The Cat's Out

Rodinný / Komédia / Animovaný / Horor / Krátkometrážny
USA, 1931, 7 min

Kočka je na noc vyhozena před dům, jenomže během lovu ptáka upadne do bezvědomí a tím pro ni začíná nejhorší noční můra jejího života… (SOLOM.)

corpsy

Netuším, aké reakcie zažívali v tej dobe deti po zhladnutí, ale možno to malo aspoň minimálne následku v podobe zlých snov po niekoľko nocí. Nieje to strašidelné v tom pravom zmysle slova, ale niektoré gagy a situácie sú ( boli ) proste pre deti bizarné. ()

majo25

20. diel seriálu Silly Symphony - v ktorom je mačka vyšmarená na noc vonku - a pre nu nastáva strašidelná noc, plná veľkých vtákov, hybajúcich sa stromov, obrovských pavúkov a netopierov. No chudák mačička, neraz dostane výprask. 55% ()

SOLOM.

Nedávno jsem v jednom starém dokumentu zachytil (zaregistroval) vzpomínku na Silly Symphony – sérii 75 animovaných krátkometrážních snímků z období 1929-1939 z produkce samotného Walt Disney. No a protože mám staré kousky rád a přestože už dávno nejsem dítě, rád se podívám i na tyto zábavné animáky. Noc, která se pro kočku změní v jednu noční můru plnou „příšer“ byla velmi pěkně zpracovaná, situace byly zábavné, nenudil jsem se, takže za mě určitě spokojenost. ()

Oktavianus

Byl to Stephen King, kdo tuším ve Řbitově zvířat napsal, že kocouři jsou zvířecí gangsteři, a vlastně nemá tedy cenu je litovat, když se jim v noci něco stane - skončí prostě jen tak, jak žijou. V podstatě s ním souhlasím, žádnej milovník koček nejsem, takže když zbabělý kocouří hrdina tohoto dílu cyklu Silly Symphonies dostával výprask, nijak jsem ho nelitoval. Vlastně mě jen nakrklo, že to byl jen ustrašenej sen. Buď jak buď, proti jiným epizodám fantastických Silly Symphonies je tento přece jen o dost slabší. ()