Mladý teenager pomáha zachrániť prezidenta Spojených štátov po tom, čo je Air Force One zostrelený a spadne v blízkosti jeho lesného tábora. Keď teroristi zasiahnu prezidentský špeciál, ktorý sa zrúti do nehostinnej divočiny, hlavu štátu (Samuel L. Jackson) môže zachrániť iba jediná osoba - trinásťročný chlapec Oskari (Onni Tommila). Ten sa v lese zdržiava preto, aby naplnil ciele loveckej misie, ktorá má preukázať jeho vyspelosť ostatným členom rodiny. Miesto jeleňa, ktorého stopuje, však objaví najmocnejšieho muža planéty, skrývajúceho sa v únikovom module. Teroristi sú mu na stope, snažiac sa ho zajať a vyhrať tak v ich ponímaní "hlavnú cenu". Nesúrodá dvojica musí uniknúť svojim prenasledovateľom, inak je ich osud spečatený... (Continental film)

albiebennett

Samuel L. Jackson v mrazáku - další milník pokořen. Když jsem se na tento film film díval, vzpomněl jsem si na hlášku z filmu Méďa 2, kdy Glum nevěděl kdo je Samuel L. Jackson a Ted odpověděl: "Viděla jsi někdy nějaký film? Tak on tam hrál toho černocha." Tak přesně takto bych shrnul účinkování Samuela v tomto filmu. Vzhledem k počtu filmů, co každý rok natáčí je celkem pochopitelné, že dost často natočí i naprostou zhovadělost. Ovšem tento film překonal mé očekávání. Už dle názvu a příběhu je jasné, že film bude sebeparodující oddychovkou, ale ve skutečnosti to bylo jen otravné utrpení. Navíc reprezentace Finů jako totálních buranů tomu nasadila korunu. ()

Raziel811

Poměrně velké zklamání. Těšil jsem se na hláškujícího Jacksona, kde v pozadí bude zajímavá akce/survival v divočině a místo toho jsem dostal matně zapamatovatelný film. ()

pepca72

Tak trapně infantilní film, jsem už dlouho neviděl, a ten dětský představitel s mongoloidním vzezřením, to byla třešnička na dortu. Modlil jsem se, aby tu jeho odpornou hlavu někdo trefil, a bylo po něm. Nestalo se. Dokoukal jsem to, ale jen tak z povinnosti. Katastrofální, solidně obsazená sračka s nablblým scénářem, mongoloidním parchantem, pěknými exteriéry a směšnými triky ala Asylum. Jedna jen za exteriéry a pár známých herců. ()

pepe_r

Celkem, fajn je to takové akční dobrodružství pro náctileté. Pokud bych to měl hodnotit jako film pro dospěláky tak je to celkem mimo. Pro puboše dobrý, dokonce jsem se i párkrát zasmál. Jo a bylo to v místech které okolní puberťáci brali smrtelně vážně. Tak asi tak. ()

Snakefinger odpad!

Za perverzní větu: "Jsme nejmocnější národ v historii planety" dávám odpad s vyznamenáním. Jinak samozřejmě i zbytek byla ta poslední vyschlá žumpa, co si lze představit. ()

Vital

"Jsem největší člověk planety,mám nejmocnější armádu,kde sakra jsou?!" Při těchto slovech jsem čekal hustou parodii na všechny tyto americké filmy,bohužel jsem se spletl hned u 13-náctiletého Fina a jeho "přeměny" v malého Jamese Bonda,pár nelogických scén (potopené letadlo,mrazák padající strmě po cestě,střílení šípem) Rozhodně to není špatné,ale proč to nemůže být víc realistické? Kdo se má pořád dívat na tyhle superhrdiny? Asi vymyslet něco jednoduššího je těžší.A zřejmě Samuel L.Jackson už taky bere jakoukoliv roli. ()

Archvile

To bol ale nápor na zdravý mozog ! Trochu to priblížim. Tak bohatý šejk ktorý chce uloviť a nechať si vypchať amerického prezidenta, vo Fínsku zostrelí pomocou čínskej rakety 5 moderných lietadiel. Prezident to prežije ale aj keď pozná kód, nedokáže záchranný modul z vnútra otvoriť. Na jeho šťastie sa na scéne objavuje chlapec ktorý po zápise na základnú školu musí lukom uloviť medveďa alebo prinajhoršom aspoň jeleňa. Do centra bezpečnosti štátu USA prichádza ded vševed ako bývalý pacient CIA, ktorý všetko hneď podrobne vykecá, takže vôbec nie je jasné že to sám organizoval. Ďalej to pokračuje lietajúcim a následne plávajúcim mrazákom a takto až do dementného konca. ()

Dín odpad!

Takový mongoloidní film bych od S.L.J. nečekal. Úsměvně trapná komedie s nesmyslně bizardníma chvíkama. Brečím.... ()

Unrealik

Blbina pro děti, byť tedy místy (viz třeba jedna z posledních scén) mi to jako dětský film rozhodně nepřipadalo. Nevím tedy, zda je mé hodnocení spravedlivé, když evidentně nejsem cílová skupina. ()

Sedmilhář odpad!

Jen dvě otázky k filmu - jaký člověk je ochotný dát na takovouhle kravinu penize a Samueli, proč? Totální rezignace na logiku, motivace postav hloupá...prostě průser. Jediné plus finské exteriéry. ()

pan_Bily

Tak tohle je přesně ten případ kdy se mi chce brečet, když vidím někoho z mých oblíbenců, na které nedám dopustit, v něčem takovém a zároveň si snad ani nechci připustit, že je to tak špatné nebo že by v něčem takovém hrál. Přece na tom Samuel L. Jakson není tak špatně aby musel brát takové role. Klasické béčko (a to jestli vůbec, možná céčko). No a třináctiletý rambo?!? Bez komentáře. To je u mě ten největší provar filmu a posílá ho na úplné dno. Ale jak říkám, i když si tohle odmyslím (a jde to těžko), tak i zbytek je prostě slabota. 1* snad jen za pěkné záběry nádherné přírody nebo protože nechci připustit, že by Samuel L. Jakson hrál v odpadu. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident

07.09.2023

Akčních filmů není nikdy dost, zejména těch, ve kterých hraje Samuel L. Jackson prezidenty, kteří se musí pomocí zbraní uvnitř luxusní limuzíny bránit proti útočníkům, kteří se je snaží zabít. Přesně… (viac)