Snip

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor / Thriller
Španielsko, 2008, 11 min

Sebepoškozování v tomto snímku dosáhne nových rozměrů. Zvláště máte-li v sobě dost odhodlání a dokážete překonat bolest… (SOLOM.)

SOLOM.

Taky se doma občas nudím, ale většinou to vyřeším tím, že zajdu na pivko, nebo nějaká ta sportovní aktivita…No náš hrdina to vzal pěkně po svém a přichystal si pro nás opravdu bizarní podívanou. Sebepoškozování dosáhlo nového rozměru a s ním přišla řada i na slušnou porci béčkového gore. Občas byla sice viditelná „gumovitost“, ale nad tím se dá v tomto snímku mávnout rukou. Lepší průměr 60%. ()

Campbell

Sice naprosto bez příběhu a jestli tu nějaký je tak jsem ho nepobral ale zato solidní gore je zaručeno. Tenhle film je děsně nepříjemný, hodně brutální na amatérský film má jedno z nejlepších gore efektů s kterým si nezadá ani áčková produkce. Bohužel ale film vyzní naprosto do prázdna. Proč hlavní postava dělala to co dělala? Kdo to byl? Prostě naprosto nic. Ale je to krátké a všechno vypadá moc slušně takže slabší 4*. ()

corpsy

Doma nuda? Je možnosť, že to dáte podľa možností spánkom, alebo inými spôsobom. A čo tak si rezať do ksichtu? Alebo niekde inde. Paráda, že? Komplexy by mali byť liečené. V tom širokospektrálnom prevedení. ()