Noční směna

• USA Last Shift (viac)

Jessica Loren (Juliana Harkavy) je bežná, radová policajtka, ktorá dostáva počas prvej nočnej služby pomerne jednoduchú úlohu. Do nasledujúceho rána má postrážiť jedno z prázdnych policajných oddelení v mestečku Sanford, ktoré je úplne odpojené od núdzovej linky "911". Keď už sa zdá, že splnenie daného rozkazu od nadriadeného bude obyčajnou rutinou, nečakane zazvoní telefón, v ktorom mladá žena v ohrození žiada o pomoc. Rozkaz pre Loren znel ale jasne a stručne: policajné oddelenie nesmie za žiadnu cenu opustiť. Ani keby ožili "steny", ktoré boli svedkami mnohých, niekedy až krutých zverstiev. Odbitím polnoci sa mladá policajtka ocitne vo väčšom nebezpečí, než by bola ochotná sama sebe pripustiť. (*CARNIFEX*)

Zombiepod

Po dlhšej dobe konečne horor, ktorý sa vôbec vyplatilo pozerať. Rutinná béčková záležitosť s klasickou, neoriginálnou tématikou "zlí duchovia", no podaná tak pútavo a zaujímavo, že ma neodradil ani ten poslabší záver. Film ťahá jedna celkom fungujúca herečka v role policajtky na minimalisticky postavených kulisách policajnej stanice, atmosféra funguje, a lakačky a zjavy tiež nie sú na zahodenie. Objektívne za 3, no vzhľadom na formu víťaziacu nad obsahom, čo sa u béčkových hororov stáva zriedka, dávam o jednu navyše. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Sexy policajtka, která má koule. Já bych po 5ti minutách, s pištěním a brekem, bral nohy na ramena. Trošku hloupé, ale mrazivé! ()

ANTYCHRYST

Jedná fešná policistka .. stará služebna..mnoho bilejch zdí (celkem často scakanejch krví) a ono to funguje :) docela bych uvítal film o té rodince jak vraždí holky.. mělo to atmosféru..v pohodě hudba.. škoda toho konce jsem moc nepochopil..jak měla halucinace..ale nějak mě to nedává smysl.. 60% ()

Clark_Kent

Slečna policajtka a slušně slabá prořídlá atmosféra, která vás dokonale uspí. Chvílema mě to přípomínalo thriller Psych 9, jen Last Shift je okopírovaná sračička s jednou docela koukatelnou hlavní postavou. ()

Knor

První noční služba mladý sexy policistky a hned takovej nášup. Chudák holka, říkal jsem si pořád, nechtěl bych být na jejím místě. Děsivý prostředí, záhadný telefonáty, duchové, halucinace a trocha tý krve, tak co si víc přát. Nejde o žádnej velkej originální počin, ale funguje to a tu a tam jsem měl pěknou husinu. ()

Najt

Takhle vypadá horor, který Vás nenechá v klidu. Tvůrci si s tím setsakramentsky pohráli. Skvělý střih, efekty, nápady, prostě horor, že se Vám z toho ve tmě a o samotě musí napumpovat tlak poměrně vysoko. Na druhou stranu příběhově je to slabota. Dobrý námět, ale je to takové zvláštní, točící se stále dokola bez zásadního smyslu. Alespoň že stránka herecká a hororová se vyvedla. ()

LukyValient

Vlastně solidní herecké výkony naprosto pacifikuje absence konstruktivně natočeného příběhu a snaha hororový kalkul: dáme tam lekačky, dáme tam nějakou otřelou historii, dáme tam slečnu v nesnázích a.. nějaký divný zjevy - to je fuk, že to nedává smysl a diváka to nestraší, ale jenom irituje.. to bude fungovat! Ne, 100x ne a dám si opravdu bacha od tohodle režiséra ještě něco vidět. To i pan Troška je snad větší kumštýř. ()

