Sedemročná Libby Day (Charlize Theron) prežila ako jediná brutálne vyvraždenie svojej rodiny. Matka a sestry boli zmasakrované počas rituálneho satanského obradu priamo pred jej očami. Za strašný zločin bol na základe Libbyinho svedectva odsúdený na doživotie jej brat Ben.
O 25 rokov neskôr.
Na Libby sa obráti spolok Kill Club, ktorý prešetruje známe zločiny. Núti ju prehodnotiť udalosti onej noci a znovu otvoriť kapitolu života, ku ktorej sa už nikdy nechcela vrátiť. Na povrch vychádzajú skutočnosti, ktoré vnášajú do jej  pôvodnej výpovede trhliny. (Magic Box)

Nemda

Film, který Vás nutí stále přemýšlet, kdo tu vraždu spáchal, opravdu brácha, otec, indián, matka atd. Po celou dobu sledování jsem nespustil oči z plátna. Charlie jako vždy nezklamala a pochvalu zaslouží i Christina Hendricks, i když se objevuje jen v pár záběrech, dokáže předvést dobrý výkon. Pro mě osobně zatím jedno z nejpříjemnějších překvapení v kině letošního roku. ()

Whitebeard

Ono to asi v gruntu neni úplně špatný, ale nějak mi tam chybí zajímavější tempo. Odvyprávěno je to hezky, i celá ta linie příběhu vypadá dobře. Místama má film i zajímavou atmosféru. Ale když se ohlédnu na film jako na celej, za týden si na něj asi nevzpomenu. 3* ()

Hpatrik

Pro mě přinejmenším zajímavé, od začátku až do konce mě to udržovalo v napětí, a zvědavost mi nedovolila odvrátit oči. Se samotným koncem ale už tak spokojený nejsem. Charlize bezesporu výborná. ()

DAPDO

Charlize Theron odkrývá po kouskách několikanásobnou vraždu své rodiny po třiceti letech. No proč ne, zápletka to je výborná, ale to se z toho musí vymlátit víc. Chybělo tomu napětí nebo překvapení, asi v půlce se dalo s jistotou předvídat, co bude dál. Škoda, další z nevyužitejch potenciálů, i vzhledem k dobrýmu hereckýmu obsazení jsem přesvědčenej, že kdyby to dostal do rukou někdo jinej, mohlo a hlavně bylo by to o něčem jiným. ()

Jakubik

Film nemá absolutně žádný spád a atmosféru. Měl jsem docela problém s tím, že mě film nevtáhnul do děje. Nezajímavě vyprávěný detektivní příběh který mohl být klidně brutálnělněji natočen bez servítek k publiku a mohl klidně i trochu poděsit. Možná trochu SPOILER ale ženská dostane zásah asi tak z metru do palice ránu z brokovnice a místo toho aby byla všude krev (a nejen to) včetně vraha tak v dalším záběru má na sobě asi tolik krve co po zásahu vzduchovkou? WTF? ()

PEZ

Je zaujímavé sledovať tento film, ak vieme, aký mala osud v skutočnom živote Charlize Therom - že keď mala 15 rokov tak ju a jej matku vlastný otec pod vplyvom alkoholu (bol to ťažký alkoholik) napadol, na obe dokonca vystrelil zbraňou, Charlize stihla utiecť z domu a jej mama v sebeobrane nakoniec svojho muža zastrelila. Z tohto pohľadu bol film dosť auobiografický a niet sa prečo diviť, že Charlize ho spoluprodukovala. A film to nie je zlý, akurát je príliš "obyčajný". Fincher by z toho spravil film roka. Je to fakt škoda, lebo Charlize je skvelá, aj Nicholas Hoult a temná, miestami až depresívna atmosféra nie je úplne márna. Celý čas ma bavilo film sledovať, dokonca som sa dočkal slušného finále, ibaže nevidím jediný dôvod si film pozrieť znova. Je to jednoznačne spôsobené fádnou réžiou. Ale ak máte radi krimi alebo Charlize Theron, nie je dôvod si to v sobotu večer nepustiť. ;) 7/10 ()

Primavera

Ukážka toho, že niekedy herec dokáže film vytiahnuť vyššie, než by to bolo pri inom obsadení. Charlize má taký sexapíl, že som hltala ešte aj dieru na jej tričku a to pritom mala nehollywoodsky účes a mizerný mejkap. Ležérny postoj v štýle rozheganej motorky, ktorá sa naštartuje a ideš spoľahlivo aj cez neschodný terén slabšej predlohy. Nebolo treba ani sexi šiat na červenom koberci a padla mi sánka. Užila som si to len vďaka jej presvedčivému výkonu a mala teda veru čo robiť, keďže zápletku vymyslela ženská a tie teda vedia fabulovať a kombinovať viac ako všetci Čerti, spoločnosť s ručaním neobmedzeným až do nepríčetna, aby film vyzeral vierohodne. Lebo ako píšem, za iných okolnosti, s iným obsadením, idúc z kina nadávam a kopem do pouličného osvetlenia. ()

