Louis C.K.: Můj ty Bože!

Kamera:

Paul Koestner

Účinkujú:

Louis C.K.

Trojnásobný nositel ceny Emmy® Luis C.K. je zpět na HBO ve svém čtvrtém sólovém stand-up speciálu, který převedl před živým publikem v Celebrity Theatre v Phoenixu v Arizoně. A byla to noc plná zcela nových skečů, mládeži naprosto nepřístupná! Nažhavený komik ve své show řeší taková témata, jakými jsou stárnutí, úspěch, potravní řetězec, zvířátka, rozvod, první rande, divné vtipy, úpadek morálky, vraždy a smrtelnost. Tak přesně na to se můžete těšit v komediální show, s níž přichází Louis C.K. (HBO Europe)

Tominko12

Áno, toto je ten typ humoru, ktorý mám rád! Každodenné (nielen) chlapské témy na zamyslenie podané priamo, ironicky, trefne a veľmi vtipne. Vynikajúco vybrané témy, výborne podané divákom. Úžasný stand-up! ()

aston

Bol to prvý hodinový standup od Louis C.K. ktorý som videl po jeho dvoch hraných seriáloch a názov je teda fakt trefný. OMG v rôznych podobách som si počas toho povedal niekoľkokrát, až by som sa niekedy možno aj mal hanbiť, že mi niektoré veci prišli vtipné. Ale nehanbím sa, Louieho proste musíte milovať (alebo nenávidieť) :-) ()

Jose...

It was great... but maybe... maybe....maybe it should be a little, just a tiny bit better. --> Stand-upy "Shameless" a "Chewed up" jsou samozřejmě jen těžko přeskočitelnou laťkou (možná proto, že už si Loui žije trochu snažší život), ale pořád je to výběrová kvalita s hezky vygradovaným koncem. ()

JAzzeURo

Luis C.K. je pro mne jasným příkladem toho, že když jdete za svým snem a pracujete na sobě, nic není nemožné. Když jsem slyšel ještě jeho audio vystoupení z Houstonu z roku 2001, tak to nebyl ještě on v plné parádě. Aź když si vzal k srdci radu George Carlina, že má jít více do hloubky a psát více ze sebe, stal se z něl pěkný asshole...ale zatraceně vtipný. Prostě na to kolik toho vydává se nestačím divit, jak mne ještě stále po těch letech dokáže rozesmát a překvapit. ()

mirec2211

Starý dobrý Louis C.K. je späť. Odporúčam pozrieť. Pobavil som sa. Najmä na začiatku a potom úsek o uploadovaní videí svojich deti na facebook bol pre mňa naj. Hviezdu strhávam za to, že na môj vkus až moc často rozprával témy okolo sexu a veci s tým spojené. ()