Zpívá celá rodina

(relácia)
Súťažný / Hudobný
Česko, 2015, 80 min

Legenda se vrací! Tři stateční členové třech rodinných týmů se utkají v pěveckém ringu o dovolenou snů. Moderuje Vašek Kopta – muzikant tělem i duší. Tři rodiny, tři členové, tři písničky a souboj na život a na smrt. Kdo se nejlépe popere s trémou a předvede své hlasivky na 100 %? Zpívat si ve sprše a u ohně – to umí každý! Jen devět statečných se ale nezalekne ani kamer, ani plného hlediště, ani přísné poroty.
Není to ale jenom o zpěvu! Je lepší začít nejlepším pěvcem z rodinného klanu, nebo vsadit na toho nejpohlednějšího? Vyplatí se přijít s netradičním žánrem nebo vybrat notoricky známý hit? Sledujte rodinné porady i strategie a hudební cestičky za vysněnou dovolenou v režii Petra Soukupa za doprovodu jedné z nejlepších českých kapel Top Dream Company! (Česká televize)

Tommassi3 odpad!

Kavky znovu přichází s vykřičníkem jako Brno, když po vzoru nejtragičtější z tragických, totiž TV Barrandov - A to tedy počítám i Šlágr TV či nováckou Telku !! - začíná recyklovat vlastní dávno mrtvé pořady.. Plky o tom, jak se chtějí pseudoveřejnoprávně vydat jiným směrem než všechny ty komerční Superstar a Talentmánie, vzaly vlastně za své hned zkraje, už jen dík těm home reportážím či osobě Jiřího Hejmy.. Nebo se tu znovu spoléhali na typicky českou krátkou paměť ?? Ba co víc.. Oproti Superstar se však není čemu smát, snad jen s výjimkou snesitelného Vaška Kopty, diváka cynika při vší té slaďoučké pohodičce rozbolí žaludek a diváka s hudebním sluchem pro změnu uši.. A pokud v téhle zbytečnosti tedy skutečně nejde o ten zpěv, jak se snaží pro změnu divákovi nahluchlému několikrát vtlouct do lebky, pak já se ptám, aniž bych chtěl znát odpověď: "Proč se tady, sakra, teda soutěží ve zpěvu ??" ()

triatlet odpad!

Nechápu ČT, že nasazuje v hlavním vysílacím čase mrtvý pořad. Jediným pozitivem je zjištění, že Kopta by v případě lepšího pořadu mohl možná fungovat jako jeho vzor Vladimír Dvořák. Samotný pořad nudný, složení soutěžících (studentky nebo absolventy uměleckých škol...) celkem diskutabilní, výkony nezáživné, přesto porota jede v sluníčkovém hodnocení... ()

Indominus odpad!

Zpívá celá rodina? Bože, to je konina! Jinak je ten formát přežitý, takové Doremi (které bylo příšerné už v době své slávy), původní soutěž neznám, nejsem tak stár. Co mě nejvíce štve, je pan moderátor se kterým je taková hihňačka, až je to tak veřejnoprávní, že to nejde vydržet (a to mám jinak Koptu celkem rád). Druhý děs je porota, složení je fajn, ale kdo jim zakázal říkat pravdu?! Už úplně vidím dopis na rozloučenou patnáctileté Fifinky, která se až při zkouškách na konzervatoř dozvěděla, že zpívat FAKT neumí (a to jí jí Helenka říkala jak zpívá bezchybně, Hejma že je bezva přirozená a Debí s Balážem zas že ať zpívá dál a uslyšíme o ní - to ano, ale v černé kronice). Proč nemohou říct pravdu? Nemusí být jako Habera (ač by to mnozí potřebovali), ale lhát by neměli! Pak by se Fifinka dozvěděla, že zpívá strašně jako babča i její ulítlá maminka a zpěv fakt ne-e! Je to ubohá přehlídka ztráty soudnosti. ()

Rosalinda

Bože, v době všech možných i nemožných talentových soutěží vytahovat tenhle zastaralý formát, který kdysi určitě fungoval, protože tu nic podobného nebylo, je naprosté šílenství. Dřív to mělo jakýsi punc jedinečnosti, teď to má už jen punc nebetyčné přiblblosti. Prostě zde zase platí, že do jedné vody dvakrát... ne, ne, ne. V případě jedné paní jsem měla dojem, že ČT1 chce v sobotním hlavním čase povraždit většinu svých diváků. A co na to porota? Sluníčka! Kopta celkem slušný výkon vhodný do této soutěže, ale na Slavíka by to nebylo. Líbila se mi zadní projekce. Celkem promyšlená k volbě písniček (např. žárovky k písni L. Bílé SMS, dětské ladění ku zpěvu dítěte...). Další věc, co stopro zapůsobí, vzít si malý dítě, otce s kytarou jako doprovod a hrát na city s písní o tátovy. To je recept pro další soutěžící. Berte malé děti, ty dojmou každého a bodíky se jen pohrnou. ()

tančísvlky odpad!

Dramaturgovia čt by sa mali liečiť. Ako môže niekoho napadnúť projekt, ktorý už dávno zvalcovala doba. Pamätám dobu, keď sa konal tento program a vtedy to akosi patrilo k tej dobe. Vtedy to skrátka stačilo. Len nemocného človeka môže napadnúť, že keď pridá "načančaný" vizuál tak sa to ujme. Už prakticky pravidelne sa to stáva v čt, že sa siaha z bezradnosti úplne vedľa. Je čas personálnych presunov inak sa úplne stratí dobré meno čt. O moderátorovi škoda hovoriť, to by boli len neslušné slová... ()