Ergon

Dle mého názoru hodně podhodnocený film. Za což nejspíše může srovnávání s knižní předlohou. Je však potřeba si uvědomit, že se jedná o dva rozličné produkty. Temné kouty mají jedinečnou zápletku a dle mého názoru se jedná o nadprůměrný thriller. Ale je pravda, že se z toho dalo "vytěžit" více, zvláště pak vytvořit temnější atmosféru. Rovněž závěrečné rozuzlení by mohlo být více překvapivé, až šokující. Toto všechno kniha má, proto pokud se Vám film líbil, vřele jí doporučuji k přečtení. ()

bearmeedek

Není divu, že se tolik lidí snaží porovnávat se Zmizelou. Ale to by musel minimálně natočit stejný režisér, aby mohlo dojít k nějakému srovnání. Knižní předlohy jsem ani u jednoho z těchto děl nečetl, takže se věnujme jen dojmům z filmů. Temné kouty jsou (už dějem) absolutně něčím jiným, než Zmizelá. Čekal jsem trochu horor, ale to se nekonalo. Je to příjemné drama a dobře udělaná televizní detektivka - trochu jinak postavená. Střídání časových rovin, pro mě, dodávalo filmu šťávičku. Celkem mi vyhovovalo pomalu šplhající tempo a mírné napětí, tak akorát. Nemusí tě každý film hned omlátit o podlahu. Charlize Theron podala své probuzení super reálně a závěrečné scény se vyhnuly oslavě americké vlajky. Takže přijatelné pro diváka našich končin. Jenom mám pořád problém při hodnocení s těmi půlhvězdičkami. Do 60-ti % v pohodě. Směrem dál už by bylo potřeba desítkovat, ale nikdy se mi tam půlka nepodařila vrazit. Takže jen doplním, že tentokrát za 70%. ()

ZnalecH

Já tak fandil, ať to dobře dopadne... No a musím říci, že jsem spokojený. Jsem rád, když se vše vyjasní i za cenu života některé z postav. A to je hlavní důvod, proč jsem u filmu vydržel tak dlouho - zajímalo mě, co se doopravdy stalo. Protože jsem to vydržel až do konce, tak musím dát něco lepšího než odpad, nebo ne? ()

Psycho.R

Fakt škoda, že scénář opět nenapsala Gillian Flynn sama. Film jsem viděl hned, jak jsem dočetl knížku a radím všem, ať si raději nejdřív kouty přečtou, protože film je výtažek knihy a zároveň ji cituje. To však nefunguje, např. když Libby říká Benovi, že zabíjela - ona nezabila člověka, jak si může divák myslet, tím pádem si na ní dělat špatný názor. Takových drobností je tam mnoho. Bohužel. Po Zmizelé zklamání. ()

Martin1979

A tak mě se to líbilo.......... teda je fakt, že si to nedovedu ospravedlnit hordou intelektuálních keců jako spousta ostatních, kterým se to nelíbilo, ale co už........ bylo to patřičně syrové, temné a byla tam Chloë, a to se počítá........... ()

RAFT

Jak šel film do kin ,chtěl sem jít i na premiéru a bohu dík že,sem nešel .Film už hned po pár minutách nepřináší nic nového,všechno se vleče ,nuda jak prase,nic ve zlém ale to je dost špatný film škoda, jenom za hrečku Charlie Theron se na ní dá dívat ,jinak film děs a hrůza ,škoda že to nenatočil lepší režisér a více temější .Daůší adept na propadák roku 2015. Vícektát už ne ,děs a hrůza. 45% ()

joelly01

Ja jsem cetla knizku, a ta je vyborna, opravdu o dve tridy lepcejsi nez film. Film je takovy unyly, zdlouhavy, tahne se to... (Klenot rikal ze ta prvni trictvrtehodka pro nej byla nekonecna). Po pulce filmu se to trochu rozjede, ale v podstate jen tak na pul pary, aby se jako nereklo. Uplne nejblbejsi to neni, je to spis takovy slabsi prumer. Ja si to ale mazu a jedu dal. Jednou, myslim, bohate stacilo. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

02.02.2024

Režisér Tim Burton se v současnosti plně věnuje postprodukčním pracím na svém nejnovějším snímku Beetlejuice Beetlejuice, jenž by měl vzít světová kina útokem letos v září, nicméně ani toto pracovní… (viac)