Epizódy(26)
-
Hunted (E01)
-
Secrets (E02)
-
Tests (E03)
-
Safe (E04)
-
Broken (E05)
-
Toxic (E06)
-
Family (E07)
-
Allies (E08)
-
Control (E09)
-
Sacrifice (E10)
-
Instinct (E11)
-
Attraction (E12)
-
Fall (E13)
-
Darkness (E14)
-
Reckoning (E15)
-
Nexus (E16)
-
Monsters (E17)
-
Games (E18)
-
Animal (E19)
-
Doppleganger (E20)
-
Unique (E21)
-
Hero (E22)
-
Choices (E23)
-
Epitaph (E24)
-
Twist (E25)
-
Alone (E26)
Hrajú
Cree Summer
USA
Najlepšie seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Tisha Terrasini Banker
Najlepšie seriály:
Duck Dodgers (2003) (seriál)
Podvodníci (2008) (seriál)
Myšlienky vraha (2005) (seriál)
Matt Jones
USA
Najlepšie seriály:
Perníkový tatko (2008) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Ako som spoznal vašu mamu (2005) (seriál)
Greg Ellis
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)
Emmanuelle Chriqui
Kanada
Najlepšie seriály:
Tron: Povstání (2012) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Borgiovci (2011) (seriál)
CCH Pounder
Guyana
Najlepšie seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Policajný odznak (2002) (seriál)
Beth Tapper
Najlepšie seriály:
Carnivale (2003) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
The Sarah Silverman Program. (2007) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Najlepšie seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
Carlos Alazraqui
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Brickleberry (2012) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Abraham Benrubi
USA
Najlepšie seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Community (2009) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Ian James Corlett
Kanada
Najlepšie seriály:
Dračí princ (2018) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Príbehy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Xander Berkeley
USA
Najlepšie seriály:
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
Yuri Lowenthal
USA
Najlepšie seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Arcane: League of Legends (2021) (seriál)
Camp Camp (2016) (seriál)
Arif S. Kinchen
USA
Najlepšie seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Griffinovci (1999) (seriál)
Čo keby...? (2021) (seriál)
Matthew Mercer
Najlepšie seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Man at Arms (2013) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Gary Anthony Sturgis
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Každý den v akci (1996) (seriál)
Teen Titans (2003) (seriál)
James Arnold Taylor
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Jason Marsden
USA
Najlepšie seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Bruce Thomas
USA
Najlepšie seriály:
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Gary Anthony Williams
USA
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)