Antické Grécko, 1 200 rokov pred Kristom: Kráľovná Alkména (Roxanne McKee) sa zúfalo pokúša nájsť spôsob, ako oslobodiť svoj ľud spod krutej a tyranskej nadvlády svojho pomstychtivého manžela, kráľa Amfitryóna (Scott Adkins). Najmocnejší zo všetkých bohov Zeus vypočuje jej prosby a daruje jej syna, ktorý dostane meno Herkules – poloboha, ktorého osudom je jedného dňa Amfitryóna zosadiť z trónu v krajine znovunastoliť mier. No obrovskou fyzickou silou požehnaný princ zatiaľ ani len netuší o svojom božskom pôvode či osude, ktorý mu bol daný do vienka... Prejde pár rokov a medzičasom už dospelý Herkules (Kellan Lutz) sa až po uši zaľúbi do krásnej krétskej princeznej Hébé (Gaia Weiss). Tá je však zasľúbená jeho bratovi Ifiklovi (Liam Garrigan), a tak mladým zaľúbencom neostáva nič iné, ako útek! Ten sa im, žiaľ, nepodarí – a Herkules za trest skončí v exile v brutálnom svete gladiátorov, kde sa má čo obracať, aby vôbec prežil... A práve na tomto Bohmi zabudnutom mieste konečne spozná svoju temer bezhraničnú silu i svoj osud. Odhodlaný pre svoje poslanie aj zomrieť sa vyberie späť do svojho rodiska, aby zvrhol Amfitryóna z trónu, zachránil milovanú Hébé z Ifiklovho područia a stal sa najväčším gréckym hrdinom všetkých čias! (TV Markíza)

DeRoyce

Totalne neprijemna hlavni postava, nesmyslne dialogy...absolutní brak, jedna hvezda za par radoby pompeznich scen, jinak ztrata casu. ()

Profík

Podle zdejšího hodnocení jsem čekal velký průšvih, ale já se docela bavil. Jasně, že to občas drhlo, třeba po trikové stránce nebo trochu nadužívané zpomalovačky, ale akční scény byly jinak vesměs fajn, Lutze kvůli Tvajlajtu nijak negativně zaškatulkovaného nemám a tak mi nevadil, rozhodně si dovedu přadstavit pár lepších kandidátů na největšího řeckého hrdinu, ale nešť. Stopáž je natolik krátká, že film nemá moc šancí začít nudit, 35 % je myslím trochu přehnané, já s přihlédnutím na nevýrazné triky a občas hloupý děj stejně dám dvojnásobek, 70%. ()

LarisaDavid

U tohto som sa tak nenudila ako u Herkula s Rockom, ale aj tak slabota. Premôže šiestich chlapov behom pár sekúnd, ale potom si ledva poradí s jedným??? Alebo bleskový bič? A čo ten lev? To v Jurskom parku spred rokov sú lepšie efekty. ()

markus186 odpad!

totálny brak, neviem, kto týmto filmom, čo chcel povedať... otrasné využitie námetu, hrozní ale akože úplne hrozní herci, biedna kamera a výprava, hudbu som vôbec nevnímal, takže tá nestojí ani za cent, pokus o matrix efekty spojené s efektami použitými v 300, občas aj tie zábery boli podobné, z Herculesa chvíľku bol Maximus z Gladiátora a to koloseum väčšie ako pyramídy, to už fakt bol debilizmus, rovnako ako prežijúca princezná, ktorú trafil nejaký kôl či čo to bolo rovno do srdca... navyše v rovnakom roku sa do kín dostane 2 krát film o Herculesovi, ale toto bol fakt otras v porovnaní s Herculesom v podaní Dwaynea Johnsona. toto bol riadny krok vedľa... retard, čo to natočí a ešte väčší, ktorý to pustí v nedeľu v hlavnom vysielacom čase, navyše cez Veľkonočné sviatky, do TV...nič viac k tomu asi nemám... ()

ERINYUS

Niekto nemá rad 300..ja mám..čo ale potom taký človek povie na toto ak sa mu 300vka zdala zlá?! Trápna gayparáda s najdebilnejšími trikmi roka, úbohými nehereckými výkonmi, totálna vykradačka.. najviac ma sklamal Scott Adkins že sa dal na toto nahovoriť.. celý filmový štáb by mal spáchať hromadnú samovraždu lebo toto.. ()

