Po smrti otca sa štyria súrodenci (Jason Bateman, Tina Fey, Adam Driver, Corey Stoll) v rôznych zložitých životných situáciách vracajú do domu, v ktorom vyrastali, aby tu strávili týždeň pod jednou strechou spolu s prehnane starostlivou matkou (Jane Fondová) a nesúrodou spleťou drahých polovičiek, bývalých partnerov i premárnených lások. Na pretras tak prichádza ich minulosť a vzťahy s ľuďmi, ktorí ich milujú a poznajú najlepšie. Ich spoločné spolužitie nakoniec vyústi v emocionálne situácie plné chaosu, humoru, lásky a vykúpenia, ktoré vie dať len rodina. Tá nás síce vždy dovádza do šialenstva, ale stále nám pripomína naše najčistejšie a najlepšie ja. (TV Markíza)

Benoit

Není to nic, na co by člověk koukal od začátku dokonce s otevřenou pusou. Ale kouzlo a atmosféru tento film rozhodně měl víc než příjemnou! Častokrát jsem se přistihl, že jsem se snad po celou dobu lehce usmíval, ať už to bylo s dojetí, vtipu, radosti či smutku. Už to tak v životě bývá, že se rodina v nějakém tom dlouhém, nebo krátkém časovém horizontu jednou rozprchne. A je dost smutné, když dokáže sejít už pouze jen při podobných příležitostech. K zamyšlení? Rozhodně! ()

MiniKluk

Velmi takové ... ženské ... asi. Já tomu neruzumím, vtipy ani nedetekuju, natož hledat pointy. Jinej svět. Neříkám, že špatnej, prostě jinej. ()

Geometria

sakra dlouhých 99 minut! rozplizlé a nedůvěryhodné rodinné drama nahrazuje chybějící atmosféru a příběh neustálým vytahováním (špinavých i jiných) tajemství. namísto autentického zachycení rodinných vazeb se tu hrubozrnně pracuje s příliš mnoha slovy a fyzickým kontaktem, který mi ve formě rvaček přišel snesitelnější, než cringe cituplná objetí. po útrpném sledování nijakého hrdiny si nejspíš půjdu spravit chuť nějakým tím Ozarkem. ()

Dr.Marek

Asi jsem byl ovlivněn tím, že jsem film sledoval v letadle po roce žití v Bostonu, ale přišlo mi, že amíky dokonale vystihl, k tomu byl vtipný, fakt jsem se u něj mockrát zasmál a přišel mi prostě skvěle zrežírovaný. Pak jsem ho po letech viděl v českém překladu a přišel mi hrozný.... dialogy, i atmosféra. Takže za mě je to jasných 5* a to obecně špatné hodnocení přičítám mizernému českému dabingu. ()