Vzkriesenie démona

• Česko Vzkříšení démona (viac)

Skupina vědců se snaží se posunout poznání až na samou hranici božství a získat nepředstavitelnou možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na úplně opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle.. (Bontonfilm)

Bogrant

Vzkriesenie nejakého nového typu hororu sa teda nekoná. Prvotná blbosť, v ktorej je pár slušných ľakačiek, ale inak je ďaleko za lepším priemerom. Jediná výhoda je, že to netrvá ani tu hodinu a pol. ()

Baroque

no, na počudovanie to celkom dobre odsypáva. zhltol som to na jeden doušok. nie je to síce nič originálne, ale rozhodne ma to nenudilo, čo sa pri iných, často veľmi preceňovaných filmoch nestáva. je to slušná filmárčina, na nič sa to nehraje, nesnaží sa to byť megapompézne, evidentne tu ide iba o pokus príjemne stráviť čas, čo sa podarilo. nízke známkovanie nechápem. filmu sa nedá takmer nič vytknúť. a jeho devízou je aj časový rozsah, ktorý z toho nerobí martyrium christi. 65 % ()

Little_Sawy

Tak k tomuhle démonicko jakože "hororu", nevím co dál napsat. Skupina "Vědců" se hrá na bohov a chců experimentovať s mŕtvymi které vzkřísi k životu, jenomže se jim něco promíchá v hlavě a začnou byť mírně posedlý. TO byla sračka. ()

flyer.nick

Dá se to, ale jen do momentu, kdy zombie dostane nadpřirozené schopnosti. Jsou pro příběh úplně zbytečné a ubírají filmu na "věrohodnosti". Ale má to i fajn a zajímavé nápady, to zase ne že ne. Jinak takový standard, neurazí ani nenadchne a i když už to asi nikdy znovu nebudu potřebovat vidět, tak jsem těch 83 minut života nelitoval. ()

TagTeamD

Námět tohto filmu je dobrý, stejně tak, jako jeho obsazení. Mezi zápory však patří především jeho délka. První polovina filmu se velice pomalu rozjížděla a moc nepřipomínala horor. K tomu podstatnému jsme se dostali až ve druhé polovině. V závěru měl film až příliš rychlý spád. Nicméně, konec byl vydařený a překvapivý. ()

Figlio

Výborné! * * * * Jsem fanoušek hororu a upřímně jsem očekával směsici nesmyslů a přihlouplé hororové klišé v každé druhé scéně. Film se opravdu inspiruje vším, čím se téměř dá. Otázkou je, je to špatně? Musí přijít s něčím novým? Dle mého názoru to zde neplatí. Děj je zasazen do velmi originálního tématu, které se velmi pozvolna rozjíždí a po hororu zpočátku ani stopy. Divák tak dostavá pocit velmi reálného prostředí. A tento pocit reálna u mě pokračoval dál. !!!SPOILER!!! Scéna se psem, jehož pohyby a chování byly tak bizardní, naháněla přinejmenším otazníky a držela v napětí. Touha vědět a přitom vůbec netušit, co se děje mě solidně držela v sedadle. "Probuzení" hlavní představitelky bylo taky pěkně mrazivé. To ticho a vy nevíte, co máte čekat. Promítání si stavu, jaké je to umřít a popsat to někomu! S postupem filmu bylo jasné, že se všema vytře podlahy. Ale ty její prostojné scény a vy prostě nevíte, jak se co konkrétně bude dít dál byly nervydrásající. A překvapení na závěr, happy end se nekoná. Možná nějaká narážka na "hraní si" v laboratoři. !!!KONEC SPOILERU!!! Film má svoje dobré momenty, z kterých může celkem mrazit. Herecké výkony jsou velmi přesvědčivé, ale žádná empatická jiskra nevznikla. Hudba parádní a zaujala mě kamera. Povětšinou hodně zazoomovaná, zužuje Vám tak zorné pole. Brrrr. ()

kapitan007

Celkom pozeratelna psycho,zaujimavy konecne nejaky novy namet,ktory dokaze nenarocneho divaka zaujat,dej sa sympaticky nenasilne rozvinul,koniec ma sklamal svojim prudkym rychlym ukoncovanim postav,velke percento uspechu malo na svedomi aj kino a jeho zvuk,3\5 ()

