Zpívá celá rodina 2013

(relácia)
Hudobný / Súťažný
Česko, 2013, 83 min

Legendární pěvecká soutěž se vrací! Tři generace ve třech rodinných týmech a jejich souboj o dovolenou snů ve speciálním vydání oblíbeného zábavného pořadu k 60. výročí vysílání televize. Poslední květnovou sobotu se na obrazovky České televize vrátí legendární zábavně soutěžní pořad Zpívá celá rodina. V polovině sedmdesátých let představoval vůbec první talentovou reality show na tehdy československých televizních obrazovkách. Jeho speciální vydání bude moderovat Roman Vojtek a výkony soutěžících bude hodnotit porota ve složení Petra Janů, Janek Ledecký a Miloš Skalka. Pravidla pořadu jsou stále stejná: soutěží tři tříčlenné rodinné týmy. Každý z nich je vytvořen z amatérských zpěváků tří různých generací. Každou rodinu podporuje patron z řad profesionálních zpěváků. Nejúspěšnější rodina si z pořadu odnese dovolenou snů. (oficiálny text distribútora)

Aidina

Cože? Legendární pěvecká soutěž se vrací? Tak největším průserem byla zcela neobjektivní porota. Pokud Petra Janů chtěla hodnotit výkon zpěvákovi divně parodujícího Karla Gotta hodnotou 8, ale zpěvák se jí vizuálně líbil a tak jeho výkon zvýšila na 9, pak nechápu, proč vůbec něco hodnotili. Lucie Lexová zpívala čistě a bezchybně. Vybrala si velmi těžkou písničku, která kromě zpěvu by měla být i o prožitých emocí, což u jejího věku 9 let, tomu budu jenom těžko věřit. Ale sebevědomí měla na rozdávání. Navíc zavedená novinka, lobisté, kteří přihrávali i další možné body pro svoji rodinu, se ukázala jako zbytečná. Kdyby si soutěžící na začátku pořadu hodili kostkou, nemuseli by vůbec zpívat. O vítězi by rozhodlo štěstí. Pro mě osobně byl vítězem malý Lukáš. ()

Psycho.R

Myslím si, že tento pořad patří k průměru (dřívější televizní zábavy), dnes ale ke značnýmu nadprůměru. V době nevkusných reality show, dementních seriálů z české produkce, kterým píšou scénáře nesvéprávní idioti, kteří nemají ani zdání, že český seriál se ukončuje po 13 dílech a poté se píše dalších cca. 13 pokračování. Já s timhle absolutně nemam problém. Chtěl jsem dát 3*, ale jestli ta 1* navíc zvýší hodnotu do modrých čísel, volím 4. Ps. Neckář mě velmi mile překvapil tím, jak nabral vitalitu a energii. ()