Antické Grécko, 1 200 rokov pred Kristom: Kráľovná Alkména (Roxanne McKee) sa zúfalo pokúša nájsť spôsob, ako oslobodiť svoj ľud spod krutej a tyranskej nadvlády svojho pomstychtivého manžela, kráľa Amfitryóna (Scott Adkins). Najmocnejší zo všetkých bohov Zeus vypočuje jej prosby a daruje jej syna, ktorý dostane meno Herkules – poloboha, ktorého osudom je jedného dňa Amfitryóna zosadiť z trónu v krajine znovunastoliť mier. No obrovskou fyzickou silou požehnaný princ zatiaľ ani len netuší o svojom božskom pôvode či osude, ktorý mu bol daný do vienka... Prejde pár rokov a medzičasom už dospelý Herkules (Kellan Lutz) sa až po uši zaľúbi do krásnej krétskej princeznej Hébé (Gaia Weiss). Tá je však zasľúbená jeho bratovi Ifiklovi (Liam Garrigan), a tak mladým zaľúbencom neostáva nič iné, ako útek! Ten sa im, žiaľ, nepodarí – a Herkules za trest skončí v exile v brutálnom svete gladiátorov, kde sa má čo obracať, aby vôbec prežil... A práve na tomto Bohmi zabudnutom mieste konečne spozná svoju temer bezhraničnú silu i svoj osud. Odhodlaný pre svoje poslanie aj zomrieť sa vyberie späť do svojho rodiska, aby zvrhol Amfitryóna z trónu, zachránil milovanú Hébé z Ifiklovho područia a stal sa najväčším gréckym hrdinom všetkých čias! (TV Markíza)

manas1 odpad!

Jednoduše řečeno.. velice trapné.... děj : trapný... herecké výkony : trapné...herecké obsazení:trapné....kostýmy: trapné...kulisy a prostředí: trapné.... to je jako bych se díval na odpadní film někde v kanále...Proč takové kraviny točí to nevím...Tah udělat Herkulesa dříve než s D.J. the Rock a trhnout tak něco na tržbách bych řekl že sakra nevyšel... tohle snad není ani možné...HRŮZA A DĚS !!!!!!!!!! ()

r3musko

Kde bolo tam bolo, narodil sa kráľovnej nemanželský syn, z ktorého vyrástol statný mladík menom Herkules, ktorý má mimochodom aj slušnú formu (nie hereckú). Tak sa mi zdá, že nepatrím do cieľovej skupiny tohto filmu, nie som žena ani adolescent. Aj napriek tomu (a vďaka primerane krátkej metráži) som sa na túto romancu dopozeral až do konca a nebolo to také zlé. Skôr priemerné. Predsa len by som ocenil viac, keby hlavný hrdina venoval menej času naháňaniu sa za svojou láskou a viacej boju. A keď už bojuje, aby striekala krv a lietali udy, čo však kvôli vyššie spomenutým dôvodom nie je možné. A čo zamrzí ešte viac je (ne) kvalita CGI efektov, napríklad v scéne na začiatku keď Herkules bojuje s levom, alebo neskôr, keď sa sa utrhne z reťaze, alebo na konci v scéne s bleskom. Ako čerešnička na torte atmosféru dotvárajú zvukové efekty ako z 80 rokov. Aby som to zhrnul, film netreba brať vážne a potom je to celkom zábava ()

inhotep

To už i Kevin Sorbo byl lepší Herkules. Příběh z červené knihovny, zcela neodpovídající řecké mytologii, nehezcí a netalentovaní herci (herečky), dementní děj a pár pohledných digizáběrů, které film ale opravdu nespasí. ()

neo101

Supermana by si podal k snídani, Iron Mana k obědu a večer by naučil Hulka se nerozčilovat. Thorovo kladivo je pro něj jen dětské kladívko. Superman by ho zamáčk malíčkem, Iron man by si z něj dělal srandu a Hulk by se jen uprd a slavného Herkula zabil. Mám pocit, že i Kevin Sorbo by ho rozšmelcoval a to by měl v klídku prsty jedné ruky v Xeně. Strašilivý film co se obsazení týče, herecké výkony raději nekomentovat, protože to by zvládli lépe Mádl s Kotkem a Terkou Voříškovou. Efekty k pláči - u lva jsem se hodně smál, protože i Narnie vyplodila lepšího. Tvůrci navíc vykrádají co se dá. Spartakus,Gladiátor, Trója, 300 dokonce si vypůjčili elektrickej bičík z Ironmana 2. Až na to že přepůlená formule vypadala sakra líp než odražená skupinka vojáčků na nádvoří. Taky jste postrádali byť jedinou kapku krve? A i ten sex byl s Diem bez Dia...no potěš koště. ()

jujask

Veľmi slabý odvar o Herkulesovi. Najlepšia scéna filmu je asi boj v blate ak vôbec. Neviem, pre mňa to vôbec nemá gule, chýba tomu niečo možno iný herci a iná réžia. Tento herkules sklamal na plnej čiare. ()

Rob318 odpad!

