Premature: Prebudím sa včera

• Česko Probudím se zase včera (viac)

Rob je ještě stále panic, ale už to vypadá, že po něm zatoužila dívka jeho snů. V tu chvíli však mladíka postihne kletba, kvůli které se s každým vyvrcholením vrátí v čase do jednoho a toho samého dne... Roba čeká velký den, protože za ním přijel člověk z přijímací komise z vysoké školy Georgetown, kam se chce Rob dostat. Rob vlastně neví, zda tam chce, ale jeho rodiče na tom trvají. Robův den ale nezačne vůbec dobře. V noci se mu zdá erotický sen, který skončí vyvrcholením, a bohužel Roba v mokrém spodním prádle najde jeho matka. Tím jeho smůla ale nekončí. Ve škole ho močí postříkají volejbalisti, čímž mu zcela zničí oblek na ten velmi důležitý pohovor. Rob šel tedy na pohovor ve sportovních šortkách, ale to nakonec vůbec nevadí, protože největším problémem je to, že si pán z přijímací komise díky Robovi vzpomene na svou mrtvou ženu, a celý pohovor probrečí. Rob tuší, že to není dobré. Jedinou světlou chvilkou toho dne je to, že nejkrásnější dívka na škole pozve Roba k sobě domů. Rob Angelu doučuje, ale podle Stanleyho toto pozvání znamená, že se s ním chce vyspat. Rob pozvání přijme a dá kvůli tomu košem svojí kamarádce Gabrielle, se kterou se zná už od dětství a se kterou se měl koukat na hláskování, což je jejich tradice. Gabrielle netuší, že k ní Rob nejde kvůli Angele. Když Rob dorazí k Angele, skutečně dojde na líbání a vypadá to i na sex, ale Rob předčasně ejakuluje a v tu chvíli se ocitá zpátky v čase. Rob se probouzí v mokrém spodním prádle a jeho poslední den se celý opakuje. Rob je zmatený a brzy zjišťuje, že každá další ejakulace vyvolá návrat v čase do jednoho a toho samého dne a okamžiku probuzení se v mokrém spodním prádle. Rob si tak jeden den opakuje pořád dokola a začíná z toho být unavený, protože netuší, proč se to děje. Postupně začne ale návraty v čase využívat k tomu, aby mohl ve škole porušovat pravidla, kouřit trávu a užívat si života. Ale ani to mu příliš dlouho nevydrží a opět se dostane do deprese. V jednom opakování ale zaslechne slovo, které v překladu znamená prokletí. Robovi tedy dojde, že je prokletý. Podle jeho kamaráda Stanleyho mu možná chce vesmír naznačit, že dělá velkou chybu, a proto ho nutí opakovat ten den stále dokola, aby tu chybu mohl napravit. Rob se domnívá, že tou chybou je jeho nepřipravenost na sex s Angelou. Stanley, který už má zkušenosti, tedy Robovi s přípravou pomůže. Rob se díky tomu cítí sebevědomě a sexu se nebojí... (TV Prima)

Fr

,,DNEŠEK JE DAR"... /// Samá masturbace, myšlenky na rejhy… film jako splnění fantasie pubertálních snů. Fakt že jo - prcičkový Hromnice jak vyšitý. I proto nemá smysl vočekávat nějakou hloubku (ne, ani tu!) a snít o vlhku originality. Ovšem, když se povznesu nad těma pubertálně-komediálníma vložkama, jak uspokojit ženu, vezmu zavděk týnejdžerským rozhřešením, že láska fakt existuje (i bez výstřiku), jsem ochoten napsat, že se jedná vo solidní komedii, která si svoje nadržený publikum rozhodně najde. A navíc ho i uspokojí! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Toužím se prostříkat k lepšímu dnešku. 2.) Nevím, co všechno mě může přivíst k orgasmu. 3.) Thx za titule ,,kolcak“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Aljak

Čakal som jednu z tých prihlúplych trápnych amerických teenage komédií, no napokon to bolo celkom pozerateľné a v podstate teda milé prekvapenie. Miestami fakt trochu trápne a úchylné, ale aspoň na niektorých scénach a hláškach dalo ako tak aj zasmiať. Takých filmov s časovou slučkou už síce bola celá kopa, no aj tak majú stále čo ponúknuť. Aj keď tento patril skôr k tým priemernejším. ()

Foxhound#1

A tak proč ne, je to taková hromnice v prcičkovském stylu, která ale není zbytečně fekální jako třeba bulšit či jiné perly a vlastně v ní ani neuvidíte jedinou odhalenou kozu. On ten námět časové smyčky se jednoduše neomrzí a tady to je zabalené do příjemně pubertální formy. Lepší průměr, určitě ne odpad. ()

ORIN

Známý námět napasovaný na středoškolské prostředí s jeho specifiky (místo smrti orgasmus). Z filmu je cítit snaha udělat to trochu jinak, i když předvídatelnému konci ("udělej to spravně a buď sám sebou") a některým průběžným záchytným bodům ("uvěřím ti, když mi řekneš tohle, protože jsem to nikdy nikomu neřekla") se divák nevyhne. Na druhou stranu v dnešní době natočit kvalitní teenagerskou komedii je poměrně velké umění a Premature se rozhodně musí počítat k lepšímu průměru. ()

blackkocour

Jednou jsem si tak moc za den leštil bambus, až jsem dostal halušky. Ty byly tak silné, že mě dostaly do jiného světa. Jenže byl to jen sen, po probuzení jsem byl malinko zděšen, protože na mým fanfulínovi jsem cítil něco lepkavého, co zdání připomínalo zahuštěné Salko. Mokré sny obvykle nemývám, kor když se mi zdá o babičce. Jako normální středoškolák jsem se začal připravovat na další normální školní den. Je celkem normálka, že mi místní sígři pochčijou nerfkou kalhoty, ale ne chcánkama. Je celkem normálka, že po mě vyjíždí sexy kost, která chce semnou šoustat. Jako zkušený panic, se musím přece vybavit na svůj první šuk, a tím že si připravím pláštěnku. Po škole, po cestě k ní už zpoza rohu dveří čeká nadržená spolužačka. Než se rozhlédnu kolem sebe už má své ruce v mým kalhotách, a já se hned ustříknu. Mžik, a už jsem zase ve své posteli, a mám pytel od spermatu. Už bych fakt neměl hulit. ()