Ninja je legenda, která přežívá staletí. Ninja je pojem, který nahání hrůzu. Ninja je mistr, který pije ze staleté studnice předků. Haru je Ninja a dělá této privilegované kastě bojovníků pořádnou ostudu. Není to snad proto, že je bílý. Není to snad proto, že je blbý. Haru je jen trošku tvrdší. Když ho jako malé dítě přinesli do jednoho japonského kláštera, vzbudil pozornost. Nemá šikmé oči, ale i tak by z něho mohl být Velký bílý bojovník. Naštěstí se tak nestalo. Haru má sílu, Haru umí kolem sebe mlátit rukama i nohama, ale chybí mu trochu koordinace. Nejeden učitel při hodinách bojového umění svlékl kimono, odhodil katanu a utekl do pralesa. A k milosrdné harakiri se chystá i nejvyšší velmistr, protože se právě dozvěděl, že Haru chce do Beverly Hills, aby v nebezpečné misi holýma rukama srovnal tlupu banditů. (oficiálny text distribútora)

fimler

Uvědomil jsem si, že jsem film jako dítě už viděl. Chris Farley ve své nejlepší formě, ale zároveň rok co tragicky zemřel ve svých 37 letech. Super soundtrack, jinak nic víc. Klasické tři hvězdy, film neurazí a ani nenadchne. ()

VktrCZ

Ano, je to strašná blbina, kterou nemůžete brát vážně. Ale jako tohle to funguje skvěle. Chris Farley je skvělý v téhle roli. Všechny gegy jsou trefné a taková ta fyzická komedie, ta je ještě lepší. Opravdu tady mám problém se chvíli nesmát. ()

xander

Tuctová akčná komédia. Nieje ani príliš akčná ani vtipná. Chris Farley v hlavnej úlohe, je nezaujímavý a nevýrazný, tak ako väčšina zúčastnených, okrem Chrisa Rocka, ktorý je tu asi iba 5 minút, no hlavnú hviezdu jasne prebije, či po hereckej alebo komickej stránke. Slabučké 2 hviezdičky. ()

saaaky

Nehorázná blbost, kterou jsem ale opravdu celou prochlámal. Perfektní humor dělá z tohoto filmu opravdovou lahůdku. Děj jde naprosto stranou, trpí totiž závažnými nedostatky a opravd film jako celek za moc nestojí. Vtipu je tam ale přehršel a velmi dobrého, proto dávám i dobré 3 hvězdičky ;) ()

Sanr

Možná někdy trapné a nebo malo komediální, ale mě se to libílo a ten konec kdy se ukázal jako pravy ninja :) to bylo ono co tomu chybělo, asi víc takových akcí by filmu jen přidaly. ()

Doctor10

Ach vy by ste nenatočili ani hovno tento film je parádna paródia na skvelých ninjov hlavne že niáké staré jebnuté sračky ako útek z ritnice shawhang stále pozeráte ()

Titi14

Super zábavná komedie určená k trávení pochmurného odpoledne. Pokud nad tím člověk moc nepřemýšlí, narazí na řadu komediálních scén. ()

Kubasino

K přísnému hodnocení mám hned několik důvodů. Předně jsem zklamaný s ohledem na Dugana, jelikož jiné jeho komedie (především Sandlerovské) mám rad. Druhý důvod souvisí s tím prvním - film sám o sobě je obstojná komedie, ale Farley je neuvěřitelná osina v zadnici a Dugan to prostě podělal, když takového dementa nechal projít castingem. Říká se o mrtvých jen dobře, ale u idiotů, co se ufetují, to snad neplatí. "Liu Kang" patrně hraje za /pozor, přichází xenofobní hláška/ pytel rejže. Jeho bojové umění je neoddiskutovatelné, ale herec je to stejně mizerný, jako zbytek jeho kolegů. Pokud všechny přehrává Chris Rock, tak je to na zamyšlenou... ()

Kate Proud

Když se na tohle díváte, nesmíte přemýšlet, co, jak, a vždyť to je fyzicky nemožné, ne?? Musíte vypnout a jen sledovat nešikovného ninju...Mě se to podařilo a nesmírně jsem se pobavila! ()

ES13

Možná se bude zdát moje hodnocení jako přehnané, ale mě se ten film strašně moc líbil! Bylo to vtipný, veselý a docela i napínavý ke konci. Navíc koukat se hodinu dvacet na tohohle ťulpase opravdu stálo za to! :D Navíc mi přišlo i dobré herecké obsazení. Sem tam nějaká ta chybička samozřejmě byla, ale tak je to točeno v roce 97, a to si myslím, že vzhledem k roku je to fakt dobrá klasika! ()