Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

Terr.ka odpad!

Omlouvám se všem seriálům, kterým jsem kdy dala označení "odpad". Tohle je vedoucí šílenost ! Prosim.... ať už to skončí.... ()

minostano

Nejde o to jaka je kvalita kameramana, jde tady o pointu kazdeho pribehu. Je jasne, ze spousta lidi toto neoceni protoze veskere problemy ktere se tu odehravaji radeji budou prehlizet. Demence ceskeho naroda nezna mezi a po precteni poloviny komentaru uz si delam obrazek docela objektivni! Tomuto poradu dava 4* protoze jsem pochopil co tvurci chteli dat divakum. ()

+sfinx+ odpad!

Tak si vyberte - buďto budete natáčet naprosté amatéry a bez zásahů sledovat jejich příhody nebo tam strčte herce, upravte příběh a sepište scénář, rozhodně ne obojí. Ti rádobyherci, co se tam objevují, to je něco tak odporného, že i dialogy z megachobotnice proti ultražralokovi jsou oproti tomuto dokonalost sama. Zároveň to ale není ani syrové ani realistické, čímž by se ten hnus dal omluvit. Nejhorší je, když se tam objeví někteří později narození. Měl jsem smůlu na díl se dvěma náctiletými rodiči - holka i kluk akorát na 'přesdržku', naprosto vylízaní (když se tam objevili jejich rodiče, už jsem se tolik nedivil). ()

Frank234

Zdá se to býti jakou si odpovědí na "Novácké" Soukromé pasti. Osudy sice nejsou tak dramatické, o to více je však pravděpodobné, že se nám nebo někomu z našeho okolí něco podobného stalo. Ovšem tento pořad má mnoho záporných bodů. Kvalita herců se mnohdy ani nedá komentovat slušnými slovy. Prvek "mluvení do kamery" je pak v jejich podání jakousi tragikomickou třešničkou na dortu a někdy to i zlehčuje celkové téma, protože mu dodává takový "trapno-komický" tvar. Zkráceně myšlenka dobrá, ale provedení poněkud jinde. ()

Honzyg odpad!

Prima šla sice za posledních pár let s kvalitou své produkce výrazně nahoru ale tohle je opravdu absolutní úlet :-D ()

Adaadrisek odpad!

Chápu, že to mají být příběhy ze života, ale tak snad se to dá taky natočit, tak, aby se na to lidi chtěli koukat. Amaterské vystupování herců, nesmyslné hlášky a kolikrát se herci přeříkali. Nechápu proč to vůbec komentuji... ()

barneybishop odpad!

Buď to natáčí režisér, který ještě není vůbec plnoletý nebo opravdu nevím, protože si nedokážu představit, jestli existuje ještě něco amatérnějšího než je toto. Po většině případů ani ty věty nedávají smysl když něco říkají. Absolutně nechápu, co si od toho slibovali producenti, každopádně se to nikdy nemůže sejít s úspěchem, pokud to nebude lépe propracované a nebudou dosazení profesionální herci. To jsou základní klíče k úspěchu. Je krásně vidět jak skvělé seriály končí v koši po pár sériích a takovéto hovadiny (slušně řečeno) jsou na televizních obrazovkách. ()

putzojro odpad!

Jedním slovem.. Strašné! Ještě jsem neviděl nic tak amatérského od kamery, až po herecké výkony. Jakmile tenhle "pořad" slyším v televizi nebo ještě hůř, vidím.. Nejraději bych odpojil kabely od televize a veškeré napájení a vyhodil ji z okna. ODPAD s velkým ! ()

mr.free

Dobře, tento pořad má hlavně ukázat skutečné příběhy skutečných lidí, ale provedení, jakým jsou tyto příběhy natočené je z mého pohledu vcelku otřesné. Nejvíce se mi asi nelíbila kamera, která se pořád houpe ze strany na stranu a sem tam zběsile zoomuje. Dále mi vážně vadí herecké výkony lidí, kteří v tomto pořadu účinkují. Chápu, že většina účinkujících jsou asi neherci. ale chvílemi mi to připadá, že je to snad ani moc nebaví, přesto si myslím, že si tento projekt zaslouží aspoň jednu hvězdičku za nápad něco podobného zrealizovat a přiblížit lidem situace, do kterých se mohou dostat a co v takových situacích dělat. ()

kataklysm odpad!

Bléééééé...co to kurva je?! Tohle je naprosto zvrácený heďácký hlen vržený divákovi do ksindlu...cca shlédnuto necelých deset minut, bohatě stačilo na to abych se vyblil ()