Lego príbeh: Batman

• Česko Lego: Batman (viac)
všetky plagáty

Slávnostný večierok na počesť čerstvého držiteľa titulu Muž roka Gotham City, milionára Brucea Waynea, sa zmení na dokonalý chaos v momente, keď sa naň dostaví vyšinutý klaun Joker – a spolu s ním celá plejáda ďalších nezvaných hostí, vrátane hádankára Riddlera, mačacej krásky Catwoman a dvojtvárneho Two-Facea. Ideálna príležitosť na to, aby do akcie vyštartoval temný rytier, zloduchom poriadne naložil a dostal ich za mreže. Nanešťastie je tu ešte jeden kriminálnik, ktorému sa darí nebudiť príliš veľkú pozornosť, čo ho robí ešte nebezpečnejším – je ním najhorúcejší kandidát na prezidenta v nadchádzajúcich voľbách Lex Luthor. Ten totiž disponuje tajnou zbraňou, ktorá môže mocenské pomery v Gothame zmeniť raz a navždy. Je ňou takzvaný Dekonštuktor, ktorý poháňa kryptonit! A keďže vražedná aliancia medzi Lexom Luthorom a Jokerom nebezpečne vychýli pomyselné vážky v prospech Zla, netrvá dlho a Dobro, reprezentované Batmanom a Robinom, posilnia spriatelení superhrdinovia. Nuž a aby Superman, Wonder Woman, Green Lantern a kompletná Liga spravodlivých ochránili nevinných a zachránili Gotham City riskujú úplne všetko. (TV Markíza)

drkaldj

Takový lego animáky mám rád. Příběh je fajn, postaviček je dost, vtipy jsou zábavné a stopáž dostačující. Člověk se při sledování nenudí. Nějaké menší dírky ve scénáři se dají najít, ale je to přeci jenom určené hlavně pro děti, takže menší nedostatky bych klidně odpustil. ()