Ondraxxx

Stručně: Těch cca 80 minut hezky a svižně uteklo. Dobrá atmosféra. Párkrát sem se dokonce přistihl že mám zadržený dech :-) Rozhodně neurazí. Lepší průměr + Olivia s hezkýma černýma očima ()

Pollini

A vypadalo to tak slibně! Bylo to vcelku o ničem, vědci chtějí oživovat mrtvé. Povede se to, ale má to démonský háček. A pak vyvražďování s otevřeným koncem. ()

Allica

Nakonec to byla .. nazvala bych to spíš celé takovou "scénkou". I když tam pár dobrých momentů bylo, nebylo to nic, co by mě v tomto žánru mělo speciálně zaujmout. Samotný závěr mi obsahem připomínal tvorbu studentských filmů - spíš úsměvný konec. ()

tXtX

Totálne nezaujímavá PG-13 zívačka ktorá zo seba robí niečo, čo nie je. Samoúčelné, trápne a tisíc krát prevarené lakačky, idiotské správanie rádoby "expertov" v obore a scenár hraničiaci s hrubým amaterizmom. Naozaj nechápem čo v takomto braku robí Olivia. Nebyť jednej alebo dvoch scén s ňou, bol by to odpad. Horor samozrejme ani omylom, už nemám 10, tmy sa bohužiaľ nebojím. ()

Igwar

Lazarus Effect v prvom rade nie je prvoplánová vyvražďovačka a teda nie je zábavou pre po krvi bažiacich "buranov" (viď. niektoré hodnotenia). A zďaleka to nie je iba kvôli hodnoteniu PG-13, ale najmä pre snahu autorov priniesť okrem dávky strachu aj pomerne "inteligentnú" úvahu o tom, čo je za čiarou zvanou smrť. A slušne sa im to darí, pretože prezentované (pseudo)vedecké fakty a vysvetlenia majú hlavu a pätu a neurážajú inteligenciu divákov . Z tohto hľadiska by sa veľmi hodilo doplniť do žánru filmu v jeho popise aj slovíčko "mysteriózny". Námet možno originálny nie je, samotný príbeh a najmä záver filmu rozhodne ano. Pokračovaniu, ktoré by mohlo vyplývať zo záveru filmu by som sa nebránil, ak bude aspoň tak slušné ako tento film. Naviac je film slušne obsadený a zahraný. Negatíva sú tiež, najmä veľké množstvo "osvedčených" horrorových klišé a samoúčelných ľakačiek, ale kvôli niektorým nepochopiteľne nízkym hodnoteniam to moje zámerne nadnášam - 5*. ()

vrch07256732

Čo dodať? Veľké plus za nápad - nie originálny, ale aspoň to neni otrepaná téma posledných rokov: USA vidlákovo, Zombie, upíri vlkodlaci a Víla Cililing. Ďalšie plus za primeranú stopáž a pomerne dynamický dej - film som skukol na šupu bez zaspatia. Thats it. Ako horor to nefunguje vôbec, skôr ako nejaký paškvil na SF Thriller. Make Up démona s čiernymi okami už x krát použitý (X Files a kopec podobných). Niečo podobné bolo natočené v 80 rokoch - oživlý bol chlapík a ku koncu mal skoro rovnaký look ako naša Olivia tu. S tým rozdielom že na Oliviu sa predsa len lepšie pozerá, aj keď má ropu v očiach. ()

dedavena

Zoja fakt suprovo Franckovi tum glove rospučila. Tu vidimy, co zrobi fajně vymakany mozek. Zvukař tu mjel dosť roboty, bo sem se u paru tych zvukařovych efektuf pobal a osvjetlovač tež zrobil dosť tych blikacich efektuf. ()