Film nakrútený podľa skutočných udalostí, ktoré sa odohrali v roku 1986, je poctou letuške menom Neerja Bhanot (Sonam Kapoor), ktorá v extrémne vypätej situácii prejavila neuveriteľnú odvahu a statočnosť. V noci zo 4. na 5. septembra sa podarilo palestínskej teroristickej organizácii zmocniť lietadla spoločnosti Pan Am s viac ako 300 cestujúcimi na palube, ktorých chceli vymeniť za svojich uväznených spolubojovníkov na Cypre. Avšak práve neuveriteľná nebojácnosť a pohotovosť v konaní iba dvadsaťtriročnej Neerji, ktorá vtedy po prvýkrát nastúpila do služby ako vrchná stevardka, sa im tento plán nepodarilo uskutočniť. (sochoking)

Shitonit

Chvíli mě bavili scény z éra, jak piloti zdrhli na laně, a idioti se zmocnili letadla. Pak mi to došlo. 300 cestujících neschopných roztrhat 4 sráče na miliardu kousků? O důvod víc nikam neletět.. ()

maraHCV

Neerja určitě velká hrdinka.Totálně nevyužitý dobrý námět.Škoda že indové si potrpí na ten přehnaný patos který dost ruší v celém filmu a to opravdu nejsem žádný studený čumák! ()

topvideo

Akosi prirodzene mám rád indickú produkciu, prepletenú bollywoodskym spevom a tancom. Pútavo sfilmované podľa skutočných udalostí... ()

Naby

Pokud hlavni hrdinka existovala, tak si myslim, ze ji i filmem slozili moc pekny hold spolecne s pamatkou na ni. Film byl opravdu dobry, atmosfera byla perfektni, byl jsem napnutej jak strunka a kazdou mozno chvilku (kdyz to chvilku slo) jsem si rychle odfouknul, abych mohl jit znova do toho napeti. Ukazka toho jak muzou byt lide objetavi a silni i v krajni situaci je obdivuhodna. Pro evropana je urcite zajimave i to exoticke prostredi. A nejen kvuli tomu je film urcite k doporuceni, celkem 4,1* ()

Zaks

Príbeh o obetavosti indickej letušky pri záchrane pasažierov z uneseného lietadla je veľmi silný, to áno, ale jeho bollywoodske spracovanie je dosť mizerné. Ďaleko viac sa mi z podobného prostredia páčil Hotel Mumbai. ()