Herrydos

Tahle verze Herkula je hodně zajímavá asi pro svoji rozporuplnost. Protože tady proti sobě stojí nesympatičtí herci s příšerně nudným a předvídatelným scénářem plným všemožných klišé a pitomoučkých dialogů. Proti překvapivě dobrému audio vizuálu s překvapivě kvalitním 3D zpracováním které bych tady rozhodně nehledal. O příběhu není moc co dodat je vněm vše na co si jen vzpomenete a občas připomíná pověstný dort od pejska a kočičky. Ale akce je příjemná a inspirace filmy 300 nebo gladiátor se tu nezapře. Tohle je jednoduchá jednohubka na jeden večer která rozhodně neurazí ale druhý den si na ní stěží vzpomenete. Díky dobrému vizuálu a skvěle udělanému 3D které v bojových scénách prohlubuje zážitek dávám filmu 3* na 4* to není kvůli hloupému scénáři který je na můj vkus až moc jednoduchý a nesympatickému hereckému obsazení námět měl v sobě více šťávy bohužel tvůrci vytěžili jen zlomek Pokud chcete lepší film o Herkulovi sáhněte po animované verzi či po verzi z The Rockem (3D verze se nebojte je to taky pěkná podívaná a The Rock ve 3D no neberte to -:D). ()

LiSaiFun

Stala se chyba, ve stejném roce byli natočení dva Herkulové, já stáhl tohohle a pak nechápal, jak to mohlo dostat 60%... Jak to ta holka na konci rozchodila, to jsem tedy nepochopil. No, asi víc věcí... ()

Socirel

Nepříliš zajímavý příběh, obsazení vesměs špatné, efekty jako z 30 let starého filmu, bojové choreografie vcelku ucházející. Doufám že s toho nevznikne další kýčovitá série, Rockův Hercules je o třídu nebo dvě lepší. ()

onevoice

Triky otrasné. Hlavne scéna s levom to bolo niečo strašné. Dejovo veľmi plytké. Herecké obsadenie výborné. Bohužiaľ film strašne slabý. Nechápem ako toto mohlo stáť 80 miliónov. ()

PsenickaR

Tak se povedlo natočit brak a uvést jej dokonce do kin, vedle kterého vypadá seriálový Herkules jako mistrovské dílo. Úplně nechápu, jak se mohlo toto tak zprznit, kam dali tvůrci rozum, pokud tedy nějaký na úvod měli? Máme tu i pár tváří ze seriálového Spartaka a to byl opravdu super seriál, tady jde jen o trapnost a ponížení. Takže scénář totálně chabý, že nevěřím, že za to dostali scénáristé zaplaceno, triky trapné a bojové scény velmi slabé, takže když se to vše sečte, je vlastně i ta stopáž 1,5 hodiny, která původně vypadala jako krátká na film o Herkulovi, byla nakonec až moc štědrá na takový propadák. Absolutní ztráta času na film vůbec koukat a kdo viděl, dá za pravdu, kdo neviděl, měl by se poohlídnout po čemkoliv jiném. ()

BigJohn02

Hercules byl polobůh, Diův syn.. To je jediné, co ze slavné Řecké báje o Héraklovi v téhle celkem zábavné pohádce zbylo. Ke třem hvězdičkám chybělo jen trochu krve a taky lepší Nemejskej kocour. ()

Falanx

18%. Kinotyjátr začíná. Barvami, akcemi rozličnými se efektně rozvíjí a osahává vnady třístovkových Thermophyl. * Sice to hodně bolelo, ale počkal jsem. Pak jsem si rozvíjení své bolestí skutečně užil...Béčkové fantasy, které  mytologii ani nepotkalo. ()

Tvůrci Avengers chystají Hercula

Tvůrci Avengers chystají Hercula

02.05.2020

Disney oznámil další hraný remake jedné ze svých slavných pohádek. Nejnovějším přídavkem se stane Hercules, kterého do kin pomohou přivést tvůrci Avengers: Endgame Anthony a Joe Russoové. Scénář… (viac)