Facerr

Teda tohle bylo hodně scary. Tak má vypadat pořádnej horor. Žádný náznaky, žádný servítky s divákem.Vedle moc sympatický policajtky tady bylo fakt na co koukat. Nebudu nic prozrazovat, prostě jestli se chcete bát, tenhle film si pusťte. ()

srolyma

Po všech těch strašidelných domech a opuštěných blázincích přišla na řadu policejní stanice. A v ní jedna mladá začínající policistka na své úplně první směně, která má za úkol stanici přes noc střežit. Stanice je již uzavřená, zcela prázdná, nic v ní není, takže by úplně stačilo jen zhasnout a zamknout a ne tam nechávat celonoční stráž. Ale to je jeden z desítek nesmyslů a nelogičností, které budou následovat a trápit nás v celém průběhu. To zcela zásadní je – proč ty strašidla vůbec straší? Evidentně nemají žádný vyšší cíl jako třeba upozornit na nějakou dávnou křivdu nebo něco jiného aspoň trochu smysluplného. Prostě jen tak bafají na zpočátku zcela flegmatickou cajtku, která to celé zřejmě bere jako normální situaci při noční směně, takže tam jen tak dřepí, občas se projde po chodbě nebo někam jen tak, aby se neřeklo, zavolá. Proč by zdrhala, když se jí po stanici vznášejí zkrvavené mrtvoly, že? Ano, bylo tam pár lekaček, ale jinak… ()

kacir

O dosť napínavejšie ako The hallow..aj keď to teda tiež nie je žiadna výhra, no ak sa jedná o atmosféru, tu bola podstatne hustejšia. ()

J.Mayen

V letošním roce jsem měl na horory opravdu velkou smůlu. Vesměs se jednalo o velmi podřadné a špatné snímky, které byly sotva koukatelné. Tenhle kousek ale dokázal natolik udržet moji pozornost, že jsem se rozhodl hodnotit nejvýše. Co víc si jako hororový fanoušek přát, než opuštěnou policejní stanici, jednu vyplašena u policajtku a spoustu krvežíznivých duchu. Nevěděl jsem co z filmu vzejde, jaká bude zápletka,  ale ten nevysvětlenej nkonec byl celkem fajn. Trošku mi film připomíná některé Hellraisery. ()

Sticks

Nádhera, hororová rozkoš. Silent Hill meets Outlast, meets Evil within, meets Fear a neviem čo všetko. Všetko natočené správne, takto si predstavujem jeden z najvýraznejších a najlepších hororov 2010s dekády. Skvelo vystavaný príbeh a gradácia, neurobil by som nič inak v žiadnej minúte. ()

Rychloskot

Občas zapomínám, jak je příjemné se u hororu bát. Většinou se nebojím až vůbec a tady jsem se bál skoro celou dobu. Na hlavní herečku se příjemně dívá, hodně pěkné nápady a vizuální zpracování. Konec je šílené zklamání, kdyby se ubíral trochu jinudy, mohlo jít o jeden z nejlepších hororů v mém životě ()

blade23mc

Tady je snad téměř vše, co do duchařských hororů asi prostě patří. Lekaček je tam až přehnaně. Masky jsou zajímavé a místy i děsivé. No do duchařin se musím vždy nějakou dobu hecovat, páč je prostě nemusím. Ne že by byly špatné ale pro mě tohle téma holt trochu děsivé tabu. Tady jsem to přečkal tedy až do zajímavého konce policistky, která si dopracovala svoji směnu a můžu říct, že takovou směnu já dostat, tak je mi fuk, že dostanu padáka, ale zdrhám ze stanice jak namydlenej blesk :) .. 60% ()

brasek

Škoda poslednej polhodiny, dovtedy to bol veľmi slušný duchársky horor. Atmosféra a napätie boli husté, konečné vygradovanie príbehu nebolo šťastné a možno to bola aj menšia fraška. ()