Traja výtržnícki študenti Adam, Dave a Doofer sú vyhodení z internátu a študentského bratstva Kappa Omicron Kappa (KOK), pretože upadnú do podozrenia, že potiahli finančnú zbierku na večierok. V prezlečení za dievčatá sa pokúsia dostať späť, aby získali dôkaz o svojej nevine. Udalosti však naberú iný spád a všetci skončia na internáte dievčenského spolku, útočisku málo atraktívnych dievčat (keďže naši hrdinovia očividne kráskami nie sú). Plán sa začne definitívne rúcať, keď sa Dave zaľúbi do jednej zo spolubývajúcich a Adam v prezlečení sa zapáči jednému z bývalých kamatátov. Navyše im všetci denne dávajú pocítiť, aká je to slasť byť neatraktívnym dievčaťom. (oficiálny text distribútora)

Ryuuhei

Teenagerská komedie s dobrým nápadem a lehce moralistickým podtextem, který říká, že pochopit druhé lze jedině doslovným vžitím se do jejich situace. Převleky hlavních hrdinů za opačné pohlaví jsou tedy vážně „chuťovka“, ale to nemění nic na tom, že je to příjemná komediální záležitost. ()

Hér

Na začátku vše vypadá jako tuctová americká teenager komedie, ale pod povrchem se skrývá děsně dobrá komedie s výbornými hlavními hrdiny ve které většina vtípků funguje velmi dobře. Film u kterého je nejlepší vypnout mozek a dobře se nenáročně pobavit. ()

Kaja

Průměrná komedie s průměrnými vtipy, kterých je tam ale podle mě poskrovnu. Výkon Barryho Watsona jako slušňáka z "V sedmém nebi" jsem čekala lepší, ale co se dá dělat. ()

P1tr

Obstojná komedie o třech hoších, co se převléknou za ženy a i ve světě žen se jakožto ženy stanou oblíbenými, což vede ke spoustě vtipných momentů. ()

Ondis

Sice ohraná a trapná zápletka s klukama převlečenýma za ženský,ale já se fakt hodně nasmál. Ve stejném stylu se odehrává i film White chicks s Wayansama,který byl přesto pro mě o hodně zábavnější. 55% ()

Radim

Nikdy nepochopím, proč se mě někdo snaží přesvědčit, že nikdo nepozná chlapa převlečeného za ženskou. To by se museli autoři fakt hodně snažit. Ano, je to komedie, navíc "bláznivá", ale když se dívám, pořád se kvůli tomu musím rozčilovat. Na druhou stranu pár dobrých vtípků. ()

Prochy38

Není to první a jistě ani poslední pokus modernizovat legendární komedii Někdo to rád horké. Jen tomu dáme trochu současné šťávy, více sexu, méně zábavy a co nejméně reálný příběh. Můj názor. ()

joker2

Teenagerská komedie, která neurazí a pobaví, pokud se dokážete dívat na moderní role mužů a žen s nadhledem. Některé vtípky jsou za hranicí vkusu (např. jméno bratrstva KOK), ale je vidět, že se tvůrci bavili a pokud příjmete jejich hru, pobavíte se taky. Film má spád, je napínavý a nudit se určitě nebudete. Jinak ale souhlasím, že na "Někdo to rád horké" to prostě nemá a že český název je docela povedený. ()

Mania

Možná ne tak dobré, aby si to opravdu čtyři hvězdičky zasloužilo, ale rozhodně vtipné. A tím to svůj účel splnilo. ()

chelsea17

Viděl jsem to asi 4-5 let zpět, ale stále jedna z nejlepších amerických komedií tohoto typu. Pro mě lepší než Prci prci prcičky ... ()