Skupinka ľudí sa prebudí v opustenej nemocnici. Nikto z nich sa na nič nepamätá a nikto nevie, ako sa tam dostali. Čoskoro zistia, že nájsť východ z opustenej nemocnice nie je ich najväčší problém. Tým sa, naopak, stáva niečo desivé, niečo, čo si pýta krvavú daň. Aby sa zachránili, budú musieť načrieť do svojej minulosti a vysporiadať sa so svojimi nočnými morami. Je čas rozhodnúť sa medzi pomstou a odpustením... (misterz)

Junys

Mám rád opuštěná místa a horory odehrávající se v opuštěné nemocnici. Ten konec jsem vážně nečekal. Atmosféra žádná, teda až na ten konec. Jedna hvězdička za prostředí a druhá za ten konec. Tento film si ani víc nezaslouží. ()

Rathalos

Prekvapuje ma take nizke hodnotenie,aj napriek tomu,ze sa jedna o nizkorozpoctovy horor,musim povedat,ze fakt stoji za to,na pocudovanie aj herci boli v pohode,ziadne katastroficke herecke vykony,perfektne prostredie starej opustenej nemocnice,vyborne masky,malo to atmosferu,napatie i tajomno,clovek bol v neustalom ocakavani,preco to tak je a samozrejme na konci sa to aj dozvie,jednoducho nemam co vytknut,mne sa to velmi pacilo...:-) ()

DavidWebb

Čo je príliš lacné, nemôže byť naozaj dobré/kvalitné. Ak toto platí v bežnom živote pre každý obchodovaný tovar alebo službu, tak v prípade tohto snímku to platí dvojnásobne. Už od prvých minút sa lacnota a slabé výkony niektorých "hercov" šíria po obrazovke ako neznesiteľný smrad dobre "vyzretej" zdochliny. A to je, samozrejme, najväčšia slabina filmu. Samotný námet iste nie je nijako originálny a už bol spracovaný viackrát a lepšie. Ide však o to, že pre mňa osobne je celkom zaujímavý a aj preto som snímok dopozeral do konca bez toho, abych sa nasral, že som tak učinil. Takže, ono by to nemuselo byť také zlé, ak by kompletné technické prevedenie tohto fliku nebolo až urážajúco lacné/neprofesionálne a divák by nemal pocit, že to niekto natočil za 4 hodiny v pracovný deň - po šichte, dohromady za 300$. ()

BrianStorker

Ne, toto není děsivý horror. Avšak tvůrcům se podařilo něco naprosto úžasného - nutit člověka přemýšlet nad sebou samým, nad svými skutky, posláním, nad svým duchovním životem. Nedávám plný počet za scénografické ztvárnění, ani za vizuální efekty, či lekací scény. Dávám plný počet za celkové vyznění a poslání filmu. Bravo! ()

jkpj22

Aha, tak tohle už jsem jednou viděl a úplně na to zapomněl... čemuž se vůbec nedivím, je to ten druh filmu, po kterém se zapráší a není už nic, co byste si z něj pamatovali... Jedna hvězda za nápad, za roli té malé holky (jsem si říkal, co tam dělá) a za konec. Na dvě hvězdy to ale fakt není.... Jinak co se týká těch monster, jsou směšná, rozhodně vypadají lépe na posteru než ve filmu. ()

Azareth

Okej, na rovinu. Film je sračka. Scenár je otrepaný klasických klišé, herci toho ukážu viac v pornu a divák sa neraz chytá za hlavu kvôli chovaniu postav. Keď si to tak uvedomujem, nie je to zas až tak zlé - atmosféra je viac než slušná, vystrašil som sa a celkovo to nie je až také hrozné. ()

pyzma84

Nuda, nuda, jedna veľká nudná nuda. Absolútne tomu chýbalo napätie, ktoré by človeka nútilo to dopozerať, i keď sa tak stalo, čo budem ešte týždeň ľutovať, že som prišla o hodinu a pol môjho života pri takej sračke. Nejak zvlášť mi nevadili ani postavy, kašľať aj na efekty, ale tá atmosféra mala od hororu ďaleko, praďaleko. Jedna hviezda za celkový dojem z príbehu. ()