michald99

Nepříjemná tuctovka s podfóliem klišé, nezábavná, pramálo originální a jestli jí nepohřbil scénář, tak herci určitě jo. Tak otravnou tlamu jako je Ben Winchell jsem neviděl od dob, co jsem se zas masochysticky podíval na nějak to pokračování Divergent a rozhodně mi podobní neherci nechyběli. ||10%|| ()

Jakubik

Tak trochu o ničem. Podobných filmů s podobnou tématikou už je celkem ranec a je potřeba bejt aspoň něčím zajímavý. Tady bohužel ve finále není nic, co by tohle splňovalo. Nuda kam se podíváš… ()

DaweForeman

Když už jsem viděl zpočátku logo Mattelu, tak jsem se hrozil, co to bude za blbost. Jenže po chvíli, co začla úvodní hudba, tak jsem si řikal, že si zase na druhou stránku vybrali hodně zajímavý soundtrack, který se tak nějak celkem držel i po zbytek filmu. Co se dá říct ale o ostatním už není tak pozitivní. Příběh o ničem, vysvětlení téměř nulové a spíše zmatečné. Akce nic moc - sem tam nějaká ta capoeira, ale to tak vše. Nic co by bylo dechberoucí nebo dokonce i slastné pro oko. I onen design mi spíše připadal trochu nízkorozpočtový. Opět je tu klasické romantické klišé z různých jiných sci-fi typu Jumper či Jsem číslo čtyři - i když zde je to dotáhnuté ještě do horšího rozměru, kdy hlavní protagonistka je doslova unešená jeho krásou a vtipem, že mu dovolí kde co, i když ho zná jen chvíli (skoro už jako typický Barbie s Kenem). Možná tak ještě jedno malý pozitivum bych viděl v hláškách robůtka Steela. ()

Olafsson

Trailer mě opravdu velmi ale velmi rozhicoval a řek sem si tohle bude jízda! Výsledný dojem po shlédnutí: Slaboučké, mdlé, bez chuti, bez zápachu, nechytne vás to ani za srdce ani za koule, Steel má neuvěřitelně iritující infantilní hlas, souboje stojej za hovno, triky neuchvátí, herci hrají jako v televizním seriálu a nezachrání to ani povadající charisma Andyho Garcia nebo krásný velký tmavý oči Any Villafane... Je to prostě shit po kterym neštěkne ani pes a je to dobře... ()

B3n

Wheatley z hry Portal 2- ukradnutá postavička. Rovnaký výzor, štýl reči, aj humor. Vykradnutý film I am number four. Rovnaký príbeh. Načo sa natáčajú takéto filmy? Nič na ňom nie je originálne. ()

copstp

Nikdo mě na to nenutil koukat a přesto jsem to vydržel. Celou hodinu. A proto dávám aspoň jednu hvězdičku, protože je možné že se v poslední půlhodině něco parádně rozjede. Ale nemám tušení co. Hlavní představitel je extrémně mimo mé sympatie, herečky přehrávají a příběh je stupidní. Já vím dámy a pánové, nic neříkající recenze na nic neříkající film. Škoda písmen, škoda času. ()

Naby

Celkem pohodové scifi, neurazí, ale ani extra nenadchne. Občas pěkné efekty, určitě by mohlo mít v budoucnu i mnohem větší potenciál. Celkem 3,2* ()

PORTER44

Hodně slabý odvar komiksů,teenagerský hrdina Max a jaký si mimozemský robůtek Steel a když se spojí je z toho v uvozovkách Iron Man soudě podle obleku,příběh dost dětinský,herecké výkony průměr,efekty průměr. ()

Broecz

Scénáristická katastrofa. Mizerný příběh, postavy bez kapky charismatu (až na Steela), vlastně film o ničem. První polovina filmu je ještě koukatelná - čekáte kam se příběhně pohne. Jenže on se nepohne nikam, pár laciných dějových zvratů, nudný záporák bez motivace mu naopak jenom přitíží. Vlastně všechny scény z filmu jsme mohli vidět jinde a zpracované mnohem lépe. Ta hodina a půl filmu byla opravdu hodně dlouhá... a nudná. ()

GeorginaAnne

Příjemně se na to kouká a i když za mě vede více Steel než Max tak ti dva spolu fungují dobře. Steel je na začátku vcelku "roztomilý", být to klasická komedie byl by to pes (nejlepší přítel člověka) :D Každopádně bych ocenila více scén v "obleku", kterých podle mě mohlo být o hodně víc ale i tak je to poměrně zdařilý film, který doporučuji všemi "deseti". 80%. ()