Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čas neúprosne beží... Nájdu zúfalé mamy Rene a Lisa svoje dcéry Kaitlin a Matty, ktoré zmizli bez stopy, včas? Ťažko povedať, čo sa najlepším kamarátkam Kaitlin (Brigette Davidovici) a Matty (Gage Golightly), ktoré len nedávno oslávili osemnástku, mohlo počas poriadne drsných a odviazaných osláv jarných prázdnin v San Diegu prihodiť, isté však je, že sa ani jedna z nich nevrátila domov. Akoby sa po nich doslova z jedného dňa na druhý zľahla zem! Ich mamy Rene (Daphne Zuniga) a Lisa (Lauren Bowle) sú zúfalé, pretože pátranie kompetentných orgánov pre nedostatok stôp a záchytných bodov viazne, a tak sa spolu s Kaitlininým bratom Kennedym (Nicholas R. Grava) rozhodnú po dievčatách pátrať na vlastnú päsť! Ak bude treba, sú pripravené urobiť hoc aj nemožné, len aby zistili, čo sa stalo v tú osudnú noc, keď obe tínedžerky zmizli. Netrvá dlho a zistia, že ich dcéry viedli veľmi nebezpečný dvojitý život – ale tiež to, že ony dve sú za to istým spôsobom zodpovedné! Čas je, žiaľ, proti nim, neúprosne beží - a pravdepodobnosť, že Kaitlin a Matty nájdu včas, sa každou minútou znižuje... (TV Markíza)

(viac)

Recenzie (7)

MMJ 

všetky recenzie používateľa

Přestože jsem si myslel že tobude odpad!, rozhodl jsem se na to podívat. Chvílemi tedy příšerná nuda, ale jinak v poho, přemýšlel jsem nad 4mi*, ale přistoupil jsem k 3*. 69% ()

Pilda17 

všetky recenzie používateľa

Průměrný krimi snímek, který nenabídne nic nového. Jako oddechová jednohubka Gone Missing funguje dobře, ale víc by od toho divák čekat neměl .. 5/10 = 50% ()

Hollohlaway 

všetky recenzie používateľa

Slabý průměr z kabelové produkce, který na odpoledne celkem vystačí, ovšem za vlasy přitažené chování postav, dialogy, a nakonec i celý scénář je spíš zklamáním. Rádoby thriller, který nudně buduje zápletku, aby na konci vše vyšumělo. ()

Galéria (3)

Reklama

Reklama