Vychutnejte si speciální prodlouženou verzi nové show Leoše Mareše. Čekat na vás bude ještě víc zajímavých témat s neméně zajímavými hosty. (oficiálny text distribútora)

Hapretor

Občas tam mají hosté tak debilní kecy, až jsou vtipné. Jinak si myslím, že je toto naprosto zbytečné mrhání peněz v rámci showbusinessu. Mareš není bavič, jen frajírek, co se snaží být vtipný, ... těm nejlepším bavičům bohužel dávno odzvonělo ... Menšík, Kopecký, Vimr, ... ()

Ydrosten

Jeden z těch show stylů, který jsem mněl rád. Mám ( snad ) všechny odvisílané díly nahrané a sem tam si je pustím. Mně tohle prostě bavilo. Patrik Hezucký tady konečně nedělal nějakýho trapáka a choval se normálně ( a Já ho začal mít i docela rád ) Adéla Banášová si dokáže dělat srandu i sama ze sebe ( což bych od ní nečekal ) Jakub Kohák tady perlil v každém dílu kde se oběvil, Bohumil Klepl to sem tam taky hodil nad běžnou normu a Ivo Šmoldas byl prostě geniálně svůj. Trochu mi tady vadil Leoš Mareš, kterého opravdu nemusím už od doby co se vyskytl v ESU, ale co už, dalo se nad tím mávnou rukou a nebyl tady za takovýho kreténa, za jakého jsem ho mněl. Dávám silné 4 hvězdy a je mi líto že se nenatočilo víc dílů. Takový pořad mi tady hodně chybí. ( v rámci zájmu, jsem si pustil i anglický originál ) ()

stephano

Vim že je to britská kopie, vim že to uvádí Leoš Mareš ale nemůžu si pomoct tohle se povedlo. 4 díl. je naprosto senzační, to sem se smál prakticky celou dobu. Pro ty co tu dávaj tak slabý hodnocení mám jen to, že pravdepodobne videli 5 minut a šli do toho s tim že se jim to libit nebude. Jinak neznám zábavnejsi pořad momentálne v český televizi. ()

UnholyEvil

Jelikož nevidím v obou verzích žádný dramatický rozdíl a moje hodnocení se odráží od "kvalit" tohoto pořadu, které se prodloužení či zkrácení stopáže netýkají, dovolila bych si replikovat svůj komentář ze základní verze. Doufám, že mi odpustíte. Už pouhý nápad udělat předělávku originálního QI je zavrženíhodný, obsazení Mareše (na post, který v originálu zastupuje Stephen Fry) by si zasloužilo minimálně trestní oznámení. Hezucký je neuvěřitelně neohrabaný a až na několik vyjímek jsou i ostatní hosté více trapní než vtipní. Říká se mi to nelehce, ale veškerý patriotismus musí stranou, jelikož humor je něco, v čem si s Velkou Británií prostě nezadáme. Zatímco ostrované zvládají s grácií glosovat a ohánět se satirou a ironií, my se tady bohužel uchylujeme zatím pouze k vulgarismům. Tento pořad je z hlediska kulturního srovnání v tomto ohledu naneštěstí velice výstižný. Chápu proto, pokud se českému národu líbí. Pro příště bych navrhovala najmout kvalitní překladatele a vysílat originál s titulky. A pokud kvůli tomu přijdou Mareš a jemu podobní o práci (alespoň u médií), žádná škoda... ()

Mustaffa odpad!

To je neuvěřitelné, no comment. Trapnost nad trapnost, křečovité, nevtipné, strašné, hrozné, děsné, příšerné, hnus velebnosti, hnus fialový, nechápu jak taková debilita může být v TV. Katastrofa. ()

Gtados

Tak tohle jsem opravdu nečekal. Nadstandartní zábava v české televizi - zní to skoro nemožně! Opravdu se velice bavím a jen doufám, že úroveň neklesne. Momentálně určitě na lepší úrovni než Partička. ()

kubilov

Intelektuální zábava to sice není, ale co kurva!? Komu to sakra vadí!? Fakt miluju tyhle rádoby odborníky, pro který je jakákoliv nenáročná zábava odpad, fuj. ()

Pejska

Osobně zrovna Mareše nemusím, ale tento pořad mě mile překvapil. Nejde ani o zajímavosti, které plynou ze "soutěžních" otázek, jako spíše teze a teorie které se okolo rodí. Miloš Knor nebo třeba Ivo Šmoldas téměř vždy s kamennou tváří prohlásí komentář, který to suverénně zabije. Je to pohodová neškodná zábava nasycená českým humorem. ()

PECHY15

Velmi ubohé, možná kdyby Mareš zase nahodil kabát a rozjel nějakej z těch svejch songů tak bych se i smál, protože ty jeho vtipy jsou skutečně pod průměrem (zdá se, že stále navazuje na svou šňůru trapnosti v Superstar). Ubohý pokus o vyžírání Britů, podobně jako u všeho ostatního (big brúdr, vyhulení, x tractor atd.) co nám ta naše slavná televize servíruje. Jedna hvězda za zajímavosti. ()

MorraEddie

Nemůžu si pomoc,ale mě Leoš a Patrik neskutečně baví a je jedno jestli to je rádiové vysíláni Evropy 2 nebo jejich nový pořad QI. Je potřeba to taky brát trošku s nadhledem,protože o tom právě tato Talk-show je. ()

mikehoblog

Na takový to oddechový pokoukání.....nakonec proč ne. Ale vyhledávat to nadále už nebudu. Narozdíl od krátké verze, která byla děsivá, se do tohohle aspoň vešlo pár vtipů. Průměr, víc ani ťuk. ()

HoFikus

Za posledních 3 roky jsem se u televize takhle nezasmál , dobře je to sice napodobenina , ale myslim že Hezucký a Mareš původnímu OI osudu opravdu nedělají. ()

Matysek1984

A mě se to líbí, a né že nééé. Nevtipný Mareš se překvapivě drží na uzdě a vtipné komentáře nechává na bystřejších hostech. Navíc ty otázky z celého spektra témat jsou leckdy velmi překvapující a zajímavé ("albatrost může létat až 10 let v kuse!") ()