Šéfkuchár Carl Casper (Jon Favreau) opúšťa vyhlásenú reštauráciu v Los Angeles, pretože tam nemôže uplatniť svoju kreativitu. Majiteľ Riva (Dustin Hoffman) ho totiž núti pripravovať strohé a jednoduché jedlá, ktoré chutia prísnym kulinárskym kritikom, recenzentom bedekrov a vydavateľom sprievodcov dobrými reštauráciami. Po tomto rozhodnutí však nemôže nájsť nové zamestnanie, a tak spojí sily s priateľom Martinom (John Leguizamo), bývalou manželkou Inez (Sofía Vergaraová), a synom Percym (Emjay Anthony), aby založili malú pojazdnú reštauráciu, akési bistro v dodávke. Vďaka tomuto nápadu šéfkuchár Carl znovu rozdúcha svoju starú vášeň pre dobré jedlo a svojou kreativitou získa zaslúžený obdiv a slávu. Rady fanúšikov jeho kulinárskych výtvorov a famóznych sendvičov sa rozrastajú aj na sociálnych sieťach. Carl si začína konečne užívať nový život a lásku, a čo je najdôležitejšie, udobrí sa so svojou odcudzenou rodinou. (TV JOJ)

Locksley

Takovou pohodu jsem dlouho neviděl. Sympatičtí herci, pěkný prostředí, slunce, teplo a hlavně kupy jídla. Natočeno lehkou rukou a zápalem pro věc. Kdybych neměl plnou topku, tak bych to tam fláknul. A teď jdu na párek. ()

germiny

Hurá, film o lásce k jídlu, které se dá jíst a vypadá super jedle i bez michelinské posedlosti! Konečně! Po letošním Burnt je to pohlazení po duši :-) ()

jardik

Americam dream, hidden camera. Kudy tomu ješte nešlo uvěrit, tam to zkusme. Něco originálního, ale pššt: Břichem! Pardon, nee. ()

llydeb

Chlápek se pár týdnů věnuje svému synovi a u toho se potí nad grilem. Rázem je z toho 114 natočených minut, které se táhnou pomaleji než sejra. Není tam jediné vtipné místo - tedy někomu může připadat vtipné nasypat si mouku do rozkroku jako prevence opruzenin. Patetické. ()

yaqwsx

Na film jsem se podíval, jelikož jsem viděl na spoustě míst použité kuchařské scény z tohoto filmu. Ty jsou opravdu hezké, ale jinak film nenabízí nic zajímavé. Stále jsem čekal, kdy se něco stane a najednou už byly závěrečné titulky. ()

hull

To je ten typ filmu od kterého nic nečekáte, ve kterém se nic moc na první pohled neděje, ale rozhodně s ním strávíte příjemný čas. Sice doba kulinářských show už se definitivně naplnila, ale jíst se musí, a zakousnout se do fajn bagety, burgeru nebo jiného jídla není na škodu. ...Taky jsem si hned šel něco malého, ale speciálního ukuchtit. ()

murkl

Bezkonfliktní film plný sympatických lidí, který je lepší každým shlédnutím. Je to jeden z mála filmů, kde využití internetu vypadá uvěřitelně, protože je spoustu špatných příkladů, kdy internet je považován za všehoschopný nástroj neschopných scénáristů. ()

boltCZ

Neuvěřitelně příjemný a pohodový Chef, plný živých postav, zajímavých smysluplných dialogů a hlavně, neodolatelného jídla! Hudba všechno parádně dokresluje, až jsem se musel celý film jenom usmívat. Doporučuju se před zhlédnutím pořádně najíst! 100% ()

Hawaj

Milá rodiná pohoda, kde všichni pěkně hrají. Naštěstí to není taková ta americká vypulírovaná rodinná pohodaz umělý hmoty která otravuje. Je to fajn filmeček a Favreau je velkej sympaťák, ještě to režíroval a ještě mu v tom zahráli prvotřídní hvězdy. Z filmu je cítit že byl vyrobenej na pohodu a ne jako nějakej stresovej holywůdskej kšeft. Ze záběrů na žrádlo jsem začal ukrutnět slintat a všechno jsem to chtěl sežrat. Já blbec jsem na to koukal úplně hladovej. :) ()

LividMuffin

Super trailer, bájo soundtrack, ale film samotný mě dost zklamal. Hezký to bylo, to jo, ale scény jako fotící se 'foodie' polda a škrobené koule mi přišly spíš jako materiál na cut out scenes do bonusů na dvd (myslím tím zbytečné). Místo nich bych mnohem radši viděla rozvinutější děj třeba situace se Scarlet Johansson, která se tam jen tak mihla nebo s gurmánským mnohachodovým menu, které Chef uvařil asi jen tak z žalu a nasrání. ()