A já se ptám proč?Bez toho, že bych o tomhle filmu cokoliv věděl. Se nám s přítelkyní dostalo pozvání od kamarádky do kina na Herkulese.Říkám si proč ne prima večer a holka zřejmě neví do čeho jde.Omyl všech omylů, já to nevěděl! S pusou dokořán a rukou zabořenou v popcornu, bez pohnutí jsem hodinu a půl koukal na chlápka ze "skrocené hory", jak cupitá po jevišti před modrým plátnem.Digitální triky bych asi udělal lepší i já když už tam byla tma, se zapalovačem a rukama ve hře stínová zvířátka na zdi.Příběh nula, zábava nula.. ()

opicee5

Bohužel je továžně tak špatné jak hodnocení napovídá.Triky jak z Béčkového filmu a scénář ke zblití špatný.Nejvíc je mi tu líto Scotta Adkinse,ten má vážně smůlu na role ve špatných filmech. ()

Final

Herci přehrávají, příběh je předvídatelný a postavy nejsou nějak sympatické. Tohle je ta klasická Hollywoodská omáčka, kterou se máme přejíst. Tohle je rozhodně slabý návrat Herkula na plátna kin. Na druhou stranu, musím říct, že scéna, byť nebyla nějak dlouhá, ani dokonalá, alá God of War, mě více než potěšila. V podání Kratose by asi byla epičtější a krvavější, ale tohle taky ušlo. ()

Senior74

Tak takový škvár jsem dlouho neviděl,sakra maj na to takový rozpočet a neuměj se držet dějin a potažmo ani pořádných scén,sice jsem nedal odpad,ale i tak po zhlédnutí filmu jsem druhý den nevěděl o co přesněji ve filmu šlo.... ()

vlajad odpad!

Je fakt, že jsem si to spletl s tím Johnsonovým Herkulesem, ale i tak to byla katastrofa. Mizerný příběh, mizerné efekty, mizerná hudba (mnohdy nemizerná, avšak až příliš připomínající Vangelisova Alexandra). ()

pratoriax

Sice mi k dokoukání zbývá posledních pár minut, ale už ted vím, že je to ohromné zklamání a to jsem očekával málo. Proč mi neustále musí někdo hanobit můj milovaný starověk? :( ()

Velen88 odpad!

Tohle ma tak daleko k hrdinskemu filmu jako Spekacky z Kauflandu k masu... Je to koukatelne, ale neni to Herkules, proc mu nedali jine random jmeno a mozna by to bylo o trochu lepsi.. ()

Tomrou odpad!

Přesná definice toho co je průser. Když si jen představím, že tato pi... stála 70mil. dolarů. Celý film je jedna velká hovadina a působí jako tuctový béčkový film, ale za ty prachy . . . Jak říkám průser. Odpad [9%] ()

pavlinkaRuze

Povedený Hercules,nevím co proti němu všichni máte?! A Kellan se Scottem jsou k sežrání. A ještě-To,že v tom hraje Lutz nemusí znamenat,že se jedná o pokračování Twlightu!!! ()

Aresko123 odpad!

Toto je naozaj film hodny kvality Xeny. Uplne rovnaky netalentovany herci, trapne amaterske sceny. Miestami som si myslel ze pozeram seria Xena bojovnica...... V dnesnej dobe natocit takyto film a nebat sa ho dat do kina chce naozaj velku odvahu hodnu Herculesa. A preboha Kellan Lutz je tak velmi talentovany herec ako moja salka co sa mi rozbila minuly tyzden..... HNUS ()

+sfinx+ odpad!

Protože novinky zrovna nehltám, tak až následně doháním co se dá (když je čas). Omylem jsem uchopil tohoto Herkulesa, namísto toho "velkofilmového", dlouho očekávaného. Zjistil jsem to až po chvíli a chtěl jsem být shovívavější, ale tu hvězdu prostě nevykouzlím. Trapné dialogy, strašné efekty, nudný příběh. Sečteno, podtrženo nula od nuly vzešla, přešla a pošla. ()

Imyourmather

Ano, já vím, mnoho lidí by tento snímek označilo za průměrný ( a podle zdejšího hodnocení dokonce za podprůměrný), ale já nemohu než nesouhlasit. Takže, začneme: Má to takový ten epický a cool look, herci mi nevadí, hrajou obstojně, příběh aneb další prznění řecké mytologie řešit nehodlám. Hlavně je tu výborná akce, hodně solidní a je jí hodně. Sečteno a podtrženo mi to stačilo, abych se hoďku a půl dobře bavil. ()

Tvůrci Avengers chystají Hercula

Tvůrci Avengers chystají Hercula

02.05.2020

Disney oznámil další hraný remake jedné ze svých slavných pohádek. Nejnovějším přídavkem se stane Hercules, kterého do kin pomohou přivést tvůrci Avengers: Endgame Anthony a Joe Russoové. Scénář… (viac)