Proxy

Jedného dňa Esther (Alexia Rasmussen), mladú ženu vo vysokom štádiu tehotenstva, počas prechádzky domov napadne neznámy útočník s kapucňou. Polícia je v jej prípade bezmocná, a tak sa Esther utieka o pomoc a útechu ku svojej kamarátke, ktorá je členkou istej podpornej skupiny. Zdá sa, že jej život plný smútku a samoty sa konečne otvára priateľstvu plného porozumenia pre jej duševnú bolesť. Avšak priateľstvo a porozumenie môžu byť veľmi nebezpečné veci, pokiaľ ich ponúkajú nesprávni ľudia. (misterz)

Corpsegrinder odpad!

Nudná amatéřina s televizním vzhledem, legračně přestřelenou hudbou a nesympatickým obsazením. Pointu chápu, ale něco takovýho měl točit schopnější režisér. ()

kluk z Na

No pro někoho řemeslná psychojízda, pro mě uloudaná reklama na antidepresiva. Scénář haluz, jakoby to vymejšlel uspávač Parker během pauzy na svačinu. Budovat si nějaká vztah k postavám bylo zoufale těžký, když už po 15 minutách jsem byl dost otrávenej, že hlavní hrdinky jsou dvě cáklí pindy. Taková sbírka zpomalenejch whatafucků. Se zklamaným výrazem v obličeji hodnotim Proxy a živě si připomínám jak moc mě bavil francouzkej baby masaker Inside. ()

Rathalos

O horore by som sice nehovoril,skor je to drama/thriller,drsnejsia zalezitost s kvalitnym psycho nadychom,ktora urcite pri sledovani znepokoji divaka a nenecha ho chladnym,herecke vykony su na urovni,hudobny doprovod sa mi velmi ratal,no a scena z vane bola super,ta mi utkvela v pamati najviac,ked tak rozmyslam,nemam co vytknut,plna palba...:-) ()

Alouette

Tenhle film mohl být o 45 min. kratší a tvůrci překvapivé zvraty do nás mohli prát plnými dávkami. Tímhle tempem jsem se ale už pomalu těšil na rozuzlení a krvavé finále. Ale ani to se ovšem nekonalo a to mě zklamalo úplně nejvíc. Lesbická milenka byla skvělá, ale přes tak dlouhou stopáž, dostala žalostně málo prostoru. ()

gicous

Počateční minuty se nesly v šokující atmosféře, ve které se odehrály drásavé scény přepadení a následného lékařského zákroku. Jak rychle přišly, tak rychle také odešly. Zanechaly po sobě pouze náznaky toho, čím by chtěl Proxy být, a to atmosferickým psychothrillerem s depresivním a smutným nádechem. Vinou naprosto pomýleného castingu, špatně načasovaných zvratů a režijně nezvladnutým příběhem bez potřebné atmosféry se Proxy topí v podprůměrnosti a nudě. A dobře mu tak, protože tento film na víc ani neměl. 3/10 ()

mikessc

Ono dej filmu nenudí ,dal by som aj 3hviezdy ale strašne sprostý koniec to má. MALÝ SPOILER: (dotyčná osoba ktorá som dufal ,že zomrie tak prežije a ešte aj slávna bude) ()

wick

Dobrý příběh...a celkem slušně natočené, ale na mě moc depresivní a ponuré, místy i drastické, zejména co se týká úvodní scény na ulici. Stojí za podívání. ()

Allein4

Strašně rozvláčné, roztahané... Velká škoda, protože jinak to mohla být docela slušná a drsná psychojízda. Ty náznaky tam byly. Navíc to nebylo tak jasně předvídatelné, ale ta roztahanost... Příště prosím lépe a svižněji. ()

lajkus

Originální drama-thriller (aneb spousta blbejch fandů moderních hororů se těšila na střeva a dětinské lekačky), který si bohužel sám sráží nohy pomalým tempem a dlouhou stopáží. Mohl z toho zvniknout napínavý 1,5 hodiny dlouhý film. Takhle je z toho 2 hodinová zívačka.... Ale jelikož zde neni žádnej neznámej řezník zabíjející tupé týnegry na osamocené chatě bez signálu. Nadhodnocuji na 4. Jinak za 3..... ()

felixRR

Od tohoto zapadlého kousku jsem neměl extra očekávání, a možná právě proto mě příjemně překvapil. Děj je ve finále dost neotřelý, s nečekaným násilím hned od začátku, a řadou zvratů, kdo je vlastně ten zlý a na čem vůbec divák je. ()

nostale

Myslím že se jedná o jeden z nejlepších počinů dnešní doby. Po poněkud nezáživném úvodu se příběh plně rozvine aby v neskutečném závěru nechal diváka v zamyšlení. Šílenství se táhne tímto snímkem jako nit na kterou stále někdo drnká až k zblázenění. Podíváte se na Proxy a řeknete si "tohle se fakt mohlo stát". Hudební doprovod jako těžká deka doplňuje tíživou atmosféru. ()

Audrina

Mindfuck...a lidi,těch 5 stars jako vážně???nebo mi chcete tvrdit,že ste to pochopili?fajn,začátek slušně rozjetý,scéna docela na blinkání po necelých 5 minutách,utočníka identifikujeme díky hlavní postavě vcelku brzy,motiv bychom taky,snad,pochopili i její návštěvy terapeutické skupiny a love story k Melanii...ale pozor-obsahuje spoilery- co znamená ta šukací scéna s chlápky na kulečníku? Proč nechala zabít své dítě když se jí to šukání líbí??? Kdo je Melanie? Kdo je Payton?Unesen...autonehoda...ztracen v obchodě a nalezen v autě??? Co ta ženská ve vaně u Michealsových doma,či co to bylo???Nevysvětleno??? Příliš mnoho otazníků a záhad na to aby to mohlo být vysvětleno touhou Melanie být famous... Dovedu si toho domyslet hodně,ale tohle byl podvod na diváky jak Brno...režisér asi až do konce dumal co tím chce vlastně říct a protože na to nepřišel,nechal všechny umřít.Myslím,že jsem takhle řešila všechny své povídky z doby,kdy mi bylo asi osm:-((( Takže proč jedna hvězdička?Za prvé za očekávání,při velmi vysokém hodnocení zde,za druhé za už zmíněnou šokantní scénu na začátku a vcelku kvalitní první hodinku završenou stylovou vraždou ve slow motion a to je tak asi všechno.jinak a všechno dál....čistý odpad ()