakt opruz - to neměl ladičku? ()

Riziko

Už veľmi dlho čakám, kedy konečne vyjde tento koncert celý v profesionálnej kvalite - zaujímala by ma hlavne pieseň The man who sold the world. Netvrdím, že táto šou je zle zahraná, no nie je to ono. Bolo to dobre vidieť aj na skúške, kde Sliver zahrali až na štvrtýkrát. Neviem sa toho dočkať, kedy to bude kompletné, lebo by to bol v podstate jediný koncert k In Utero, čo je nahratý profesionálne. PS - tvrdiť, že Rio a Paramount sú najlepšie koncerty jestrela dosť mimo reality. ()

nikinikiniki

Jednoznačně nejlepší koncert Nirvany, za který bych obětovala nechutnou sumu peněz, abych byla u pódia :)) Super výběr písní, skvělá koncertová atmosféra, super Nirvana, která člověka dostane do Nirvány - stav blaženosti a klidu. Perfektní výkon u všech písní, jelikož Kurt je prostě a jednoduše pan Zpěvák, Dave Grohl pan Bubeník a Krist Novoselic pan Baskytarista, ale stejně se mi nejvíc líbila Rape me :P ()